Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5575

Różnica miedzy pH 7,1 a 7,2 jest porazająca i faktycznie to straszne kłamsto.. Przu wiekszym areale jak twój w doniczce  pH moze sie wahać wiec gdy pisałem 7,2 odnosiło sie to do redziny. 

Siedzisz pewnie na swoim zadupiu i guzik widziałeś więc zapraszam w moje rejony bys  sie czegos nauczył.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Powołujecie się na słowa Papieża a sami belki w własnym oku nie dostrzegacie B) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Część akcji kupił od PZU które jest kontrolowane przez "dobrą zmianę" Skoro sami sprzedali to niech teraz nie biadolą


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Sterowanie emocjami  jacus jest banalnie proste .

Sądzę że ten matoł  nawet teraz nie jest świadomy tego o co chodzi !


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żydowscy historycy przeciw karaniu za „polskie obozy śmierci”

 

af56278403ac58256eb00f28fe6b930b_L.jpgfot: pixabay.com

 

Projekt ustawy, dotyczącej karania więzieniem (3 lata pozbawienia wolności) za używanie sformułowania "polskie obozy śmierci", jest wciąż komentowany. Również przez środowiska żydowskie.

– Nie mogę sobie wyobrazić, że oni naprawdę próbują wprowadzić to prawo – mówił w rozmowie z Jerusalem Post dr Efraim Zuroff z Centrum Szymona Wiesenthala. W tej samej rozmowie dr. Zuroff podkreślił: – Nie było żadnych polskich obozów śmierci. To nie oni je założyli, nie oni je prowadzili, nie było żadnych polskich strażników. Mają w 100 procentach rację – to były nazistowskie obozy śmierci w Polsce, ale nie umiem sobie wyobrazić, że rzeczywiście zamknęliby w więzieniu człowieka za używanie tego sformułowania.

Reprezentująca Instytut Yad Vashem pani profesor Diny Porta prezentuje podobne poglądy, ale uważa, że: "sposób w jaki Polacy chcą to przeprowadzić jest bardziej niż krańcowy". Twierdzi też, że takie postępowanie może: „przydusić” wolność słowa i działalność badaczy.

 

A jak to jest z karaniem za podważanie Holokaustu? Sprawdza się już tyle lat i nikomu nie przyszło do głowy, że tego typu „podejście” ogranicza wolność słowa.

Za:wprost.pl

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=39&t=25335

http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/8336-co-wy-na-to-zydowscy-historycy-przeciw-karaniu-za-polskie-obozy-smierci

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-o-zakazie-mowienia-polskie-obozy-zaglady-to-przydusi-wolnosc-slowa-2016-08

 


Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy nękać ich tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Izrael Singer (1943) – były sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów w latach 2001–2007 słowa wypowiedziane w dniu 19 kwietnia 1996 r. na Światowym Kongresie Żydów.

Edytowano przez dddddddddddddddddd
  • Like 1

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

A jakbyś tak pomyślał i opatrzył rzetelnym komentarzem, tym na górze, to bardzo by bolało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Polityka ma gdzieś wszystkich bez wyjątku, kala pamięć żołnierzy i zwykłych obywateli którzy zapieprzają w pocie czoła i wychowują następne pokolenia. Politykom żyło by się dużo lepiej gdyby nie naród i to naród jest główną przeszkodą w prowadzeniu polityki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

najciekawsze jest to ze naprawde byly polskie obozy koncentracyjne - zarowno przed wojna jak i po wojnie, w tym celu po wojnie wykorzystywano zwykle byle niemieckie podobozy na slasku, wieziono w nich takze zolnierzy wykletych. 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj