Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

scoffer    1156

Skoro na nagrobku widnieje napis Wojciech Jaruzelski- żołnierz, to chyba sam przeczuwał co będzie po jego śmierci. 

Z pewnością . Zdawał sobie sprawę kim był dla większości Polaków.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Co taka cisza w temacie skoro takie dantejskie sceny w sejmie.

post-62223-0-17347100-1482178648.jpg

Kiedy tak zrobią z PO ile można robić cyrk w sejmie???


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

CzglbK_WEAAB0at.jpg

 

ten oszołom z kucem na łbie widzę że ma rękawiczkę na jednej dłoni chyba badał prostate dla reszty kolegów

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mk11    8

Najlepiej powiedział Cejrowski u Gozdyry÷Wszystkich ubekow wojskowych i funkcyjnych powinno się wysłać do Moskwy dawno temu,do Putina.Niech ruski płacą im emerytury.Tam Jaruzelski i Kiszczak np. się przecież szkolili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Ludzie którzy zrzekają się polskiego obywatelstwa nie powinni nigdzie nikogo wysyłać, ani tym bardziej promować swoich przemyśleń w mediach. Ryzyko że ktoś podchwyci ich durne przemyślenia jest bowiem zbyt wielkie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Ten biedny uciemiężony Szczerba, którego Marszałek wydalił z obrad

post-62223-0-34539800-1482234979.jpg

Ciekawe kto na tego głupka głosował?? jeszcze w dodatku z wybitnymi uzdolnieniami matematycznymi...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Teraz mądry KOD umyślał sobie w święta protesty, tylko w tym wypadku szkoda mi wszystkich służb, które zamiast siedzieć z bliskimi muszą utrzymywać porządek i pilnować tych głupków...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

Ludzie którzy zrzekają się polskiego obywatelstwa nie powinni nigdzie nikogo wysyłać, ani tym bardziej promować swoich przemyśleń w mediach. Ryzyko że ktoś podchwyci ich durne przemyślenia jest bowiem zbyt wielkie. 

 

 to po co jeszcze platforma występuje w mediach ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Teraz mądry KOD umyślał sobie w święta protesty, tylko w tym wypadku szkoda mi wszystkich służb, które zamiast siedzieć z bliskimi muszą utrzymywać porządek i pilnować tych głupków...

 

Oni wierzą w Donalda to nie wiedzą co to Święta dla nich jset to czas wolny od pracy tylko :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

widziałem to wczoraj marzenia lewaka ;D i przeglądanie ruskiej prasy 


http://www.prawdaobiektywna.pl/media/to-byla-osoba-typu-polak-867.html oni wierzą tej stacji  :lol:  :lol:  :lol:  :D  :D  :D


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

https://www.youtube.com/watch?v=Ik5zymNx6Dg&t=0s

Widział ktoś??? Jestem jak najdalszy od eskalacji konfliktu w Polsce ale nie może być tak, że w demokratycznym kraju legalnie wybrany rząd nie nie może pracować w sejmie bo ktoś go blokuje, będzie draka bo te głupki zapowiedziały, że będą tam siedzieć do następnych obrad i pewnie też będą blokować i co wtedy??? Totalnej opozycji wcale nie chodzi o wolne media, TK czy demokrację wszystko to jest przykrywką do jednego przedterminowych wyborów i Ci ludzie nie cofną się przed niczym świadczy o tym cała ta ustawka. Co robił Tusk we Wrocławiu? Po co tyle żarcia było zamówione do sejmu zanim jeszcze zaczęły się obrady?? Niby spontaniczna akcja KOD jak relacjonował TVN a jednak kilka dni wcześniej zarejestrowana. Umyślili sobie, że jak uda im się przez 3 miechy blokować uchwalenie budżetu to Duda będzie zmuszony do rozwiązania parlamentu a jednak PIS ich wykiwał ale kto wie jakie jeszcze niespodzianki szykują Nam Petru ze Schetyną oraz Kijowskim. Aproppo te Pan nie ma zaległych alimentów nie ma na to paragrafu???

Mnie rządy PO- PSL oczywiście się nie podobały lecz Gdzie był KOD jak strzelali do górników, jak wyrzucono podpisy 2 mln obywateli do kosza wtedy jakoś nikt nie protestował, jak wdarto się do niezależnej redakcji Wprost wtedy też nikt nie protestował ale ok wybory były demokratyczne trzeba to uszanować, ale po 8 latach czekania niech sobie czekają teraz Ci, którzy demokratyczne wybory przegrali i niech przestaną eskalować konflikty, bo źle się to skończy!!!

Edytowano przez jaco25

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Najlepiej powiedział Cejrowski u Gozdyry÷Wszystkich ubekow wojskowych i funkcyjnych powinno się wysłać do Moskwy dawno temu,do Putina.Niech ruski płacą im emerytury.Tam Jaruzelski i Kiszczak np. się przecież szkolili.

 

Szkoda tylko, że pis nie zrobił tego skoro rządził wcześniej. Pis nawet emerytur pomniejszyć im nie potrafi lub nie chce. Skoro według biura legislacyjnego senatu ustawa o pomniejszeniu emerytur ma niedookreślenia i jest nie zgodna z konstytucją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

blog_ti_267886_392270_sz_bn05.gif

 

IDĄ ŚWIĘTA CZAS SKOCZYĆ NA TEN CZAS KŁÓTNIE 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quqasz    3

Widzę, że wielu rolników ma teraz mniej pracy w gospodarstwach. Może byście wykorzystali ją trochę na poszerzenie horyzontów, przeczytali parę książek, a nie powielali te brednie z internetu i z telewizji. Czas zacząć myśleć samemu, a nie wykrzykiwać slogany, które ktoś wymyślił dla ciemnej masy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

quqasz ależ wszystko co napisałeś to prawda właśnie to robimy

 

 

post-62223-0-02972900-1482408276.jpg


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quqasz    3

Moja wypowiedź dotyczy oczywiście obydwu stron konfliktu. Obydwie są tak samo zakłamane. Potrzebna nam trzecia opcja, ktorej niestety na razie nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quqasz    3

nie ich miałem na myśli, nie zrozumiałeś mnie. Na razie nie ma żadnej trzeciej opcji. Mamy tylko wojnę o władzę między PO a PIS, a my jesteśmy w tej wojnie zakładnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Co by nie wziął z POPIS czy PSLD, N to wszystko różne odcienie socjalistów i wcale nie SLD jest najczerwieńsze ;) U Kukuza jest/był zlepek wszystkiego. Od anarchizującego komunisty Morawieckiego do niemal wolnorynkowca Jakubiaka. Gdyby powstała trzecia opcja pod tytułem PTC (Pogońmy tą chołote) to mogłaby ona liczyć na poparcie tylko i wyłącznie dla tego że duża część wyborców cokolwiek myślących traktuje dotychczasowy układ polityczny jako jedna zgraję. Problemem jest to że samodzielnie myślacych i posiadajacych własne poglądy jest strasznie mało. :(


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj