Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce?

galeria
Żniwa 2023
Ulman    5574

Przecież widać że to dziadzisko i gołodupiec niedomyty co w życiu nic nie osiągnął to nie dziwota że wszędzie spisek widzi. Z perspektywy tych co nic im nie wyszło jak ktos coś osiągnał to napewno nieuczciwie. Mierzą innych swoja miara zamiast przyjać do wiadomości ze są jełopami

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Jesli to prawdziwe i nie wyrwane z kontekstu to faktycznie głupie babsko


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Ulman teraz się dopiero kapnąłeś??? Zastanawia mnie czy to ,,stworzenie" posiada coś takiego jak mózg, śmiem wątpić. Jej genialne wypowiedzi (zresztą nie tylko jej) nie świadczą dobrze o N.PL, zastanawia mnie gdzie mieli oczy Ci, którzy na nią głosowali no chyba, że wtedy panowała dyktatura kobiet :)


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Posłanka Nowoczesnej na antenie TVP Info stwierdziła, że próba rozgrywania sytuacja w Europie po Brexicie przez szefa MSZ Witolda Waszczykowskiego to błąd, bo Polska „jest malutka” i „nic nie znaczy w Europie”, dlatego najlepiej jeśli podporządkuje się woli Niemiec.


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Źle powiedziała. Nie błąd tylko minister Waszczykowski jest megalomanem i mitomanem zreszta jak większość rządu i cała górka PIS. Rozgrywać to on sobie może partyjkę "makao" z prezesem. Parafrazujac Piłsudskiego "im kury szczać prowadzić a nie polityke robić"


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

czyli kontekst był ale oczywiście to dla manipulatorów szczegół

też uważam że źle to ujęła , ale główna myśl jak najbardziej  prawidłowa 

więc pretensje do Waszczykowskiego że nie mamy nic do powiedzenia   


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4606

Nie jak tak wołam na takich Kałmuków jak ty czy drugi kałmuk Ulman., Dokładnie określa to wasz poziom umysłu :) A raczej jego brak.

 

 DOKŁADNIE :lol:  ,LUBI JAK WŁADZA MÓWI IM BAJKI   TYPOWE LEWACTWO 

Źle powiedziała. Nie błąd tylko minister Waszczykowski jest megalomanem i mitomanem zreszta jak większość rządu i cała górka PIS. Rozgrywać to on sobie może partyjkę "makao" z prezesem. Parafrazujac Piłsudskiego "im kury szczać prowadzić a nie polityke robić"

 

TYPOWE LEWACTWO ZERO ARGUMENTUM WIEDZĄ CO MYŚLĄ INNI 

MORZE JAKIEŚ LEPSZE ARGUMENTY NIŻ ZŁOTE MYŚLI LEWAKA 

Źle powiedziała. Nie błąd tylko minister Waszczykowski jest megalomanem i mitomanem zreszta jak większość rządu i cała górka PIS. Rozgrywać to on sobie może partyjkę "makao" z prezesem. Parafrazujac Piłsudskiego "im kury szczać prowadzić a nie polityke robić"

 

TYPOWE LEWACTWO ZERO ARGUMENTUM WIEDZĄ CO MYŚLĄ INNI 

MORZE JAKIEŚ LEPSZE ARGUMENTY NIŻ ZŁOTE MYŚLI LEWAKA 

Byśmy nie sprowadzili cie do naszego poziomu a nastepnie pokonali doswiadczeniem proponuje byś nie znizał się do naszgo poziomu i nie odpisywał. Jako ze w nicku sprytnie zamieniłeś kolejność cyfr określających twój wiek mniemam że równiież z racji różnic wiekowych i co za tym idzie intelektualnych dalsza dyskusja będzie niezwykle trudna. 

 

 

Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami.

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1][2], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

 

ZERO ARGUMENTUM UMYSŁOWE PRZEMYŚLENIA 0 INTELIGENCJI  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Tacy słabi  lewacy z nas a ty nie potrafisz nawet nic od siebie napisać tylko wklejasz gotowce unikajac normalnej dyskusji.

Dyskusja polega na tym -  ja piszę: Waszczykowski to megaloman i mitoman Ty odpowiedasz - nie prawda, moim zdaniem on nie jest taki zły jeno szatan go opętał i powinni w MSZ ogłosić prztarg na swiadczenie egzorcyzmów itd, itp

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

w sumie ma sporo racji od konca XVII w polska jest pionkiem na mapie europy ktorego sasiedzi przesuwali jak chcieli-niestety naszej sytuacji geo-politycznej nic nie zmieni, zawsze szukalismy wrogow blisko a sojusznikow daleko i zawsze zle sie to dla nas skonczylo, pojawiaja sie jakies mzonki "miedzymorza" ale to bajki dal pis-oludkow, jedyna nasza szansa to ue i nato- przynajmniej jak padniemy[co sie predzej czy pozniej zdarzy] huk bedzie wiekszy B)  B)  B)


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Posłanka Nowoczesnej na antenie TVP Info stwierdziła, że próba rozgrywania sytuacja w Europie po Brexicie przez szefa MSZ Witolda Waszczykowskiego to błąd, bo Polska „jest malutka” i „nic nie znaczy w Europie”, dlatego najlepiej jeśli podporządkuje się woli Niemiec.

 

 

Źle powiedziała. Nie błąd tylko minister Waszczykowski jest megalomanem i mitomanem zreszta jak większość rządu i cała górka PIS. Rozgrywać to on sobie może partyjkę "makao" z prezesem. Parafrazujac Piłsudskiego "im kury szczać prowadzić a nie polityke robić"

 

Panowie wszystko fajnie tylko to nie jest pierwszy raz gdy ta kobita głosi swoje herezje. Chcecie by ktoś taki Wami rządził bo ja nie. PIS święty nie jest, nie głosowałem na tą partie ale już wolę by rządziło mną ,,mniejsze zło" które również popełnia gafy ale wole ich jak tego ,,Cwaniaczka Petru"...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

No jasne, kopnij sobie nieboszczyka przecież nie odda. To takie patriotyczne, nie służąc ani dnia w wojsku odbierać innym wysłużone stopnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No czym oni sobie zasłużli nawet Kiszczak miał tabliczkę na płocie < Uwaga zły pies a goispodarz jeszcze gorszy :P :P  to samo za siebie mówi o UB co zadwa tysie nie mogą wżyć nie wspomnę do roboty ich gnać czerwone hołoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

To wykop wszystkich biskupów powieszonych po Targowicy i pozbaw ich godności biskupich a potem bież się za generałów. 

Chcę tylko powiedzieć że wkraczamy na bardzo śliski grunt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

wiemy staszek że to ciemna magia dla ciebie bo na religii tego nie uczą 

ale historia zapisała pewne karty i to bardzo  wstydliwe akurat dla kościoła  ;)

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

pilsudski tez dokonal zamachu wojskowego -zginelo ponad 400 ludzi[w wiekszosci postronnych gapiow], potem mordowano przeciwnikow politycznych setkami, opozycyjnych politykow zamykano w obozach koncentracyjnych a nie sanatoriach zwanych miejscami internowania, policja i wojsko strzelalo do robotnikow i chlopow, spalono ponad tysiac kosciolow

 

degradujemy go czy nie ???


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400
Staszku tamto było słabe to mam coś lepszego, takie memento dla rewanżystów. Miałem dać z Wiki ale to lepiej się czyta
 
"Dziwnym i zarazem dość wstydliwym dla kościoła wydarzeniem jest proces sądowy, który został wytoczony papieżowi Formozousowi przez innego papieża – Stefana VI. Akcja rozgrywa się w 897 roku, a główny bohater, czyli sądzony papież jest… nieboszczykiem.
Obaj panowie, delikatnie mówiąc, nie przepadali za sobą za życia. Były to czasy, kiedy biskupi zażarcie walczyli ze sobą o władzę, wpływy i pieniądze. Przepychankę do tronu papieskiego wygrał biskup Porto, Formozous. Niedługo po jego śmierci przywódcą kościoła został jego odwieczny rywal, Stefan VI.
 
