Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

hubertuss    4653

Dzięki, rozumiem, że tylko tyle możesz w obliczu tych faktów. W necie jest cała masa tekstów opisujących uwłaszczanie się działaczy PC na państwowym. Co ciekawe. Jak w przypadku tego artykułu i wielu innych. Kaczyński i reszta nie pozywa autorów i nie żąda przeprosin lub choćby usunięcia tekstów z netu. Bo jest to temat dla nich bardzo nie wygodny.

Kilka lat temu, gdy Kaczyński produkował się obficie na temat elit zyskujących na przemianach ustrojowych ogromne majątki. Cimoszewicz powiedział wprost, że Jarosław jest osobą, która bardzo dużo skorzystała na tych przemianach. A jeśli to nie prawda to mogą spotkać się w sądzie. Oczywiście pozwu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Sekretarz Cimoszewicz zaś, to osoba która zawsze korzystała , czy to przed przemianami czy tez po .

Tym bardziej że jako były członek PZPR , powinien posiadać doskonalą wiedzę o uwłaszczeniu się na państwowym i o korzyściach z przemian swoich kolegów z pod czerwonego sztandaru.

 Więc marny z niego recenzent.

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

Bo widzisz ddddddddd... gdybyś wklejał linki  na przykład z  (przepraszam za wyrażenie) gazetywyborczej i zamieszczał komentarz typu - OTO PRAWDA OBJAWIONA - wtedy chłopaki byli by ukontentowani .

A  że tego nie robisz to Ci teraz beeeeczą .

A teraz słówko do @jacek1296 - Widzę że jesteś mało rozgarnięty i nie wiesz kto ma jakie poglądy na Agrofoto . Więc chcę ułatwić ci życie i podpowiem że moje poglądy są całkowicie odmienne od twoich !

 w innym temacie xD wkleil zdjecie z neewsewka- co mu za to zrobicie.dostanie po d*pie czy od razu wylot z onr-u


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Sekretarz Cimoszewicz zaś, to osoba która zawsze korzystała , czy to przed przemianami czy tez po .

Tym bardziej że jako były członek PZPR , powinien posiadać doskonalą wiedzę o uwłaszczeniu się na państwowym i o korzyściach z przemian swoich kolegów z pod czerwonego sztandaru.

 Więc marny z niego recenzent.

Czyli pan z kotem jest lepszy bo ukradł mniej?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Jeśli jesteś pewien że cos ukradł , zgłoś do prokuratury , jeśli nie , jest to zwykłe pomówienie .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Jesteś pewien ze Cimoszewicz ukradł, zgłoś do prokuratury, jesli nie,  jest to zwykłe pomówienie


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

@Ulman , po za tym że pomawiasz , to nie umiesz czytać ze zrozumieniem./

Ale proponuję uspokoić emocje , zając się swoimi przyjaciólmi  Ukraincami, a w międzyczasie doczytać moj post i oczywiście swój .

Zauważysz kto pisze o kradziezach, a kto o korzysciach.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Cimoszewicz za kolegów nie musi odpowiadać. Póki co w tym kraju odpowiedzialności zbiorowej nie ma. A jemu samemu jakichś przekrętów nie udowodniono. Nie ma też na ten temat tak wielu artykułów jak na temat Kaczyńskiego, Telegrafu, Fundacji Solidarność, Srebrnej i innych szemranych spółek z udziałem Jarosława i jego znajomych.

Co do pomówień zauważ, że wielu Kaczyńskiego pomawia o afery Telgrafu, fundacji Solidarność i nikogo Kaczyński nie skarży. A nie są to pomówienia dwóch kolegów rozmawiających ze sobą na ulicy. Tylko w wielu wypadkach w dość poczytnych portalach, gazetach i tym podobnych. Choć jak sam piszesz są to pomówienia. Procesy w tych sprawach dla niego były by bardziej nie wygodne niż dla pomawiającego. I tak jak napisano w jednym z tekstów, który linkowałem. Pisowi i pc nic nie zrobił rząd sld. rządowi sld nic nie zrobił rząd pisu. rządowi pisu nic nie zrobilo po. A teraz drugi rząd pisu nic nie zrobi po. Bo w tym kraju jak trzeba kraść to jest porozumienie ponad podziałami.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Sekretarz Cimoszewicz zaś, to osoba która zawsze korzystała , czy to przed przemianami czy tez po .

Tym bardziej że jako były członek PZPR , powinien posiadać doskonalą wiedzę o uwłaszczeniu się na państwowym i o korzyściach z przemian swoich kolegów z pod czerwonego sztandaru.

 Więc marny z niego recenzent.

 

 

@Ulman , po za tym że pomawiasz , to nie umiesz czytać ze zrozumieniem./

Ale proponuję uspokoić emocje , zając się swoimi przyjaciólmi  Ukraincami, a w międzyczasie doczytać moj post i oczywiście swój .

Zauważysz kto pisze o kradziezach, a kto o korzysciach.

Rozumiem ze jesli korzystał na przemianach i uwłaszczał sie na państwowym to nie kradł. Dziwna logika ale niech będzie. W takim razie korzystanie na przemianach jest legalne ale wtedy nie rozumiem czemu marny z niego recenzent?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Dalej nic nie rozumiesz chłopcze . Nie pisałem że Cimoszewicz się uwłaszczał, lecz jego koledzy spod czerwonego sztandaru.

Nie wydaje mi się bym użył błędnej składni lub zaniedbał interpunkcję .

@Ulman cóż takiego się wydarzyło że obniżyłeś loty , zostań choć w trzeciej lidze . Z   A-klasą nie polemizuję .

