Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5571

Piszesz oczywiście o Jarosławie....... 100% się zgadzam!


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

ten obrazek to oczywista manipulacja bo on tego nie powiedział 

no ale wiadomo pisuary muszą jakoś atakować ..najlepiej kłamstwem  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdzie się podziali Ci co 16 grudnia krzyczeli że to koniec Pis ? zASZYLI SIĘ W SWOICH NORKACH? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

o Zagłębie Dąbrowskie na obrazku :)

 

się pochowali bo już sami nie wiedzą o co chodzi  i chyba zauważyli że ich ktoś wydymał :lol:

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

 

Zdziwisz się jeszcze. . 5 czy 6 razy Tusk  JK wydymał w róznych wyborach to wróci i wydyma poraz kolejny a Jarosław zawsze dziewica bardzo się tego boi.

 

  Skoro  z niego  taki   chojar  to  czemu  do  Brukseli  czmychnął  jak tchórz co  ?????  Przecież  zarzekał  się  że   Polska  jest  ważniejsza  od  żyrandola  w Brukseli  ????

Jak tylko  Taśmy  Prawdy  wypłynęły   zrezygnował  z  Polski  Polaków  dla  żyrandola  w Brukseli

Myślisz  że  ludzie  zechcą  glosować  na kogoś  kto  straszy  Polaków   odebraniem  subwencji z UE  zamiast  myśleć  jak  pomóc  Polsce  zdobyć  więcej  to  on  myśli  jak zabrać  ciekawe  co  za  matoł i  ciemnota  by na niego  zagłosowała.

 

Nie  zapominaj  że  najpierw   to  Bracia  Kaczyński   ograli  Tuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Czmychnął? Kolego , on w tej chwili pełni jedną z najważniejszych funkcji w Europie. Rozumiem że to pisdzielców boli bo w "kadrach" pissowców są elity które nadaja się do pełnienia funkcji co najwyżej w San Escobar ;).

 

A jak tam prezes z Pcimia? Ciekawe czy doczeka końca kadencji czy pójdzie siedzieć? Czyli można śmiało mówić że pis to oszuści i złodzieje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pełni pełni dostał to stanowsko za rzucił na kolana 40 milionowy nic nie znaczący kraj faktycznie nikt inny bytaknie potrafił a teraz wraz z gajowym nawołuje do wojny domowej we własnym kraju :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Nie wiem co wy pisiaki macie z tym "rzucaniem na kolana". To chyba jakieś złe wspomnienia z zakrystii macie z tym klękaniem - zły dotyk boli długo ;).

 

 

Naród to teraz jest czołgany - rozumiem że datki comiesięczne wystarczają ci żeby nie myśleć o tym że szeroko pojęta wolność staje się w Polsce dobrem reglamentowanym. To się nie stanie w ciągu tygodnia ale obserwując co się dzieje można spodziewać się tylko jednych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

staszek131415 -   psycholudowcy i  POpaprańcy   nie rozumieją  że  stanowisko Przewodniczący Rady Europejskiej    jest   to  żyrandol   Reprezentujący  tylko  UE  nic  więcej  niema do  powiedzenia.  Zresztą  sam  Tusk  to  mówił  jeszcze na początku   2014  roku  jak go pytali  czy  pojedzie do  Brukseli  to  sie  zarzekał  że  nie  bo  Polska  ważniejsza. Ale  potem  przyszedł  Rozkaz  z Berlina  i pojechał.  W UE  ważne stanowiska  to  Przewodniczący Komisji Europejskiej    i   Przewodniczący Parlamentu Europejskiego .    W sumie  to  może  się  Donaldowi  podobać  bo  chciał  zostać  Prezydentem  Polski  ale  Bracia  Kaczyński  spuścili  mu  manto  i  musiał  obejść  się  smakiem :D   Wiec  został  Prezydentem  UE  nie wybranym  przez    obywateleli UE  ale  przez   Andzie  :D :D

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

Doznałem tej "wolności" na własnych plecach będąc na marszu Niepodległości w 2014r., oglądając akcje we Wprost, czytając Rzeczpospolitą w 2011r. (doczytaj więcej w internecie), wycinając drzewo na własnej działce o średnicy 6cm, kupując na fakturę ON od firmy która nie zapłaciła akcyzy, płacąc 100 tys. kary za przejazd drogą z uszkodzonym Viatolem ,po oszacowaniu szkód w uprawach wyrządzonych przez dziki i jeszcze kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Dużo nieszczęść cię spotkało - teraz jak jeszcze zabiorą dopłaty to chyba już postronek szykować :)

 

 

A co do marszu  - jak poszedłeś z bandytami w kominiarkach nie dziw się że dostałeś po łbie, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

Jakbym taki tekst napisał dwa lata temu, to by mi dopłaty pewnie zabrali.

Jedyni bandyci na marszu Niepodległości to podobno koledzy ministra Sienkiewicza.(pradziad się w grobie przewraca)

Postronek to musisz sobie szykować jak tobie lub twojemu tatusiowi obniża zasłużoną ubecką emeryturę - jak żyć za dwa tysiące?

Jeszcze wolności poczułem jak wszystkie "obiektywne i wolne " telewizje przerwały  program by nadać przesłuchanie prezydenta Komorowskiego w aferze marszałkowskiej. 

Edytowano przez lukasz7604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

 

  Skoro  z niego  taki   chojar  to  czemu  do  Brukseli  czmychnął  jak tchórz co  ?????  Przecież  zarzekał  się  że   Polska  jest  ważniejsza  od  żyrandola  w Brukseli  ????

Jak tylko  Taśmy  Prawdy  wypłynęły   zrezygnował  z  Polski  Polaków  dla  żyrandola  w Brukseli

Myślisz  że  ludzie  zechcą  glosować  na kogoś  kto  straszy  Polaków   odebraniem  subwencji z UE  zamiast  myśleć  jak  pomóc  Polsce  zdobyć  więcej  to  on  myśli  jak zabrać  ciekawe  co  za  matoł i  ciemnota  by na niego  zagłosowała.

 

Nie  zapominaj  że  najpierw   to  Bracia  Kaczyński   ograli  Tuska

 

Masz mu za złe że chce się rozwijać a nie siedzi w kurwidołku na Nowogrodzkiej? Gdyby komuś z PIS dali taką fuchę to  nie pogardził by pod pretekstem naprawy unii od środka. Co do straszenia to przestrzega głównie rząd by zagraniczni inwestorzy nie mieli wątpliwości co do legalnosci budzetu. Co do ciemnoty to sie nie martw - jeśli znalazło sie ich tyle by wygrał PIS to i Tuska wybiorą.

 

staszek131415 -   psycholudowcy i  POpaprańcy   nie rozumieją  że  stanowisko Przewodniczący Rady Europejskiej    jest   to  żyrandol   Reprezentujący  tylko  UE  nic  więcej  niema do  powiedzenia.  Zresztą  sam  Tusk  to  mówił  jeszcze na początku   2014  roku  jak go pytali  czy  pojedzie do  Brukseli  to  sie  zarzekał  że  nie  bo  Polska  ważniejsza. Ale  potem  przyszedł  Rozkaz  z Berlina  i pojechał.  W UE  ważne stanowiska  to  Przewodniczący Komisji Europejskiej    i   Przewodniczący Parlamentu Europejskiego .    W sumie  to  może  się  Donaldowi  podobać  bo  chciał  zostać  Prezydentem  Polski  ale  Bracia  Kaczyński  spuścili  mu  manto  i  musiał  obejść  się  smakiem :D   Wiec  został  Prezydentem  UE  nie wybranym  przez    obywateleli UE  ale  przez   Andzie  :D :D

W ciekawym świecie żyjesz......

Skoro nic wiecej nie ma do powiedzenia, to jak można go oskarżać o to że nie sprzyja naszym interesom i nie dba o Polskę? Gdyby Jaruś panicznie nie bał się wydymania przez Donka w kolejnych wyborach to takiej nagonki by nie stosowali i nie pchali do głowy takim jak ty(piszę to z ciężkim sercem) wszystkich tych częto nielogicznych poglądów


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Jakbym taki tekst napisał dwa lata temu, to by mi dopłaty pewnie zabrali.

Jedyni bandyci na marszu Niepodległości to podobno koledzy ministra Sienkiewicza.(pradziad się w grobie przewraca)

Postronek to musisz sobie szykować jak tobie lub twojemu tatusiowi obniża zasłużoną ubecką emeryturę - jak żyć za dwa tysiące?

Jeszcze wolności poczułem jak wszystkie "obiektywne i wolne " telewizje przerwały  program by nadać przesłuchanie prezydenta Komorowskiego w aferze marszałkowskiej. 

Oj bido intelektualna , nie wiesz jak mnie "ukąsić" to w rodzinę "bijesz". Nie trafione ciosy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Masz mu za złe że chce się rozwijać a nie siedzi w kurwidołku na Nowogrodzkiej? Gdyby komuś z PIS dali taką fuchę to  nie pogardził by pod pretekstem naprawy unii od środka. Co do straszenia to przestrzega głównie rząd by zagraniczni inwestorzy nie mieli wątpliwości co do legalnosci budzetu. Co do ciemnoty to sie nie martw - jeśli znalazło sie ich tyle by wygrał PIS to i Tuska wybiorą.

 

W ciekawym świecie żyjesz......

Skoro nic wiecej nie ma do powiedzenia, to jak można go oskarżać o to że nie sprzyja naszym interesom i nie dba o Polskę? Gdyby Jaruś panicznie nie bał się wydymania przez Donka w kolejnych wyborach to takiej nagonki by nie stosowali i nie pchali do głowy takim jak ty(piszę to z ciężkim sercem) wszystkich tych częto nielogicznych poglądów

 

Ale jak rozwijać ?????

Wymienisz  co  takiego   wielkiego co tusk  zrobił  w UE

Sam tusk  przed  Aferą  z Taśmami  Prawdy  śmiał  się  z tej  propozycji  więc  przeczysz  sam  sobie.

Jakoś  dwie  największe  Agencje  Reitingowe  nie mają  wątpliwości  co do  legalności  Budżetu :D :D :D

Pamiętaj  że  najpierw  to  Jarek   wykolegował  2 razy  TUSKA      a  Tusk  2 razy  ograł  Jarka   i teraz  znów  Jarek  ograł  2 razy PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Jak się ma legalność budżetu do działania przedsiębiorców? Po co w ogóle mieszać w to agencje rattingowe?

Sprawy legalności są ważne dla sfery budżetowej. Myślę że analitycy i tak już powoli położyli pałę na całej otoczce prawnej w naszym kraju. Nauczyli się że trzeba sięgać po weryfikowalne dane a nie deklaracje chciejstwa rządzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

Bo to jest taki jacuś którego w szkole każdy lał żeby się odstresować :) to ze strachu przed wyjściem na podwórko po cichu sobie necie grzebał no i trafił naczytał się i fantazjuje. 

karolku-niech zgadne -na drugie imie masz ryszard  :D ,  dziecko jpII - zapytaj rodzicow jak wygladalo zycie  w latach 70 i 80 bo ja wtedy chodzilem do szkoly, komputerami zaczalem sie rzeczywiscie bawic w  VII klasie podstawowki[ przeczytaj ze zrozumieniem -7- klasa szkoly podstawowej] ale wtedy o internecie jeszcze nikt nie slyszal


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

w związku z czym przypominasz  ?  w związku z bzdurami które napisałeś ? jesteś aż tak ślepy że nie widzisz że nie tylko jarek rządzi   ale i myśli za wszystkich bo tylko jego przekaz obowiązuje  :D  :D  :D

Przypominam , że forum jest od pisania swoich opinii a nie komentowania czyich postów . Można się nie zgadzać ale obrażanie kogoś ?

Ten post który przytoczyłem pokazuje Pana zachowanie . Po komentarzach można poznać kogo na ile stać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  wiem żeś się obraził bo wytknąłem ci bzdury których nie możesz obronić 

  co ja winien żeś taki obrażalski 

  osoba do której to pisałem obraża nagminne wszystkich w koło , mało tego co rusz pisze o swoich wyczynach w kiblu 

  nikt za bardzo się na to  nie obraża  tyko każdy broni się sam adekwatnie do przeciwnika 

 

  przypominam że to bzdura bo każdy może skomentować co piszemy  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ale jakbyś kulturalnie odpowiadał i komentował to by nie było takich przepychanek kto mądrzejszy . Nie dziwi mnie różność zdań bo gdy w Trybunale ludzie którzy kończyli prawo nie mają wspólnego zdania to co powiedzieć o nas . No może nie wszyscy kończyli to samo bo niektórzy kończyli prawo w komunie .

 

Według ludzi którzy popierają opozycję blokowanie mównicy było legalne a budżet był przyjęty nie legalnie  i to próbują obronić i to nie są bzdury . 

Prawda ich tak kole w oczy , ze próbują wszystkiego włącznie z obaleniem rządu . Do takiej próby namawiają  przegrani prezydenci .

 

Gdyby te posty były napisane za czasów rządy PO i PSL to większość byłaby na prokuraturze taka jest ich demokracja i wolność słowa  . 

Tak jak było z tym bezdomnym co obraził Komorowskiego . Wstyd i jeszcze raz wstyd i co ty chcesz popierać no chyba jesteś synem komucha albo p eselowca . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

A czym różni się blokowanie tokarki od blokowania mównicy. Jedno i drugie to stanowisko pracy. Tokarz ma prawo do protestu i poseł też. Jaki sens miało by blokowanie mównicy przez tokarza albo tokarki przez posła? Ludzie protestują upominając się o sprawy dla nich ważne a olewane przez innych. Protest to protest a robienie z tego zamachu stanu to lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie tylko KOD jest sponsorowany przez Sorosa, myślisz, że plan Balcerowicza nazywany tzw. terapią szokową był dziełem Balcerowicza. Otóż  niejaki Jeffrey Sachs pod skrzydłami Sorosa, jest autorem planu Balcerowicza czyli drenażu majątku narodowego, to on napisał przy obecności Kuronia i Michnika jednej nocy terapie szokową, dzięki, której miliony Polaków zostały bez pracy a co za tym idzie stracili środki do życia, inni musieli spłacać kilkuset procentowe odsetki od kredytów ale to jeszcze nic największym przekrętem duetu Balcerowicz- Sachs jest na ponad rok sztuczne wstrzymanie kursu dolara względem złotego. Dlatego dla mnie ostatnią rzeczą, z której bym się ucieszył to dojście do władzy partii obojętnie jakiej, która popierała by politykę Balcerowicza.

 

Wiesz te zakłady i tak by padły. Za komuny większość zakładów funkcjonowała w oparciu o dotacje państwowe sprzedając produkty poniżej kosztów wytworzenia. Ogólne państwowe źródełko wyschło to i zakłady wyschły. Były jeszcze próby ratowania sytuacji podnosząc gwałtownie ceny w końcu lat 80 tych. Tak by pokryć koszty i otrzymać zakłady. Ale to już nic nie dało. Bo społeczeństwo było za biedne.

Z kredytami to już ci się całkiem pokręciło. Więc widać, że guzik o tym wiesz. Była taka inflacja, że biorąc na początku roku wydawało by się poważna sumę. Po roku mozna było to spłacić wyjmując te samą sumę z portfela od ręki. Inflacja wynosiła w niektórych latach kilkaset procent rocznie.

Z tym demontażem majątku narodowego to masz rację. Nie jaki Kaczyński korzystając ze swej pozycji u boku Bolka. Przejmował wraz ze znajomymi majątek narodowy bez przetargów. Zdaje się Ekspres Wieczorny tak przejęli. W necie można znaleźć. Podobnie o Telegrafie, Srebrnej itd. Takich było wielu to fakt.

 

 

  Skoro  z niego  taki   chojar  to  czemu  do  Brukseli  czmychnął  jak tchórz co  ?????  Przecież  zarzekał  się  że   Polska  jest  ważniejsza  od  żyrandola  w Brukseli  ????

Jak tylko  Taśmy  Prawdy  wypłynęły   zrezygnował  z  Polski  Polaków  dla  żyrandola  w Brukseli

Myślisz  że  ludzie  zechcą  glosować  na kogoś  kto  straszy  Polaków   odebraniem  subwencji z UE  zamiast  myśleć  jak  pomóc  Polsce  zdobyć  więcej  to  on  myśli  jak zabrać  ciekawe  co  za  matoł i  ciemnota  by na niego  zagłosowała.

 

Nie  zapominaj  że  najpierw   to  Bracia  Kaczyński   ograli  Tuska

 

 

A co mu taśmy zrobią? Nagrali go na jakiejś? Przed czym miał uciekać? Nawet komisja amber gold nic mu nie zrobi. Najpierw to Tusk ograł się sam. Bo po chciała skompromitować Cimoszewicza, który miał największe szanse w wyborach 2005. I wyborcy Cimoszewicza wkurzyli się z ato na Tuska i nie poszli wcale.

 

http://malydziennik.pl/max-kolonko-miazdzy-dziennikarzy-tvn-u-to-szambo-dziennikarskie,1806.html  TVN jest jak opozycja kłamie rano wieczorem i manipuluje lemingami

 

Trump już odnosił się do tych zarzutów więc prawdopodobnie zobaczył je w amerykańskich mediach. Bo tvn raczej nie ogląda. Max naskarży na tvn do Trumpa i co? A że Trump bardzo lubi się z ruskimi i jego otoczenie bardzo się znimi brata. To i nie dziwota,  ze zaczyna o zniesieniu sankcji mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

A czym różni się blokowanie tokarki od blokowania mównicy. Jedno i drugie to stanowisko pracy. Tokarz ma prawo do protestu i poseł też. Jaki sens miało by blokowanie mównicy przez tokarza albo tokarki przez posła? Ludzie protestują upominając się o sprawy dla nich ważne a olewane przez innych. Protest to protest a robienie z tego zamachu stanu to lekka przesada.

 

A czym się różni sedes od szafy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Chcesz mi powiedzieć że się mylę i widzisz to inaczej? Śmiało, tylko pamiętaj że głosując w pewnym sensie  zawierasz umowę o pracę z posłem. On dostaje Twój głos, poparcia a Ty obietnicę że będzie Ciebie reprezentował. Twoje interesy będą zabezpieczone jego obecnością w sejmie. 

To temu miało służyć moje porównanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj