tomek2201

rozrusznik adapter pionowy wałki 4 czy 2

Polecane posty

tomek2201    51

Wypowiedzcie sie na temat adaptera z walkami pionowymi. jakie są różnice między 2 a 4. który lżej pracuje, szerzej rzuca i ogólnie który lepszy i ?dlaczego
przepraszam za błędy w pisowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ja osobiście mam 2 wałki ale poziome . pomiędzy 1 wałkiem a 2 jest wielkość rozrzucanego gnoju (2 wałki mniejsze kupki ) I na 2 wałkach lżej chodzi bo wałek mniej gnoju musi wyrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo36    5

Jak pion to najlepsze dwa duże i najlepiej z talerzami na dole i rozrzucasz wszystko co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

4 pionowe drobniej rozrzucają jak masz rożny materiał suchy mokry przerobiony czy świeży niż dwa mam porównanie do siąsiada tytana znowu plus 2 wałków talerze i można wapno rozwozić trzeba dobrze przemyśleć i wydaje mi się że 2 wałki trochę ciężej idą w mokrym materiale. Takie jest moje zdanie.


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12184

cztery wałki lżej dla ciągnika dwa trzeba 20-30 procent więcej mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek2201    51

zastanawiam się nad rozrzutnikiem 6 T do JD 5075E. Chciałbym adapter pionowy ale nie mogę się zdecydować czy 2 czy 4 wałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

75km trochę mało na dwa pionowe 


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Adaptery z szerokimi walcami (adapter szerszy od skrzyni) np. apollo premium lub pichon idą lżej od standardowych węższych adapterów dwu walcowych.

Adapter dwu walcowy z talerzami nadaje się do rozrzucania wapna a 4 walcowy już nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj