News

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sumek666
      Cześć.
      Jak w temacie. Zaczynamy nowy sezon
    • Przez kami
      Witam . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Steyr, Case, New Holland. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to prosze pisać
    • Przez iwanek7
      Witam. Jaki polecicie agregat ścierniskowy do belarusa 820, ziemia dość lekka ale pagórki większość i około 10ha rocznie. Znalazłem w okolicy ostatnio tani agregat metanga, z elementami Vogel nott  - załączam zdjęcie ale nie mam pojęcia co on będzie wartał. Kosztuje on w szerokości 2,2m 5,700zł. Większośc tych polskich agregatów do 9tyś zł wykonane są z elementów Vogel ale mi to nie wygląda za przyzwoicie. Używanych też nie ma co kupić za bardzo bo są stare i na samych zwykłych rapkach jak jak u kultywatora. Proszę o porady bo jeszcze nie miałem takiego agregatu i każdy komentarz może coś pomoże. Dodam że nie chce inwestować też bardzo wielkich środków na taki agregat.

• Przez Rafal12356
      Cześć, piszę tutaj ponieważ mam problem z ładowarką Kramer 320. Problem polega na tym, że jak ładowarka się nagrzeje traci moc, a dokładnie nie chce jechać do przodu lub jedzie bardzo bardzo wolno. Jak silnik jest zimny maszyna sprawna a jak temperatura przekroczy 75 stopni traci tą moc jazdy. Pompę wymieniłem oraz silnik jazdy również, nic to nie pomogło. Proszę o jakieś rady oraz pomoc bo nie daje już z tym problemem rady. Pozdrawiam 
    • Przez menos
      zna ktoś ceny agregatu unia kombi 3.7 i 3 obracalne potrzebuje to do zetora proximy 8441
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.