Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce?

galeria
Claas Arion 620
wojtekd    2108

@hubertuss @marko-kolo - jak widzę u Was znowu Wielki Ból d*py ! I tylko dlatego że ktoś myśli inaczej niż Wy .Miejcie chociaż odrobinę szacunku do siebie i skończcie te żałosne skomlenie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jakie skomlenie, z jakiego powodu ten ból d*py? Ludzie wklejający pisowską propagandę nie piszący nic od siebie nie myślą samodzielnie. Oni myślą tak jak chce pis. Mało tego zaśmiecają tym portale bo na te pisowskie tylko oni sami wchodzą i to czytają. A mi to nie przeszkadza. Ale skomentować chyba można co? Czy nie wygodne dla ciebie teksty powodują u ciebie ten ból?

A może ból powoduje u ciebie podróżnik Duda co chwila gdzieś klęczący? Gdyby Komorowski tak jeździł to byście pierwsi o tym pisali, że trwoni nasze podatki na podróżowanie. A może ból powoduje u ciebie to, że posłanka pis wydała na taksówki dużo więcej niż kosztowały ośmiorniczki? Ja wiem teraz drażnią was takie teksty. Bo uwierzyliście, że za pisu będzie inaczej. A tu lipa.

@grzen zanim zaczniesz nazywać czyjeś teksty wypocinami najpierw sam zacznij pisać chociaż poprawnie po polsku.  Potem jeszcze pisz merytorycznie. I będziesz mógł napisać, że ktoś produkuje wypociny i to udowodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

A czy zauważyliście, że "podróżnik" coś ostatnio nie wozi się limuzyną? Czyżby strach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

nie, teraz fruwa po swiecie-francja i spowrotem, do tego malo znaczace kraje w europie, pare wizyt to nawet tvpis slabo odnotowala.

kto wymienie panstwa ktore odwiedzil w czerwcu ???


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Pisowska propaganda nie jest głupia. Nawet Kurski wypominający nie raz Tuskowi jedna podróż do Peru. Wie dobrze, że nie należy zbytnio pokazywać zachcianek podróżniczych prezydenta. Bo naród się zdenerwuje. Zresztą tam nie ma co pokazywać. Prezydent przez nikogo nie zapraszany spotyka się na ogół z przedstawicielami niższymi rangą. Nic Polsce te wizyty nie dają. Ot po prostu zwiedza świat za naszą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Pisowska propaganda nie jest głupia. Nawet Kurski wypominający nie raz Tuskowi jedna podróż do Peru. Wie dobrze, że nie należy zbytnio pokazywać zachcianek podróżniczych prezydenta. Bo naród się zdenerwuje. Zresztą tam nie ma co pokazywać. Prezydent przez nikogo nie zapraszany spotyka się na ogół z przedstawicielami niższymi rangą. Nic Polsce te wizyty nie dają. Ot po prostu zwiedza świat za naszą kasę.

 

Tęskno za szogunem co.....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie, teraz fruwa po swiecie-francja i spowrotem, do tego malo znaczace kraje w europie, pare wizyt to nawet tvpis slabo odnotowala.

kto wymienie panstwa ktore odwiedzil w czerwcu ???

 

Jak by z buta popylał to byłbyś bardziej szczęśliwy , czy wtedy darł byś morde że za dużo butów zużywa :P ? Pewno to drugie B) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

@hubertuss @marko-kolo - jak widzę u Was znowu Wielki Ból d*py ! I tylko dlatego że ktoś myśli inaczej niż Wy .Miejcie chociaż odrobinę szacunku do siebie i skończcie te żałosne skomlenie !!!

bardzo trafnie piszesz ale o sobie 

bardzo cię boli inne zdanie innych i musisz skamleć ? :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1537

wg mnie te 500+ to wielki nie wypał, może to byłoby dobre ale nie do 18 roku życia tylko do 5-6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co zdanie Wasze ma go boleć możecie się wyszczekać nikt Wam nie broni tylko to wam pozostało :D :D B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

To co piszemy samo się broni. Pisowcy robią to co zarzucali PO. Prezydent jeździ sobie i zwiedza za nasze. Wtopy tez mu się zdarzały jak choćby modlitwa o dojną Polskę za która przepraszał. Posłanka pis wydała na taksówki ponad 50 tys. Znacznie więcej niż kosztowały ośmiorniczki. Pobierała kasę na benzynę chociaż nawet samochodu nie ma. Do tego prywata i kumoterstwo przy obsadzaniu stanowisk, nie kompetencja. Przecież do niedawna to wszystko pis zarzucał po. A tu co? To samo robią. Ot taka dobra zmiana, niestety tylko przy korycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo przy korycie priorytety się zmieniają , niezależnie od partii i wyznania :P:D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

nie lubię PiS-u za rozdzielanie na swoich lepszych i tych drugich złych i nie dobrych. opozycja nie lepszą bo przyjęła tą retorykę. co sprawia że kłócimy się że sobą. Zamieniliśmy podczas wyborów sierkierke na kijek. co samego PiS-u to dla nich każdy powyżej 35 ha to duży gospodarz, posiadacz bogactwa. Lepiej dać małym co przejeżdża niż komuś co zainwestuje. (oczywiście są j 4 hektarowcy z potencjałem 50 ha ale to wyjątki). wstrzymują doplaty, wstrzymują prow po to aby dać więcej na wybory. dwa lata przed wyborami poluzuja gotówkę z UE i będą najlepsi na świecie. może w PO kradli i wsadzali swoich ale nie hamowali innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

nic nie zwyklego, też dostałem się na studia z odwołania, jak zdobywałem uprawnienia też złożyłem odwołanie ze za mało mam punktów. zero znajomości ludzi za to duża przepisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

xD -ma dzisiaj dzien lenia i nic mi sie nie chce -wiec poszukaj mi jak marta kaczynska dostala sie na studia prawnicze, a zbigniew ziobro probowal zostac prokuratorem


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

jak kiedys napisal ulman najgorsi sa ci glupi i pracowici-ale to u nas w galicji, a u was w angli to nie wiem, czy sa tacy pracowici, bo to ze glupi to nie mam watpliwosci.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Żeby jeszcze ktoś to ich oszołomstwo odkodował. Powinni najpierw sami się odkodować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj