Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

hubertuss    4653

Sam nie wiem czy lepiej spędzić sylwestra z w sumie niezłą laską czy z kotem. Medialnie to może dobrze nie wypadło. Ale ciekawostką jest, że pis się przed tymi pajacami cofnął. Cofnięto ograniczenia wstępu dla dziennikarzy do sejmu. Teraz Kaczyński tych pajaców na rozmowy zaprasza. Ciekawe? Pajace, szopka a pis w jednym miejscu ustąpił a w drugim chce rozmowy prowadzić.

Rydzyk też się świetnie bawi za pieniądze swoich wyznawców i jakoś z tego tytułu nie lamentujesz tutaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co ty za bajki piszesz nie było ograniczenia dostępu dziennikarzy :P ciekawe czy wyprowadzą jutro okupantow z sejmu w kafttnch bezpieczeństwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No tak teraz nie było ograniczenia bo pis muisał się przed opozycją ugiąć. Ograniczenie było zarówno w planach jak i wcielane w życie. Projektu ustawy restrykcyjnie zaostrzającej przepisy aborcyjne tez pewnie nie było. Bo pis się protestów przestraszył i go wycofał. Tak se mów. Na pewno lepiej się poczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

dla sympatyków PO  :D  :D  :D


 

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No tak teraz nie było ograniczenia bo pis muisał się przed opozycją ugiąć. Ograniczenie było zarówno w planach jak i wcielane w życie. Projektu ustawy restrykcyjnie zaostrzającej przepisy aborcyjne tez pewnie nie było. Bo pis się protestów przestraszył i go wycofał. Tak se mów. Na pewno lepiej się poczujesz.

 

Pewnie że nie podaj zródło tego projektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/516962,jaroslaw-kaczynski-aborcja-zakaz-ustawa-pis-prawo-przerywanie-ciazy-kosciol-sejm.html

 

Tu masz źródło. Niby jakiś komitet się zawiązał. Ale źródło samo mówi za siebie i za posłów swojej partii.

@ozzborn daj spokój z tym niezwykłe prostackim i chamskim montażem. To już było na tym forum. Jest to prostackie i chamskie dla chamów i prostaków.

 

 

Tak się to robi na poziomie i z kulturą. A nie chamstwem i wulgaryzmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

:P :P :P :P  To był projekt obywatelski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Niech będzie, że obywatelski jak ci wygodniej. Ale pis się przestraszył czarnych protestów przeciwko temu jak mówisz projektowi obywatelskiemu i się wycofał. Tak samo jak pis przestraszył się protestów przeciwko swoim projektom ograniczenia dziennikarzom dostępu do sejmu i tez się wycofał. A wszystko to strach przed opozycją która niknie, garstką ludzi, pajaców itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To świadczy tylko o tym że PiS jako jedyny liczy się z głosem społeczeństwa B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

oh hubertuss jakis ty wrażliwy  -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chcą   podobno jutro by ich siłą wyprowadzić to powinni im to       zapewnić w końcu by z twarzą wyszli z tego Ciamajdanu :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ciekawe której części społeczeństwa słucha pis. Bo od obrońców życia za ten numer Kaczyński dostał tytuł heroda roku.

 

http://gosc.pl/doc/3621179.Kaczynski-Herodem-Roku-2016

 

A co do ciamajdanu to ciekawe czemu pis się tego ciamajdanu przestraszył i już zniósł ograniczenia dostępu dziennikarzy do sejmu. Które tak ochoczo planowano i powoli wprowadzano w grudniu. Wy to wszystko widzicie. Boli was to. W akcie desperacji nazywacie ich ciamajdanem, pajacami. A pis się przed nimi cofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/516962,jaroslaw-kaczynski-aborcja-zakaz-ustawa-pis-prawo-przerywanie-ciazy-kosciol-sejm.html

 

Tu masz źródło. Niby jakiś komitet się zawiązał. Ale źródło samo mówi za siebie i za posłów swojej partii.

@ozzborn daj spokój z tym niezwykłe prostackim i chamskim montażem. To już było na tym forum. Jest to prostackie i chamskie dla chamów i prostaków.

 

 

Tak się to robi na poziomie i z kulturą. A nie chamstwem i wulgaryzmami.

 

Proszę bardzo ten sam pan o twoim góru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciekawe której części społeczeństwa słucha pis.

