Piotr291179

wózek pod heder

Polecane posty

Piotr291179    2

Witam!posiadam JD 1166 z hederem 4.20 typ 814 i planuję dorobić sobie pod niego wózek tylko nie bardzo wiem jakie powinny być wymiary i mocowania dodam że heder jest ze stołem do rzepaku.Jak by ktoś mógł podesłać wymiary a chętniej i fotki to będę bardzo wdzięczny może być na priv.niestety w mojej okolicy nikt nie takiego wózka żebym mógł podejrzeć.

volvo1150    8

witam najtańszym kosztem będzie zakup wózka od bizona wymiar hedera ten sam tylko mocowanie inne podorabiać

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez darek8405
      Witam Panowie mam problem z duzym kołem w kombajnie jak w temacie a mianowicie podczas jazdy cos zazgrzytało i koło sie zablokowało drugie koło się obraca, koło tak sie zablokowało ze kombajn nie ma siły go ruszyc po podniesieniu koło tez nawet nie drgnie co mogło go tak zablokowac?

• Przez ursus1634
      Jak sie sprawuja te JD, ma ktoś z was je, ile kosztuje i jakie ma wyposazenie?
    • Przez WiesiekTraktorzysta
      Witam.
      Po załączeniu młocarni i hedera pali się kontrolka od wytrząsaczy łącznie z sygnałem dźwiękowym. Czujniki przejrzane, nie działa również ich odłączenie. Przekaźniki sprawdzone, bezpieczniki też.
    • Przez matip
      Witam jaki płyn hamulcowy dolać do zbiorniczka JD1170  koło podajnika nie ma na mim co wlać a jest dno.

• Przez wojtekqwe123
      Witam potrzebuje podpowiedzi w kombajn John 2266 Extra nie podnosi mi hedera i nie działa auto contur, bezpieczniki i przekaźniki sprawdzone gdzie szukać przyczyny, wygląda mi że nie dochodzi zasilanie do płytki odpowiedzialnej za pracę auto contur, dodam że na monitorze Info track nie mogę przejść w tryb ahc pozostałe funkcje dzialaja
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj