Piotr291179

wózek pod heder

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wózek
Piotr291179    2

Witam!posiadam JD 1166 z hederem 4.20 typ 814 i planuję dorobić sobie pod niego wózek tylko nie bardzo wiem jakie powinny być wymiary i mocowania dodam że heder jest ze stołem do rzepaku.Jak by ktoś mógł podesłać wymiary a chętniej i fotki to będę bardzo wdzięczny może być na priv.niestety w mojej okolicy nikt nie takiego wózka żebym mógł podejrzeć.

volvo1150    8

witam najtańszym kosztem będzie zakup wózka od bizona wymiar hedera ten sam tylko mocowanie inne podorabiać

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bocian6230
      Planuje zakup kombajnu 1075 i stąd moje pytanie może ktoś takowego posiada do sprzedaży ? Maszyna nie na handel tylko na własne potrzeby , olx i inne serwisy przejrzane ,ale nic ciekawego znaleźć nie można 
    • Przez michalnh
      Witam,

Mógłbyś mnie ktoś poratować i powiedzieć jakie są wałki odbioru mocy w hederze 6,1m model 820 w kombajnie JD 2266, chodzi mi o markę, oznaczenia fabryczne bądź nr katalogowy czy zdjęcie tabliczki znaminowej wałków. Ewentualnie może ktoś wie gdzie takie wałki można kupić w dobrych pieniądzach ?

Z góry dzięki za info.
    • Przez CaseBizon
      Podczas uruchamiania silnika czyli podczas testu kontrolek kontrolki numer 5, 6, 7, 10 i 11 powinny zapalac się na ok. 1 sekundę lecz kontroki numer 5, 6 i 11 nie zapalają się co może był tego przyczyna? Wydaje mi się ze w lato działały numer 5 i 6 (dodam ze żarówki są sprawne)
      Drugie moje pytanie dotyczy kontrolki świec żarowych otóż pali się ona normalnie podczas grzania świec lecz po czasie gaśnie i miga 3 razy.
      Proszę o podpowiedzi.
    • Przez massey76
      Witam Potrzebuję instrukcję napraw, książkę serwisową do jd 11xx może ma ktoś do tego jakiś dostęp?
    • Przez roljan
      Jestem nowy na forum więc jeśli temat jest w złym miejscu to przepraszam. Witam wszystkich serdecznie. Mam problem, od kilku lat użytkuje kombajn wspomniany w tytule. Od tegorocznych żniw zaczęły się problemy. hill master przestał działać (nie można podnieść kombajnu na zawieszeniu), rura składa się i rozkłada tylko na pełnych obrotach bardzo powoli, młocarnia również uruchamia się dopiero przy pełnych obrotach (zawsze uruchamiała się na niższych obrotach), problem był również z podnoszeniem motowideł, nie ruszały nawet na pełnych obrotach chyba ,że jednocześnie wciskało się klawisz od podnoszenia podajnika pochyłego i od podnoszenia motowideł- wtedy podnosiło się je normalnie. Czy ktoś miał podobny problem? Może ktoś wie gdzie leży przyczyna lub gdzie jej szukać? dziękuję z góry za wszelkie odpowiedzi i podpowiedzi.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.