Tutaj zaczyna się całe przedstawienie. Stefan VI był tak zawzięty w swoich walkach i rozgrywkach, że postanowił zemścić się na swoim rywalu. Nie przeszkadzał mu fakt, że ten od jakiegoś czasu już nie żył. Papież Stefan VI wytoczył pośmiertny proces Formozousowi, akt oskarżenia zawierał zarzuty: krzywoprzysięstwa, pożądania papiestwa, niezdrowych ambicji i naruszenia kanonów prawa kanonicznego.
Rozkładające się ciało oskarżonego zostało wydobyte z grobu. Obleczono je w papieskie szaty i posadzono na papieskim tronie. Przez trzy dni grono biskupów, wraz z urzędującym papieżem, prowadziło proces zgodnie ze wszystkimi jego zasadami. Formozous miał swojego obrońcę, który w imieniu nieboszczyka odpowiadał na pytania zadawane przez hierarchów. Oskarżony został uznany za winnego wszystkich zarzucanych mu czynów. Wszystkie jego dekrety, święcenia i zarządzenia uległy anulowaniu. Kat odciął Formozousowi resztki trzech palców, którymi ten za życia udzielał papieskiego błogosławieństwa. Ciało byłego władcy kościoła zastało zrzucone z tronu na znak detronizacji, obleczone w łachmany i pochowane w zbiorowej mogile z biedakami. Jednak to było za mało dla mściwego Stefana VI. Po kilku dniach nakazał wydobyć ciało Formozousa, porąbać je na kawałki i wrzucić do rzeki, Tybru.
Stefan VI prawdopodobnie zaspokoił swoją żądzę zemsty. Nie wyszło mu to jednak na dobre. Niedługo po procesie, który zyskał nazwę „Trupi synod”, w Rzymie wybuchły zamieszki oburzonego ludu. Stefan VI został osadzony w więzieniu, gdzie dyskretnie go uduszono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Gdyby historia czegoś uczyła Kaczyńskiego to zapewne wielu głupot by nie robił ale on uważa że to on tworzy historie :blink: Pożyjemy  - zobaczymy. 

Degradację Jaruzelskiego i Kiszczaka jeśli już chciano robić to za ich życia. Po śmierci - wara żyjacym od nieboszczków. Niech ich ocenia Bóg i historia. 

Pisałem to przy okazji grobowca Bieruta, i tak samo spokój należy sie Jaruzelskiemu, Kiszczakowi , Kaczyńskiemu czy nawet takiemu sk...owi jak Bandera. 

A propos - cos tam bełkotali w PIS o relatywiźmie. Patrzę na dzisiejsze obchody i ubieram w cyfry stan wojenny. Kilkuset zginęło, kilka tysiecy do paki lub do internatu, kolejne kilka tysiecy dostało pałą. Rocznice, wieńce, msze, pochody, premier, prezydent, prezes zaangazowani, TV trabi o tym cały dzień. 

Jak w takim razie powinno wyglądać czczenie  krwawej niedzieli na wołyniu? Jak widać relatywizm PISowi nie jest obcy. 

Miało być lepiej a jest straszniej i śmieszniej zarazem


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne, kopnij sobie nieboszczyka przecież nie odda. To takie patriotyczne, nie służąc ani dnia w wojsku odbierać innym wysłużone stopnie. 

Wy POstkomunistyczni pachołkowie bardzo wielbicie swojego generała !

http://niezalezna.pl/90647-warto-przypomniec-jak-komorowski-oddawal-hold-jaruzelskiemu-wideo


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Podobno kiedy lew już jest martwy to każda hiena jest go w stanie ciągać za ogon. Stawiasz się w położeniu ciągającego. Nawet przez chwilę nie zastanowisz się nad tym że pozbawienie żołnierza stopnia musi być poprzedzone krokami prawnymi a nie widzi mi się polityka. 

Gorsze jednak jest to że działanie MON wpisuje się w zohydzanie wizerunku Wojska Polskiego.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Jaki minister MON taki poziom postępowania :blink:

Po Antonim smoleńskim niewiele należy sie spodziewać.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Skoro na nagrobku widnieje napis Wojciech Jaruzelski- żołnierz, to chyba sam przeczuwał co będzie po jego śmierci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem nie byłem nie czułem takiej potrzeby ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj