News
adiwartal

bizon wysokość bez daszku i filtra

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adiwartal    0

witam planuję zakup bizona z056 i nie mogę znaleźć jaką ma wysokość bez daszku i filtra bo nie jestem pewien czy mi się zmieści z góry dzięki za odpowiedź

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez grzech9931
      Witam, 

Mam problem, po wymianie pompy wody na łączniku gumowym na wysokich obrotach wytwarza się podciśnienie i wyrzuca wodę. Na wolnych obrotach jest ok. Co może być problemem?
      Wymieniona została chłodnica na nową i też nie pomogło. A była bardzo zapchana.

Proszę o pomoc
    • Przez qaz1
      problem w moim Bizonie polega na tym, ze kiedy chce przyspieszyc i rusze ta dźwignię od przyspieszacza do przodu to musze strasznie dlugo czekac zeby kombajn przyspieszyl (strasznie wonlo przyspiesza) natomiast calkowicie odwrotna sytuacja jest przy zwalnianiu (strasznie szybko zwalnia). Mial ktos z Was taki problem? Jak sie z nim uporac bo troche wkurzajace jest to podczas pracy kombajnem.

Innym problemem jest tez samoistne przyspieszanie kombajnu.

Pozdr.
    • Przez Janek54321
      witam, wiem że taki temat już był lecz proszę doświadczonych posiadaczy bizona z056 o poradę jak ustawic poszczególne elementy. obroty bębna, klepisko, sita i wentylator. na pszenicę owies , żyto i pszenżyto. z góry dziękuję za odpowiedzi. to będzie mój pierwszy raz wiec proszę o wyrozumiałość.  
    • Przez Zetix
      Witam.

Miarka się przebrała, roczne łożyska siadły na odrzutniku i chcemy założyć taki zestaw. Zadzwoniłem do Pana który to robi i tak naprawdę jest dostępne w parę dni.
      Kosimy tylko zboża, więc obejdzie się bez 3'ciego koła żeby obniżyć prędkości bębna. Tylko jak jest z tymi obrotami bębna w takiej konfiguracji? Bo w tym ustawieniu one będą stałe, bez możliwości korygowania ... ma ktoś taki zestaw? Jak to się sprawdza? Pozdrawiam!

• Przez ceston
      Witam ponownie w bizonie nie pokazuje obrotów bębna. Z tego co wyczytałem to czujnik powinien być po lewej stronie. Widzę tam bizometr o którym ogólnie mało informacji można znaleźć co to za cudo? Czy może on wpływać na to że obrotomierz od bębna nie działa.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.