Przyjaciół Ukrainców się nie czepiasz , czyżby piąta kolumna , podsycająca nienawiść ?

Co do korzyści , to i sprzątaczka przed przemianami zarabiała miesięcznie najwyżej 20 US , a dzisiaj nie mniej jak 500 US

Czyżby kradła , bo jak zapytać osobiście to mówi że uczciwie zarobiła ?

 

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

No dobra, nie uwłaszczył sie lecz korzystał  na przemianach przed i po transformacji. Czy twoim zdaniem było to nielegalne że uczyniło go marnym recenzentem?  

Skoro inn czerwonii sie uwłaszczali to czemu w 2006 pan z kotem bedąc premierem i śp jego brat prezydent ich nie pozamykali?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@Scoffer błędnej składni nie użyłeś. Ale jak zawsze nie mając argumentów wyślizgujesz się z dyskusji na inny temat. Czy ja na poprzedniej stronie pisałem o kolegach moich czy Cimoszewicza, czy tylko o nim? Po co do tego wtrącasz kolegów skoro pisałem tylko o nim? Cimoszewicz się nie uwłaszczył na państwowym. A Kaczyński tak. Taka jest prawda i za te słowa Cimoszewicza nigdy nie pozwał. Pisanie o jakichś kolegach nic tu nie zmieni. Zrozumiałeś chłopcze? Tym bardziej daruj se moich kolegów z PZPR bo wtedy jeszcze nawet 18 lat nie miałem. Ale ty jesteś starszy więc całkiem realne, że byłeś członkiem.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Na poprzedniej stronie wkleiłem dwa linki. Poczytaj sobie. Niby teksty pomawiają Kaczyńskiego i  przyjaciół. Ale jakoś do sądu z tym nie idzie. Teksty wiszą sobie w poczytnych portalach i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Czyli majątek PiS jest tożsamy z Kaczynskim , natomiast Cimoszewicz nie ma nic wspólnego z majątkiem post-PZPR-owskim .

Ciekawe czemu to Kaczyński nie podaje tego majątku w obowiązującym go oświadczeniu majątkowym i Rejestrze korzyści .

Czyżby wart był mniej jak zegarek bylego posła Nowaka ?

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Czemu nie idzie do sądu za kłamliwe pomówienia?

Słusznie stawiasz w jednym rzedzie Cimoszewicza i Kaczyńskiego. Obaj byli premierami, obaj socjalisci tyle że ten pierwszy postkomunistyczny pragmatyk a drugi neokomunistyczny demagog


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Bo nie jest pieniaczem .

Obaj byli premierami , lecz tylko jeden był TW.

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Jarek nie jest pieniaczem? Buaaahaahaahaaaaaa. 

Dostajesz nominacje na najlepszy polityczny tekst miesiąca albo nawet roku  :D  :D  :D

Heeheeeeheeeee.......oj nie mogę . Dawno sie tak nie ubawiłem. Jesteś "de besciak" :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Śmiej się chłopie .śmiej .

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Oczywiście, że majątek pis jest tożsamy z Kaczyńskim. Bo służy mu do realizacji jego własnych celów i ambicji. Swego czasu wykorzystał swoją pozycje w kancelarii Wałęsy na którego dziś pluje. Do zrobienia dużego majątku. Który służy mu do realizacji własnych celów. To, że oficjalnie na siebie nic nie ma to nic nie znaczy. Putin tez na siebie nie wiele ma i tłumaczy się Rosjanom, że wcale nie jest taki bogaty jak mówią. Zresztą te całe oświadczenia majątkowe to fikcja. Można majątek rozpisać na bliskich i znajomych i oficjalnie być biedakiem nawet z długami jak Kaczyński. Propagandowo dla sporej części społeczeństwa to fajnie wygląda. Przecież on jest taki sam biedny jak my i nie kradnie bo nic nie ma. Inna część zdaje sobie sprawę z tego, że to fikcja.

A co do Wałęsy i Kaczyńskiego. Gdyby nie ten pierwszy na którego tak dziś Kaczyński pluje. To Jarek był by nikim. Bo to dzięki wysokiej pozycji w kancelarii Wałęsy mógł przejmować majątek o którym mowa w wielu artykułach. Gdyby Kaczyński swojego czasu nie przyłączył się do Wałęsy. Był by szarym obywatelem jak za komuny. Nie mógł by nic, nie miał by nic. Nie było by kasy, nie było by pc a potem pisu.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Ciekawa stopka. Też mam kilku onrowych chłopców we wsi gdzie mam gospodarstwo  - w większości złodzieje. Aż strach pomyśleć na co sobie będą pozwalali jak wejdą pod skrzydła pis. Już teraz praktycznie nietykalni przez policję - jedynie porządny łomot za każde 'przewinienie' trzyma ich jeszcze jako tako w ryzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

CrcwkuSWYAA_QKP.jpg

;)

Jest jeszcze niemała populacja głupków wioskowych która dzieki 500+ rośnie w siłę.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Proponuję moderatorowi zmianę nazwy wątku na  "Obecna KOMEDIA polityczna w Polsce". 

 

 

@Ulman - niestety masz rację. Tak oto właśnie piss hoduje sobie elektorat. Jeszcze jak ruszą z tą swoją pseudoarmią to będzie dopiero komedia. 

 

Wiem że niektórzy z was (ciebie wojtek o to nie podejrzewam) prowadzą działalność i zatrudniają ludzi. Jak sobie poradzicie jak się wasz pracownik "zaciągnie" i nie będzie go można zwolnić? Może jakiś aneks do umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj