Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

O nie, ten wpis nie dotyczył twojego ojca, tylko ciebie oraz wrażenia jakie sprawiasz.

 

Na tym forum już upubliczniałem jako takie dane i dlatego teraz robię zrzut ekranu aby mieć udokumentowaną podstawę do podejrzeń drogi kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

stosujesz te same  żałosne metody do innych 

mnie nie ruszysz swoimi zwidami , za głupi jetes na to , choć się prężysz jak szczur  ;)

 

swoje podejrzenia zachowaj dla lekarza  :D

prawda jest już blisko jak powiedział jarek  ;)

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Na razie tego nie robi. On podnosi naród z kolan i jeśli te poczynania będą trwać nadal to za 5 lat każdy fałszywy ruch obojętnie jakich rządzących będzie surowo rozliczany, natychmiast rozliczany przez naród.

 

 

Jeśli masz faktycznie ponad 40 lat i nie masz związku z komunistami oraz dotychczasową władzą i jesteś Polakiem nie mogę pojąć kogo ty bronisz? 

Jak patrzę na te mordy z miesięcznic to niech oni już lepiej nie wstają z kolan. Nie daj Boże dać władzę głupkom. Fałszywe ruchy bedą tak samo surowo rozliczane jak Misiewicze teraz. Co niby ma sie wydarzyć za 5 lat oprócz tego że nie bedzie rządził PIS?

 

Jeśli ma 40 lat i widzi co sie dzieje to z pewnoscia broni zdrowego rozsądku.  :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Ludzie czy wy macie amnezję

ACTA

Afera stoczniowa, wyborcza,sopocka,hazardowa,sawickiej,krauzego,infoafera,ambergold,i jeszcze tam były jakieś

Tanie państwo ukrywane majątki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Dajcie już spokój damianowi , może dzisiaj był na pisięcnicy , smogu się nawąchał , światła "wielkiego" miasta zobaczył i chłop w ekstazie wypisuje swoje mądrości.

 

 

marko-kolo nie pisz że masz nadzieję że go ktoś pokory nauczy bo mu "krowa żywicielka" mleko przestanie dawać i po sądach ciągać będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzę prawdziwe poruszenie. Oj ubodło ubodło i dobrze, bo miało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4608

kto jest szczurem-wystarczy popatrzec na sygnaturke i od razu widac krzyzowke szczura z kiwi.

pamietajcie ze na pis glosowalo niecale 6 mln-reszta polakow jest w miare normalna,

tak czytam dzisiejsze wpisy pisuarow-chyba im smog zaszkodzil, na nas krakowiakow to nie dziala -to u nas normalka.

 widzisz kolego żyd się znalazł z karkowa 

14 września 1559 r. cesarz Ferdynand I wydał edykt cesarski o wygnaniu Żydów z ziem dziedzicznych Habsburgów – m.in. z Czech, Moraw i Śląska. Od tego momentu Żydzi nie mogli oficjalnie mieszkać na Śląsku, jednak w praktyce edykt cesarski nie był powszechnie stosowany. Wyznaczono Żydom enklawy, .czyli przyją ich zdradziecki Cracow 

W 1562 r. sejmik księstwa opolsko-raciborskiego przyjął uchwałę zobowiązującą Żydów do sprzedania swoich domów, spłacenia długów i opuszczenia granic księstwa w ciągu roku czasu.

 

 

tu kolega zachwalając się  POWIEDZ MI JAK Nie Działa ???  można być jeszcze głupszym ??? ot takiej głupoty niema już nic większego tylko śmierć  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Stosunek do po mam absolutnie obojętny. Moim zdaniem w tej chwili w polskiej polityce nie ma nikogo komu zależy na tym żeby w tym dzikim kraju było dobrze.

 

Pewnie zaraz odezwą się głosy że pis chce dobrze - brednie , mały karakan ma swoją prywatną wojnę i wciąga w to cały naród.

 

 

I jeżeli miałbym wybierać z dwojga złego to wolałbym po - był względny spokój , gospodarka się rozwijała , była pewna stabilizacja.

 

A teraz - dług 1 bilion , nie wiadomo czy któryś dureń nie krzyknie " na moskwę" , czy nie zechcą nas w stronę białorusi kierować i wychodzić z unii.

 

 

 

Jak wcześniej pisałem - ja się z firmą do Czech przeniosłem i już od kilku miesięcy oszczędności trzymam w innej walucie niż PLN i w innym kraju.

Pisałeś o wnukach - wiadomo , każdy ma inne priorytety - ja mam nadzieję że moje dziecko skończy dobrą szkołę , zdobędzie dobry zawód i wyjedzie daleko od tego grajdołu. 

 

Są dużo lepsze miejsca do życia niż Polska.

 

 

kto jest szczurem-wystarczy popatrzec na sygnaturke i od razu widac krzyzowke szczura z kiwi.

pamietajcie ze na pis glosowalo niecale 6 mln-reszta polakow jest w miare normalna,

tak czytam dzisiejsze wpisy pisuarow-chyba im smog zaszkodzil, na nas krakowiakow to nie dziala -to u nas normalka.

 

 

zobaczymy jak będziesz kręcił jak szczur jak pisuar doprowadzi ten kraj do ruiny 

 

 

Jak patrzę na te mordy z miesięcznic to niech oni już lepiej nie wstają z kolan. Nie daj Boże dać władzę głupkom. Fałszywe ruchy bedą tak samo surowo rozliczane jak Misiewicze teraz. Co niby ma sie wydarzyć za 5 lat oprócz tego że nie bedzie rządził PIS?

 

Jeśli ma 40 lat i widzi co sie dzieje to z pewnoscia broni zdrowego rozsądku.  :P

 

 

Ciekawe której części społeczeństwa słucha pis. Bo od obrońców życia za ten numer Kaczyński dostał tytuł heroda roku.

 

http://gosc.pl/doc/3621179.Kaczynski-Herodem-Roku-2016

 

A co do ciamajdanu to ciekawe czemu pis się tego ciamajdanu przestraszył i już zniósł ograniczenia dostępu dziennikarzy do sejmu. Które tak ochoczo planowano i powoli wprowadzano w grudniu. Wy to wszystko widzicie. Boli was to. W akcie desperacji nazywacie ich ciamajdanem, pajacami. A pis się przed nimi cofa.

 

Panowie powiem tak, zanim mnie zwyzywacie od Pisuarów itp. to na PIS nie głosowałem bardziej przyglądam się temu z boku jako zwykły Kowalski. Wcale nie podobają mi się te ich całe fanaberie smoleńskie, Rydzyk, niektóre ich posunięcia polityczne ale po kolei. Nie popieracie PIS ok Wasza rzecz to ja się w takim razie pytam kto??? Kogo chcecie ,,namaścić mędrcem narodu"? Petru? czy takiego chcecie premiera który jedno mówi a drugie robi? Czy Nowoczesna złożyła chociaż jeden projekt obywatelski tak by zwykłemu Kowalskiemu było choć trochę lepiej?? ja nie pamiętam ale za to pamiętam jak Gasiuk nie wiedziała ile kwoty wolnej od podatku jaką ma zwykły obywatel ( swoją na pewno znała). Może Kijowski?, który okazał zwykłym hochsztaplerem czy PO? gdzie już całkowicie jest degrengolada. Małe dzieci zabaweczki smartfoniki dosłały i się bawią, śpiewają w sali plenarnej, gdzie tu powaga?? PIS też nie ustrzegł się błędów w tym całym zamieszaniu z 16.12 bo nie powinien im pozwalać na okupowanie sejmu gdyż nie jest to zgodne z konstytucją i są na to paragrafy. Powinny się posypać kary finansowe a jeżeli to nie pomoże to staż marszałkowska, nie może być tak, że 1/3 będzie rządzić 2/3. Po to są wybory, teraz wygrał PIS niech rządzi, nie podoba się iść na wybory ja czekałem 8lat by nieudaczników z PO odsunąć wg. których IIIRP istnieje tylko teoretycznie a za 5 tys. pracuję złodziej albo idiota. Zapomnieliście już bo ja pamiętam. Przechodzą do sedna PIS idealny nie jest to tylko tzw. mniejsze zło w porównaniu z tamtą kliką. Niestety demokracja idealna nie jest ale cyt. klasyka nikt do tej pory lepszego nic nie wymyślił...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

pisuarowa tępota zawsze będzie brała górę  ;)

wiem że nie masz argumentów to musisz nazmyślać na mojego nieżyjącego ojca 

wstaw więcej fotek może ktoś się zlituje i nauczy cię pokory tępaku  

 

Idiota jesteś i błazen człowiek z klasą by takich zwidów nie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Proszę bardzo ten sam pan o twoim góru

 

Górski bardzo dobrze parodiował również Tuska. Nie ma tego wulgaryzmu i chamskiego montażu jaki ktoś wrzucał stronę czy dwie temu. Tusk po zakończeniu pracy premiera spotkał się z Górskim i razem z tego się śmieli. Ciekawe czy prezes też będzie zdolny wykonać taki gest. Bardzo wątpię.

 

Kaczyński nie ma tu nic do rzeczy. On jest narzędziem w rękach narodu który słucha głosu serca. Narodu który jest dumny ze swoich korzeni, jest pełen zapału jak zawsze. To jest szczurzy koniec, nadchodzą czasy tępienia szczurów, zdrajców i obłudników.

 

Aż tak go nisko cenisz porównując do szczura. Masz rację on jak szczur podkopuje ten kraj i niszczy. Gdyby opozycja była bardziej zaradna szczurzy koniec nastąpił by szybciej. Ale i tak nastąpi.

 

Na razie tego nie robi. On podnosi naród z kolan i jeśli te poczynania będą trwać nadal to za 5 lat każdy fałszywy ruch obojętnie jakich rządzących będzie surowo rozliczany, natychmiast rozliczany przez naród.

 

Nie przesadzaj wszczynanie awantur w kraju jak wojna o TK czy kłótni ze wszystkimi dookoła w tym z UE to jeszcze nie podniesienie z kolan. To jest bardziej jak z hardym sąsiadem na wsi. Co to ze wszystkimi się kłóci, awanturuje. A w końcu życie pokazuje mu gdzie jego miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jedno głosowanie i troli wymiotło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Jak wymiotło jak piszesz :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jak Samoobrona blokowała mównicę to nazwali to warcholstwem . W Samoobronie było dużo rolników i mogli niektórzy trzymać warchlaki a jak  nazwać tych którzy blokują teraz cały sejm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Po co pisać wszyscy wszystko wiedzą ile jest króli i jak się nazywają z Belzebubem na czele .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Tylko  że stanowisko ministra spraw zagranicznych eksponowane na arenie miedzynarodowej do czegos wiecej zobowiazuje.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Schetyna był lepszy? Według niego historyka  Niemieckie obozy w Polsce wyzwalali Ukraincy Sikorski też coś odjebał ale nie pamiętam dokładnie później sobie przypomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

A może miał wejść na krzesło i krzyczeć szogun to byłoby lepsze .

Czyli minister jest chu...wy ale jest usprawiedliwiony bo prezydent był taki sam? Przecież miało być lepiej


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Schetyna był lepszy? Według niego historyka  Niemieckie obozy w Polsce wyzwalali Ukraincy Sikorski też coś odjebał ale nie pamiętam dokładnie później sobie przypomnę.

Nie porównuj Sikorskiego człowieka znającego języki ,wykształconego i obytego w świecie dyplomacji do matołka Waszczykowskiego. Nie ta klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Co racja to racja. Klasa prezencja,obycie, zupełnie inne a i garnitury dopasowane a nie jak wory pokutne


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4608

San Escobar ;)

 

http://www.bbc.com/news/world-us-canada-38582447

 

 

Już cały świat poznał się na polskim geniuszu dyplomacji ;)

 

tylko w lewacko żydowskich telewizjach coś ani nasz tvn pamiętasz cliton i tą murzynkę co wyrzucili bo dała jej gotowe odpowiedzi puzniej gadała ze tak szef stacji tak kazał 

 

MORZE NACJONALISTYCZNE UPA TU ZACYTUJESZ ???

 

jak tvn za to przepraszali 

posłuchaj sobie fałsz obłuda itp

 

 

jak ładnie do kod porównuje 

Nie porównuj Sikorskiego człowieka znającego języki ,wykształconego i obytego w świecie dyplomacji do matołka Waszczykowskiego. Nie ta klasa.

 

 

    ale ty masz pojechanie  http://www.newsweek.pl/polska/radoslaw-sikorski-dymisja-afera-tasmowa-powiazania,artykuly,364792,1.html

 

afery taśmowa

skorumpowanie polski 

 

kto lepiej wykształcony ???

