• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Rogeryk
      Odkryłem dzisiaj w naszym paszowozie z Pronaru, że na przekładni pod naklejką firmy włoskiej jest druga plakietka metalowa a na niej napis.... zgadnijcie jaki
    • Przez kapsel1m
      Jaki pierścień ograniczający wypadanie jest najlepszy ?
    • Przez Lukaszagrobiznesmen
      Nabyłem używaną kosiarkę Samasz bez orginalnego wałka odbioru mocy.
      Czy użytkownik podobnej kosiarki mógłby wskazać jaki wał jest w jego kosiarce( ile Nm,z jakim sprzęgłem, długość)
      Jest to kosiarka:
      -czołowa
      - siedmio dyskowa
      -o szerokości 2,9m
      -ze spulchniaczem
      rok produkcji 2001
      nr produkcji ok 0009 czyli od tego czasu wprowadzono wiele modernizacji

kosiarka bardzo podobna do Samasz KDF 300 SL

Dodam że w owej kosiarce nie ma żadnego zabezpieczenie przeniesienia napędu listwy tnącej dlatego potrzebny jest wał przekazu mocy z odpowiednim sprzęgłem np(ciernym lub ciernym i kierunkowym)

Mile widziane komentarze od użytkowników podobnej kosiarki nawet innej marki

• Przez Fugeo
      Witam wszystkich

Mam takie pytanko. Mając do wyboru takie zestawy:

I zestaw:
      Kuhn GMD 280 Kuhn Haybob 360 II zestaw

SaMASZ Samba 240 SaMASZ Z350 Pronar PWP 530  
      To który zestaw byście wybrali i dlaczego akurat ten?
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania wóz paszowy Trioliet solomix 10 m3 , stan b,dobry. posiada wagę elektroniczną , wysyp na dwie strony ,
      ​ 
      Cena do negocjacji ,  23 500 ... zainteresowani PriV .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.