News
tomek2201

rozrusznik adapter pionowy wałki 4 czy 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek2201    15

Wypowiedzcie sie na temat adaptera z walkami pionowymi. jakie są różnice między 2 a 4. który lżej pracuje, szerzej rzuca i ogólnie który lepszy i ?dlaczego
przepraszam za błędy w pisowni

Powiem tak ja osobiście mam 2 wałki ale poziome . pomiędzy 1 wałkiem a 2 jest wielkość rozrzucanego gnoju (2 wałki mniejsze kupki ) I na 2 wałkach lżej chodzi bo wałek mniej gnoju musi wyrwać.

pawlo36    5

Jak pion to najlepsze dwa duże i najlepiej z talerzami na dole i rozrzucasz wszystko co chcesz

Wiadomość z agroFakt.pl

Milosz27    177

4 pionowe drobniej rozrzucają jak masz rożny materiał suchy mokry przerobiony czy świeży niż dwa mam porównanie do siąsiada tytana znowu plus 2 wałków talerze i można wapno rozwozić trzeba dobrze przemyśleć i wydaje mi się że 2 wałki trochę ciężej idą w mokrym materiale. Takie jest moje zdanie.

Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

tomek2201    15

zastanawiam się nad rozrzutnikiem 6 T do JD 5075E. Chciałbym adapter pionowy ale nie mogę się zdecydować czy 2 czy 4 wałki

Milosz27    177

75km trochę mało na dwa pionowe 

Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Arek    138

Adaptery z szerokimi walcami (adapter szerszy od skrzyni) np. apollo premium lub pichon idą lżej od standardowych węższych adapterów dwu walcowych.

Adapter dwu walcowy z talerzami nadaje się do rozrzucania wapna a 4 walcowy już nie bardzo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maciek21
      Jaki rozrusznik do ciągnika 95 km mam na oku unie tytan 11 na tandemie czy 95 km wystarczy 
    • Przez MafiaLolek
      Witam, mam do wyboru w nowym roku kupic prase lub rozrzutnik 1 osiowy
      Cena Prasy to 2000zl jednak prasa wymaga wkladu finansowgo i duzo czyszczenia, prasuje 1 ha slomy rocznie i 0.80 ha siana, Prasa to model z 224
      Cena rozrzutnika to 3000 bez wkladu wlasnego rozworze  rozrzutnikow rocznie
      Co sie oplaca bardziej ?!
    • Przez adamek1942
      ładowność nominalna 6,5 tony
      - adapter 2 walcowy pionowy,
      - zasuwa hydrauliczna,
      - deflektory,
      - wał napędowy szerokokątny,
      - osłona tylna adaptera.
      cena 80 brutto co o tym myślicie ?? ;D
    • Przez KrychxU
      Witam, chciałbym zasięgnąć porady, czy z 7 tonowym rozrzutnikiem firmy leboulch który posiada 3 wałki rozrzucające poradzi sobie Zetor 7211?
      Czy takum rozrzutnikiem dam radę rozsiewać wapno? 

• Przez blake17
      Jakis czas temu zlamal mi sie rozrzutnik na zaczepie. Padl pomysl zeby zdjac aparat i zostawic sam posuw. Bedzie sluzyl jako przyczepa do wywozu obornika. Pozostala kwestia przeniesienia napedu, przy zlamaniu skrzywil sie i rozlecial wal. Nie moge znalezc zadnego katalogu i nie mam pojecia jak to zlozyc. Pomoze ktos? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.