Waszczykowski

W 1980 ukończył studia magisterskie na Wydziale Filozoficzno-Historycznym Uniwersytetu Łódzkiego, a w 1991 na Wydziale Stosunków Międzynarodowych University of Oregon. W latach 1992–1993 odbył studia podyplomowe na temat bezpieczeństwa międzynarodowego i kontroli zbrojeń w Geneva Centre for Security Policy w Genewie. W 1993 uzyskał stopień naukowy doktora nauk humanistycznych w zakresie historii na podstawie pracy Stany Zjednoczone a strategiczne rokowania rozbrojeniowe 1919–1936.

W latach 1981–1987 pracował jako asystent na Wydziale Filozoficzno-Historycznym Uniwersytetu Łódzkiego. W 1992 został zatrudniony w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, kolejno był starszym ekspertem w Departamencie Systemu Narodów Zjednoczonych i Departamencie Instytucji Europejskich, a od 1996 wicedyrektorem w Departamencie Instytucji Europejskich, a następnie w Departamencie Polityki Bezpieczeństwa.

W 1997 był pełniącym obowiązki szefa Biura Łącznikowego RP przy NATO w Brukseli, później do 1999 zastępcą Przedstawiciela RP przy NATO. W latach 1999–2002 pełnił funkcję ambasadora RP w Teheranie. Następnie pracował w Departamencie Strategii i Planowania Polityki Zagranicznej MSZ i jako zastępca dyrektora Departamentu Afryki i Bliskiego Wschodu.

4 listopada 2005 został podsekretarzem stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Pełnił jednocześnie funkcję głównego negocjatora w rozmowach ze Stanami Zjednoczonymi dotyczących tarczy antyrakietowej. 11 sierpnia 2008 odwołano go ze stanowisk zajmowanych w MSZ.

 

Sikorski 

 

W marcu 1981 w I Liceum Ogólnokształcącym w Bydgoszczy, wówczas noszącym imię Ludwika Waryńskiego, pełnił funkcję przewodniczącego uczniowskiego komitetu strajkowego, będącego odpowiedzią na tzw. wydarzenia bydgoskie.

Bachelor of Arts (anglosaski odpowiednik licencjata) na kierunku PPE (Politics, Philosophy, Economics – politologia, filozofia, ekonomia)[5]. Później, zgodnie z tradycją, uniwersytet ten na wniosek Radosława Sikorskiego wystawił mu także dyplom Master of Arts[6][7].

W 1999 ukończył wyższy kurs obronny na Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Obrony Narodowej w Warszawie.

 

 

tak jak niesiołowski tusk komorowski  :D  :D chrząszczyki 

 

https://www.youtube.com/watch?v=PW9iiUCgVJ4

autorytet lewactwa  :D  :D

Schetyna był lepszy? Według niego historyka  Niemieckie obozy w Polsce wyzwalali Ukraincy Sikorski też coś odjebał ale nie pamiętam dokładnie później sobie przypomnę.

 

nie przejmuj się nimi w Grecji lewactwo doprowadziło do bankructwa do koca eu germany i lewackie tv gadało jak oni się rozwija 4pkb

ratingi najlepsze i co ?? a jak partia prawicowa sie dostała do władzy Niemców postraszyli o odszkodowania i co ????

zbankrutowali jak nagle ucichło  

 

2 przykład włochy teraz rosprzedają wszystko a eu ciiiiiii hoooooo zeby nie zbankrutowały 

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie porównuj Sikorskiego człowieka znającego języki ,wykształconego i obytego w świecie dyplomacji do matołka Waszczykowskiego. Nie ta klasa.

 

Widać jaki obyty http://wiadomosci.wp.pl/gid,17363532,kat,1342,title,Najglosniejsze-wpadki-Sikorskiego,galeria.html?ticaid=1186e0 B) ;)

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/awantura-w-rodzinie-sikorskich-poszlo-o-samolot-i-wakacje/2kbl2h0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Wasze wypociny można podsumować dosyć krótko : san escobar;)

 

 

Romek ,chłopie , już nawet BBC według ciebie jest przeciw dobrej zmianie. Wstrętni lewacy ;).

Rozumiem że ty tylko telewizję pana rydzyka oglądasz ;)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj