Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5575

 A propos mentalnosci,  ty pod tym Wrocławiem to z dziada pradziada jesteś czy moze ze wschodu nasiedlili? 

Mam nieodparte wrażenie że poziomem argumentacji i dyskusji przypominasz mi ukraińskie niedobitki z moich okolic.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

Ulman , że ty jesteś spod Omska to nie trzeba nawet zgadywać :) , samo widać :) Szczególnie po pisowni i percepcji umysłu. Przepraszam :). Jakiego umysłu?? :) tej pustej przestrzeni między uszami :) Z twarzy niepodobny do nikogo. No chyba, ze do Kałmuka, którego babcia pokochała... Gorące uczucie musiało być :)

Edytowano przez Wozak71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Ty jednak faktycznie musisz byc ukrytą opcją ukraińską.

Z mojego obcowania z ukraińcami wynika że "ma do powiedzenia więcej od kogokolwiek mimo ze głupie jak mało kto" i z przykrością konstatuje ze maksyma ta pasuje ci jak ulał.

  Co ty masz z tymi uśmieszkami ? Wiadomo wszak  że "poznasz je.....go po śmiechu jego" ale ty już chyba przesadzasz. Aż tak je....ym chyba być się nie da. :blink: 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

Ty faktycznie jesteś azjatycki pomiot pomiot :)Typowy kałmuk.  Widać to po składni. Wystarczy popatrzeć jak z trudnością sklecasz zdania pozbawione stylu i senesu :) Tu musi być przykre co azjato :) Jak to mówią głupic.. nie sieją sami się rodzą :) W twoim przypadku świetnie oddaje to przedmiot sprawy :) Nalazło się pełno tego do Polski i teraz dziób podnosi.  Widać, że bardziej jeb.. jak ty nie da się być kałmuku :) Mam z kogo to się śmieję. Jak barana takiego widzę to tylko śmiech pozostaje... :)

Edytowano przez Wozak71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Miara inteligencji jest między innymi umiejetność sformułowania dosadnej, cietej riposty bez konieczności uzywania inwektyw i obraźliwych zwrotów. Niemozność umiejetnej odpowiedzi na ledwie kilka słów które sprawiaja trudność (konstatacja , maksyma) prowadzi do negacji "stylu i sensu" co tylko potwierdza intelektualna niewydolność. Rozedrganie myslowe w obrębie postu równiez świadczy o nikłym zasobie posiadanych argumentów. Jesli na końcu wypowiedzi piszesz "Jak barana takiego widzę to tylko śmiech pozostaje...  :)" to zastanawiam się gdzie ty mnie mogłeś widzieć. Co do śmiechu to pisałem w poprzednim poście i powtarzać nie będę.

Wracając jeszcze raz do cytatu  "Jak barana takiego widzę to tylko śmiech pozostaje...  :)" pozwól że odpowiem ci twoim cytatem "Typowy kałmuk.  Widać to po składni."

 
 

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Tak marko-kolo wpierw ty naucz się czytać. Zresztą nie ty jedne hubertuss tez nie umie tego prostej czynności jeszcze zrobić. Oczywiście, że zostali wybrani na zapas jak sam zauważyłeś jeszcze ich kadencja się nie skończyła. To wprowadzała ustawa z czerwca 2015 r. I ta nowelizację uznał za zgodną z Konstytucją TK. Następnie Pis poprawił ja następna nowelizacją zanim zostali zasprzysiężenie sędziowe  z czerwca. Tą TK uznał za niezgodną z Konstytucją. Na tej podstawie widać, że TK działa politycznie co jest niezgodne z art. 195 Konstytucji. Wszystko :) I ja podejmował w składzie 13 osobywm co było niezgodne nawet z nowelizacją czerwcową. Art. 194 mówi wyraźnie, iź ma być skład 15 osobowy. Finito. Nie bierz tego za opieprz bo jak rozumiem, że tego nie ogarniesz i nie rozumiesz :) Typowe dla Ciebie, ale nie przejmuj się. Pouczysz się i będzie dobrze :) No to do książek nieuku :) Może kiedyś zrozumiesz... :)

 

 

Działanie TK zawsze można uznać za polityczne. Bo pracuje on nad ustawami. Więc siłą rzeczy każdy werdykt można uznać za polityczny. W zależności od werdyktu może go uznać za polityczny jedna jak i druga strona. Gdyby pis miał czyste intencje. To zostawił by tych trzech sędziów wybranych przez po zgodnie z prawem. A wymienił tylko dwóch wybranych na zapas. Czyli nie zgodnie z prawem i tematu by nie było. Niestety nie o to chodziło. Chodziło o wywołanie sporu. My kontra oni.

Teraz nowe pole sporu pis otwiera ustawą o zgromadzeniach. Tak jak by dotychczas źle to działało. Nowa ustawa ma tak samo wywołać oburzenie i sprzeciw. A pis powie potem, że to opozycji wina bo ich za to atakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

Ale jak ty możesz oceniać czymś czego nie posiadasz Kałmuku? Przecież to dla ciebie obce jak kosmos w którym tak lubisz brylować. Widzisz żeby odpowiedzieć trzeba mieć partnera do rozmowy, a nie kałmuka bez wiedzy :) , ale ty tego nie rozumiesz. Bo nie masz czym :) Niewydolny ptasi móżdżek ukryty pod kałmucka facjatą nie potrafi tego objąć. Trudno i tak bywa :) Tylko śmiech pozostaje jak widzę i czytam te wypociny kałmuckiej rogacizny... :) I żal, że coś takiego jeszcze dyskutuje. No cóż lustra brak bo kałmucy nie używają :) I jak tu się nie śmiać z kałmuckiej inteligencji :)


Problem z tym , że 3 sędziów zostało wybranych niezgodnie  prawem. I to jet fakt, który jak widać dopiero dociera. Hubertuss gdyby platfusy były lojalne wobec Polski nie gmerały by w Konstytucji. I tyle. A tak mają to co sami zaczęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

@Wozak chłopie,  zachowuj sie jakkolwiek bo znowu sie po tobie przejadę, wstydu ci narobię. Po co ci to?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

Ty Kałmuku możesz co najwyżej po sobie pojechać rogacizno :) Śmiechu warte. Napisz coś innego niż  te pierdoły wyssane z mleka kałmuckiej kobyły :) I po co ci to było azjato inteketualny ....Och przepraszam Azjatów. On myślą i potrafią czytać w porównaniu z tobą kałmuku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Zrobiłem z ciebie głupka a ty z uporem maniaka chcesz jeszcze nieprzekonanych w tym utwierdzić? Całkiem dobrze ci to wychodzi. Upór godny ukraińca. 

Kazda wioska ma swojego wioskowego głupka  Wygląda na to że i każde forum


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@Wozak71 Stek wyzwisk dowodzi tylko twojej frustracji.  Pokazałem ci jak zrobiłeś z siebie durnia pisząc o lewakach co głosowali na reformą edukacji w 1998 roku w tym o Kaczyńskim. Który w tedy za tą reformą głosował. To teraz żółć cię zalewa. Co do TK. Co szkodziło pisowi wybrać w swoje nowelizacji tych samych trzech sędziów aby nie wszczynać sporu i pokazać dobrą wolę i swoich dwóch nowych? Ty tego nie ogarniesz bo jak sam piszesz jesteś jakimś kałmukiem czy czym tam chcesz.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

Z siebie kałmuku głupka nie musisz robić. Ty nim jesteś :) I co ty na to Kałmuku? Jak tam babcia? :) Ha ha ha....I tak cię zrobiłem na ciecia kałmuku :)A teraz wracaj do namiotu wioskowy przygłupie.

 

Hubertuss faktycznie z waszej strony prostactwi wychodzi na jaw. I to już od dłuższego czasu. Ale tak to jest jak się z rogacizną człowieka zda..I dalej żadnej merytorycznej dyskusji. Jak to u lewaków i liberałów od platfusów :) Ty też hubertuss jesteś Kałmukiem? A to do ciebie podobne :)Jeden szałas jedno szambo.Dlatego tak od was czuć kałmuki.

Edytowano przez Wozak71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Z siebie kałmuku głupka nie musisz robić. Ty nim jesteś :) I co ty na to Kałmuku? Jak tam babcia? :) Ha ha ha....I tak cię zrobiłem na ciecia kałmuku :)A teraz wracaj do namiotu wioskowy przygłupie.

 

Hubertuss faktycznie z waszej strony prostactwi wychodzi na jaw. I to już od dłuższego czasu. Ale tak to jest jak się z rogacizną człowieka zda..I dalej żadnej merytorycznej dyskusji. Jak to u lewaków i liberałów od platfusów :) Ty też hubertuss jesteś Kałmukiem? A to do ciebie podobne :)Jeden szałas jedno szambo.Dlatego tak od was czuć kałmuki.

 Podsumowanie wypowiedzi w środku jej samej  - .I dalej żadnej merytorycznej dyskusji.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

Z twojej strony kałmuku nie ma na co liczyć :) I nie było.  Musiałbyś coś wiedzieć i coś czytać. A ty pisać nie potrafisz. To gdzie czytanie jeszcze ze zrozumieniem ? :) Kałmuków nie nauczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Oj utkwił ci ten kałmuk. Pewnie od małego cię tak wołali. Teraz odgryzasz się innym. Za swoją niedolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

Nie jak tak wołam na takich Kałmuków jak ty czy drugi kałmuk Ulman., Dokładnie określa to wasz poziom umysłu :) A raczej jego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No oczywiście skoro na ciebie od małego tak wołali. To myślisz, że inni są tacy jak ty i na nich też trzeba tak wołać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

Nie jak tak wołam na takich Kałmuków jak ty czy drugi kałmuk Ulman., Dokładnie określa to wasz poziom umysłu :) A raczej jego brak.Ty jesteś i byłeś mały. I tak zostanie kałmuku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Byśmy nie sprowadzili cie do naszego poziomu a nastepnie pokonali doswiadczeniem proponuje byś nie znizał się do naszgo poziomu i nie odpisywał. Jako ze w nicku sprytnie zamieniłeś kolejność cyfr określających twój wiek mniemam że równiież z racji różnic wiekowych i co za tym idzie intelektualnych dalsza dyskusja będzie niezwykle trudna. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

Ulman kałmucki analfabeto podpisz się co? :) Albo postaw trzy krzyżyki :), potrafisz nieuku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Wiesz może jak to możliwe że PIS podniósł  podatek dochodowy zmniejszając większości kwote wolna i jeszcze twierdzą że bedzie ich (nas) to kosztować 1 mld Pln?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Byśmy nie sprowadzili cie do naszego poziomu a nastepnie pokonali doswiadczeniem proponuje byś nie znizał się do naszgo poziomu i nie odpisywał. Jako ze w nicku sprytnie zamieniłeś kolejność cyfr określających twój wiek mniemam że równiież z racji różnic wiekowych i co za tym idzie intelektualnych dalsza dyskusja będzie niezwykle trudna. 

 

znowu ih zgasiłeś ulman i jego koledzy lewactwa tak odp na brak argumentum siadają na ciebie znowu im głupio to piszą  pisownia inteligencja nawet na temat nie odpowiadają  

 

trollowanie – czyli celowe rozpoczynanie i następnie obrażanie  niepotrzebnych sporów, czynione tylko dla samego faktu spierania się

No oczywiście skoro na ciebie od małego tak wołali. To myślisz, że inni są tacy jak ty i na nich też trzeba tak wołać. 

trollowanie – czyli celowe rozpoczynanie i następnie obrażanie  niepotrzebnych sporów, czynione tylko dla samego faktu spierania się


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

A ty to alter ego tego głupka czy po prostu kolega.? Dziś śladu po nim nie ma, tylko nie wiadomo czy wytrzeźwiał i się wstydzi,  skończył w kaftanie czy może zabił się własną pięścią jak zrozumiał że jest lewakiem :P 

 Lepiej rozwiaż zagadke która opisałem w poprzednim poscie o ile wogóle wiesz o czym mowa. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Kolega. Głupka pewnie zbanowali to ten się udziela. Bo gdyby był uczciwy to by o wozaku to napisał. Bo póki co my po parę razy tych samych postów nie wklejaliśmy jako odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj