Skocz do zawartości
891511

Tur do massey ferguson 3080

Polecane posty

891511    1

Witam jaki tur polecacie do mf-a 3080.Planuje kupić tura ale najlepiej może jakąś używkę typu mailleux,quicke ogólnie zagraniczne tury.Najlepiej z osprzetem ale bez i za dobrą cenę też byłbym skłonny kupić.Coś polecacie może macie znajomego który ma na sprzedaż albo wy chcecie sprzedać.Najlepiej jakby był zdjęty właśnie z takiego mfa bo poźniej nie wiadomo co z ta cała adaptacja i w ogóle.

pawlo36    5

Ja mam quicke na 6180 a wcześniej miałem na 3085 bo to jest to samo, planuje zakup ładowarki więc przy dobrej ofercie mógłbym sprzedać :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marcin34
      Jak rozebrac elektrozawor od jazdy przód tyl
    • Przez Scoti
      Witam mam problem z obrotomierzem a mianowicie nie działa i nie liczy motogodzin. Prąd dostaje wiec w czym moze leżeć problem jest jakiś czujnik obrotomierza czy coś takiego ? 
    • Przez Barm03
      Szanowni agrofotowicze :), nabyłem ostatnio bardzo ciekawy egzemplarza masseya fergusona 152 ze skrzynią multipower. Niestety po oględzinach okazało się, że półbieg nie działa, przerzucałem wajchą góa dół i nie było żadnego efektu. Ktoś miałł z tym do czynienia ? Mógłby się coś na ten temat wypowiedziec ?
    • Przez Patryk3600
      Witam i proszę o poradę. Wiosną mam zamiar kupić ładowacz czołowy 3 sekcyjny i mam wybur, lepiej go kupić do Ursusa c360 czy massey fergusona 255? Będzie on robił prace takie jak: ładunek/rozładunek okrągłych bel słomy (120x120cm), ładunek obornika na rozrzutnik, i kilka prac z szuflą takich jak przewiezienie drzewa i piasku. Podajcie proszę plusy i minusy. Z góry dziękuję
    • Przez damianXXL
      Witam.
      Mam zapytanie do posiadaczy mfa 3060. Chodzi mi o kontrolkę 'zająca' na zegarze. Nie świeci od początku zakupu. Wszystko inne świeci. 
      do czego ten zając jest podłaćzony? półbiegi moze? Demontowałem zegary, wszystkie żaróweczki sprawne. Podajćc prąd bezposrednio na kontrolkę zająca- świeci, w ciągniku już nie. Pomożecie?