 

Kaczyński nie ma tu nic do rzeczy. On jest narzędziem w rękach narodu który słucha głosu serca. Narodu który jest dumny ze swoich korzeni, jest pełen zapału jak zawsze. To jest szczurzy koniec, nadchodzą czasy tępienia szczurów, zdrajców i obłudników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

dokładnie tak będzie , pierwszy  na liście jest szczur z Torunia  ;)

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Kaczyński nie ma tu nic do rzeczy. On jest narzędziem w rękach narodu który słucha głosu serca. Narodu który jest dumny ze swoich korzeni, jest pełen zapału jak zawsze. To jest szczurzy koniec, nadchodzą czasy tępienia szczurów, zdrajców i obłudników.

To co , przyjedziesz mi garaże podpalić bo jestem przeciwnikiem piss? ;).   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeśli jest szczurem zapewniam cię że taki też będzie jego los.

Moje wnuki będą żyły już w zdrowej ojczyźnie wierzę w to.

 

edit:

b3agro bycie szczurem a przeciwnikiem pisu nie zawsze idzie w parze.

Ja tego nie zrobię ale 100 lat temu jeśli byś był szczurem myślę że w tej stodole znalazła by się łącznie z tobą cała twoja rodzina.

 

Jesteś przeciwnikiem pisu a jaki masz stosunek do PO? 

 

 

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Stosunek do po mam absolutnie obojętny. Moim zdaniem w tej chwili w polskiej polityce nie ma nikogo komu zależy na tym żeby w tym dzikim kraju było dobrze.

 

Pewnie zaraz odezwą się głosy że pis chce dobrze - brednie , mały karakan ma swoją prywatną wojnę i wciąga w to cały naród.

 

 

I jeżeli miałbym wybierać z dwojga złego to wolałbym po - był względny spokój , gospodarka się rozwijała , była pewna stabilizacja.

 

A teraz - dług 1 bilion , nie wiadomo czy któryś dureń nie krzyknie " na moskwę" , czy nie zechcą nas w stronę białorusi kierować i wychodzić z unii.

 

 

 

Jak wcześniej pisałem - ja się z firmą do Czech przeniosłem i już od kilku miesięcy oszczędności trzymam w innej walucie niż PLN i w innym kraju.

Pisałeś o wnukach - wiadomo , każdy ma inne priorytety - ja mam nadzieję że moje dziecko skończy dobrą szkołę , zdobędzie dobry zawód i wyjedzie daleko od tego grajdołu. 

 

Są dużo lepsze miejsca do życia niż Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Kaczyński nie ma tu nic do rzeczy. On jest narzędziem w rękach narodu który słucha głosu serca. Narodu który jest dumny ze swoich korzeni, jest pełen zapału jak zawsze. To jest szczurzy koniec, nadchodzą czasy tępienia szczurów, zdrajców i obłudników.

Kaczyński narzędziem ? No chyba naród narzędziem w rekach JK a przynajmniej tak by chciał. Będą tepić te szczury do końca kadencji a i tak nie dadzą rady tak samo jak i nie moga dojść do prawdy smoleńskiej. Trzeba ciemnotę czymś zająć :blink:

 

Proszę bardzo ten sam pan o twoim góru

Nie żebym się czepiał

 

Jeśli jest szczurem zapewniam cię że taki też będzie jego los.

Moje wnuki będą żyły już w zdrowej ojczyźnie wierzę w to.

 

edit:

b3agro bycie szczurem a przeciwnikiem pisu nie zawsze idzie w parze.

Ja tego nie zrobię ale 100 lat temu jeśli byś był szczurem myślę że w tej stodole znalazła by się łącznie z tobą cała twoja rodzina.

 

Jesteś przeciwnikiem pisu a jaki masz stosunek do PO? 

Kto okresla kto jest szczurem i jakie są kryteria? Przciwnik PIS zwolennik Kukiz nie jest szczurem a przciwnik PIS i zwolennik PO już jest? A zwolennik PSL, SLD czy tak jak ja JKM jest szcurem czy nie ?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

kto jest szczurem-wystarczy popatrzec na sygnaturke i od razu widac krzyzowke szczura z kiwi.

pamietajcie ze na pis glosowalo niecale 6 mln-reszta polakow jest w miare normalna,

tak czytam dzisiejsze wpisy pisuarow-chyba im smog zaszkodzil, na nas krakowiakow to nie dziala -to u nas normalka.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

b3agro

Jeden już błaznował znajomościami w śród posłów w temacie prow i dostał taką odp, dorób ją pod siebie swoje firmy w czechach interesy z ukraińcami i suvy za pół miliona:

 

To jest właśnie zabawne. Że usilnie próbujesz udowodnić swoją znajomość z jakąś miejscową szychą i tak się zapędziłeś w tym udowadnianiu że nie dostrzegasz tego kiczu jakim nas raczysz. Rozgarnięta osoba zrozumiałby że przechwalanie się znajomościami jest śmieszne nie zależnie od tego czy mówi prawdę czy zmyśla. Po prostu takie przechwałki to dno i 2 metry mułu. Łapiesz?

 

Albo twój stosunek do PO jest obojętny albo widzisz ją na miejscu pisu. Zapytałem o czuły pt. i nie potrafisz jednoznacznie odpowiedzieć. Wcale mnie to nie dziwi, jednak nie musisz dalej się trudzić, nie ma to najmniejszego znaczenia czy jesteś szczurem czy zbłąkaną owcą.


Szczury chcą poznać tajemnicę sposobu rozpoznawania ich przez rycerza sprawiedliwości. Zdradzę wam że będzie jak za dawnych lat, dorwie ich nawet we mgle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

zobaczymy jak będziesz kręcił jak szczur jak pisuar doprowadzi ten kraj do ruiny 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

b3agro

Jeden już błaznował znajomościami w śród posłów w temacie prow i dostał taką odp, dorób ją pod siebie swoje firmy w czechach interesy z ukraińcami i suvy za pół miliona:

 

 

Albo twój stosunek do PO jest obojętny albo widzisz ją na miejscu pisu. Zapytałem o czuły pt. i nie potrafisz jednoznacznie odpowiedzieć. Wcale mnie to nie dziwi, jednak nie musisz dalej się trudzić, nie ma to najmniejszego znaczenia czy jesteś szczurem czy zbłąkaną owcą.

WIdzisz , jak jest coś czego nie jesteś swoim rozumkiem ogarnąć to dla ciebie błaznowanie.  Dziwi cię że ktoś przenosi działalność do Czech ? Mnie dziwi jak ktoś kto prowadzi działalność handlową opierającą się na pracy PH tego nie robi.

Interesy z ukraińcami - pierwsze słyszę , musiałeś sobie sam historię dopisać - ukraińców to zatrudniam do pracy w gospodarstwie a silosy na ukraińskie zboże wynajmuje u mnie jak najbardziej polska firma.

 

SUV za pół miliona - a co to za wielki wydatek - 2700 netto leasingu miesięcznie który leci (a właściwie leciał bo teraz już trochę podatkowo się pozmieniało ) w koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zobaczymy jak będziesz kręcił jak szczur jak pisuar doprowadzi ten kraj do ruiny 

Na razie tego nie robi. On podnosi naród z kolan i jeśli te poczynania będą trwać nadal to za 5 lat każdy fałszywy ruch obojętnie jakich rządzących będzie surowo rozliczany, natychmiast rozliczany przez naród.

 

Pamiętasz szkołę średnią? Pamiętasz ją z lat 80 i 90? Porównaj ją z dzisiejszą szkołą średnią. Tamta uczyła pokory, dyscypliny, prawdziwego życia. A dzisiejsza co uczy, nawet nie uczy jak porządnie po mordzie dostać za zdradziecki ruch w śród przyjaciół, już nie wspominam o umiejętnościach manualnych.

 

Dlaczego zniesiono obowiązek odbycia służby?

 

Jeśli masz faktycznie ponad 40 lat i nie masz związku z komunistami oraz dotychczasową władzą i jesteś Polakiem nie mogę pojąć kogo ty bronisz? Ludzi którzy zmusili do emigracji twoje dzieci? Jesteś obłudny, nie wierzę ci, łżesz jak pies, normalny człowiek nie wyznaje takich poglądów, ty nie jesteś normalny. Ty miałeś tatusia w... Ty siedziałeś w bibliotece i uczyłeś się ruskiego gdy twój tatuś nas pałował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

pisuarowa tępota zawsze będzie brała górę  ;)

wiem że nie masz argumentów to musisz nazmyślać na mojego nieżyjącego ojca 

wstaw więcej fotek może ktoś się zlituje i nauczy cię pokory tępaku  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj