Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wojtekd    2108
jacus    3039

az wylaczylem abp na stronie niezalezna- srodek na lysienie, buty- to dla mnie towar pierwszej potrzeby :D  :D  :D   , szczegolnie odlyszacz-normalnie codziennie go szukam

:P  :P  :P  

za pieniadze ksiadz sie modli-za pieniadze lud sie podli a pisowski dla kasy szczegolnie........


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

                                                                                                     146294654312575280230.jpg

 GEORGE SOROS SPONSORUJE STOWARZYSZENIE CÓRKI PROF. ANDRZEJA RZEPLIŃSKIEGO !

http://www.gazetapolska.pl/35041-corka-rzeplinskiego-z-pieniedzmi-od-sorosa

 

http://m.niezalezna.pl/85381-gazeta-polska-ujawnia-corka-rzeplinskiego-z-pieniedzmi-od-sorosa-lista-plac-kontrowersyjnego-m

 

http://prawy.pl/36380-george-soros-sponsoruje-stowarzyszenie-corki-prof-andrzeja-rzeplinskiego/

                          

                                

 

 

 

                     comment_2mhqbEDfUm5d0Y0EvLayXsJQMUNyBZAm                                              

Edytowano przez dddddddddddddddddd
  • Like 1

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Mnie boli? Chłop( czy dzieciak) nie potrafi użyć własnej mózgownicy, tylko posiłkuje się wypocinami podobnych mu cymbałów. Pokaż mi jeden jego post, w którym napisał coś własnymi słowami. To jest zaśmiecanie tematu tym bardziej, że wszystko pochodzi z tych samych, " bardzo wiarygodnych stron", których normalni, mający własny rozum ludzie, w ogóle nie czytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie potrzebnie zaśmieca forum. Tu jest miejsce do dyskusji. Można podkleić link. Ale trzeba coś napisać. A nie śmieci wrzucać. Córka Rzeplińskiego jest dorosła. Ojciec za nią nie odpowiada. A od Sorosa jej fundacja a nie ona dostała jakieś 50 tys. Normalnie szał. Tak fortuna, że ja więcej netto w rok zarabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiał bym krytykę za komentowanie i narzucanie własnego poglądu do zamieszczanych przeze mnie linków  . A Wy krytykujecie mnie za to że każdy może wyrobić swoją własną autonomiczną ocenę .

Uważam  za uczciwe to że ocenę i komentarz pozostawiam każdemu z Was .

Dla osoby mającej własny rozum , własne poglądy i przekonania nie powinno stanowić  problemu to że ktoś ma odmienne zdanie .

 

                                                                                                                                                         Jeżeli boisz się głosić prawdę - jesteś niewolnikiem .

  • Like 1

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

;) A zamiast niezbędnego dla wielu komentarza - http://prawicowyinternet.pl/kim-byl-jozef-kijowski-dziadek-lidera-kod-po-zakonczeniu-dzialan-wojennych-walczyl-z-bandami-nacjonalistycznymi/ -dziadek lidera KOD 


Oczywiście lider KOD jest dorosły ( tak samo jak dorosła jest córka  Rzeplińskiego ) i niema nic wspólnego ze swym dziadkiem.


Jeszcze jedno łączy córkę Rzeplińskiego i Mateuszka - oboje noszą sukienki .

Na lewicy to częsta praktyka ,że chłop w kiecce łazi .

mateusz-kijowski-spo%CC%81dnica-zdjecie.


Kiecki Mateuszkowi i  córkę Rzeplińskiego sponsoruje ten sam stary żyd  ;) .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Zrozumiał bym krytykę za komentowanie i narzucanie własnego poglądu do zamieszczanych przeze mnie linków  . A Wy krytykujecie mnie za to że każdy może wyrobić swoją własną autonomiczną ocenę .

Uważam  za uczciwe to że ocenę i komentarz pozostawiam każdemu z Was .

Dla osoby mającej własny rozum , własne poglądy i przekonania nie powinno stanowić  problemu to że ktoś ma odmienne zdanie .

 

                                                                                                                                                         Jeżeli boisz się głosić prawdę - jesteś niewolnikiem .

Jesteś krytykowany za zaśmiecanie, a nie za wyrabianie własnej opinii, której nikt nie zna, bo nic nie piszesz, tylko bez sensu wklejasz jakieś durnoty. Możesz mieć odmienne zdanie, ale je przedstaw, wklejanki są dla przedszkolaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Bo widzisz ddddddddd... gdybyś wklejał linki  na przykład z  (przepraszam za wyrażenie) gazetywyborczej i zamieszczał komentarz typu - OTO PRAWDA OBJAWIONA - wtedy chłopaki byli by ukontentowani .

A  że tego nie robisz to Ci teraz beeeeczą .

A teraz słówko do @jacek1296 - Widzę że jesteś mało rozgarnięty i nie wiesz kto ma jakie poglądy na Agrofoto . Więc chcę ułatwić ci życie i podpowiem że moje poglądy są całkowicie odmienne od twoich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Zrozumiał bym krytykę za komentowanie i narzucanie własnego poglądu do zamieszczanych przeze mnie linków  . A Wy krytykujecie mnie za to że każdy może wyrobić swoją własną autonomiczną ocenę .

Uważam  za uczciwe to że ocenę i komentarz pozostawiam każdemu z Was .

Dla osoby mającej własny rozum , własne poglądy i przekonania nie powinno stanowić  problemu to że ktoś ma odmienne zdanie .

 

                                                                                                                                                         Jeżeli boisz się głosić prawdę - jesteś niewolnikiem .

Jeżeli coś wklejasz, świadczy to o tym że Cię to zaciekawiło, poruszyło i nie jest obojętne. Możemy polemizować z Tobą, ale musisz dać szansę prezentując swoje stanowisko a to pomoże zrozumieć dlaczego to wkleiłeś. 

Nie będę przecież dyskutował z facetem z filmu. To jest forum a nie wiadomości. Wklejasz dużo ważnych rzeczy, wybierasz , wyszukujesz, układają się w pewną całość i chwała Ci za to. Ale nie nie możesz stać zupełnie z boku, bo to Twoje wpisy pod tym co wklejasz są najważniejsze i rozkręcają  dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Bo widzisz ddddddddd... gdybyś wklejał linki  na przykład z  (przepraszam za wyrażenie) gazetywyborczej i zamieszczał komentarz typu - OTO PRAWDA OBJAWIONA - wtedy chłopaki byli by ukontentowani .

A  że tego nie robisz to Ci teraz beeeeczą .

A teraz słówko do @jacek1296 - Widzę że jesteś mało rozgarnięty i nie wiesz kto ma jakie poglądy na Agrofoto . Więc chcę ułatwić ci życie i podpowiem że moje poglądy są całkowicie odmienne od twoich !

 

Twoje poglądy są całkowicie odmienne od moich, ok. I co z tego wynika, oświeć mnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Wynika że jesteś gorszym sortem :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Czym ty jesteś gorszy tym oni czuja sie lepiej. Niemoty tak maja. Nie potrafią stać się lepsi to sie cieszą jak komus sie pogorszy.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Ale o czym dyskusja z wojtkiemd? Przeczytałem kilka jego wpisów , widzę avatar  -  narodowiec po gimnazjum. Mi osobiście uwłacza nawet rozmowa z takimi ludźmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 ona dostała jakieś 50 tys. Normalnie szał. 

A jaką kwotę musiałby przekazać żydowski spekulant i finansista George Soros rodzinie prezesa Trybunału Konstytucyjnego profesora Andrzeja Rzeplińskiego byś uznał to hubertussie za naganne ? 

 

http://niezalezna.pl/85505-corka-rzeplinskiego-przyznaje-bez-pieniedzy-sorosa-nie-byloby-mojego-portalu

  • Like 1

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

A jaką kwotę (willę )musiałby przekazać PRL rodzinie Kaczyńskiego abyś uznał to za naganne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Osób zarabiających na czym kolwiek na Świecie jest cała masa. Komuniści zwą ich spekulantami. A, że teraz pis jest lewacki i ta cała horda niezależnych i innych od rzeczy. To lewactwo nazywa biznesmena spekulantem. Jak ojciec Kaczyńskich dostał kamienicę od komunistów to jest dobrze. Jak Kaczyńscy wyłudzili gruby majątek w aferach Telegrafu, fundacji Solidarność i Srebrna to kim są?

 

http://www.bankier.pl/forum/temat_ludzie-i-afery-pisu,4945923.html

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pokaż mi gdzie Kaczyńscy mają tyen majątek przykłady konkretne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Na początku lat 90 tych było dwóch. A majątek poszedł na politykę. Najpierw służył finansowaniu PC a potem PiS.

 

http://wyborcza.pl/1,76842,4694753.html?disableRedirects=true

 

A dalsza część porozchodziła się po rożnych spółkach i dalej przynosi profity odpowiednim ludziom. Chociaż oficjalnie ludzie ci podają się za biedaków. Na czele z Jarosławem. W kontekście tych wszystkich faktów śmiechem i farsą są słowa Jarosława o rzekomych elitach, które nadzwyczajnie skorzystały na polskiej transformacji. Bo jak widać on i wielu najbliższych współpracowników sam do tych elit należy.

Putin w Rosji tez podaje się za biedaka, który nie wiele zarabia i nie wiele ma. Większa część ciemnego ludu to kupuje tam i u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj