Skocz do zawartości
chuck00

Amortyzator siedzenia Grammer

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Amortyzator
chuck00    10

Czy istnieją jakieś zamienniki amortyzatorów do siedzeń Grammera czy tylko oryginały? Pytałem się okolicznych sprzedawców części i nie znaleźli zamienników. Najtańszy oryginalny jaki znalazłem kosztuje 270zł i mam dylemat, ponieważ nie planuję ciągnika trzymać na zawsze :)

Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

chuck00    10

U mnie jest inny amortyzator. Zobacze u znajomego, może coś z rozbiórki się dobrego znajdzie. Nowy to ostateczność w mojej sytuacji :)

Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Wiadomość z agroFakt.pl

bukat82    129

To może wrzuć jaki masz, to uprości sprawę :rolleyes:

Początek drogi to dzień narodzin. I od tej chwili powoli starzejemy się, dla jednych kwiaty, innym piach w oczy, lecz wszystkich równo na końcu czeka krzyż . . .

bukat82    129

No lipa z tym, chyba że wezmiesz ten z mojego linku i spawniesz drugie ucho :rolleyes:

Początek drogi to dzień narodzin. I od tej chwili powoli starzejemy się, dla jednych kwiaty, innym piach w oczy, lecz wszystkich równo na końcu czeka krzyż . . .

Panowie, rozwiązania typu "spawanie ucha amortyzatora" usuwają problem na chwilę lub wcale.

Amortyzator do fotela musi posiadać odpowiednią charakterystykę aby fotel mógł pracować poprawnie. Stosowanie innych siłowników najzwyczajniej w Świecie jest bez sensu.

Jako oficjalny dystrybutor firmy Grammer w Polsce, zapraszam do kontaktu w sprawie części zamiennych oraz foteli.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez filp3090
      witam  mieszkam niedaleko oleśnicy ( dolnośląskie  ) i mam zamiarzrobi sobie bronę talerzową i teraz mam pytanie , gdzie produikują , albo gdzie jest hurtownia części do talerzówektypu talerze łożyska  osłony na łożyska itp . części na ramę to nie  jest problem bo wiem gdzie sprzedawają taki kątowniki profili płaskowniki itp.

odrazu dziękuję za pomoc.

• Przez Artur-1990
      Witam mam pytanie gdzie mogę dostać części do rozsiewacza lej patrzyłem w tym internetowych sklepach ale tam nie ma wszystkiego co chce może zna ktoś sklep gdzie kupie wszystkie części.
      Może ma ktoś na sprzedaż z jakiegoś niepotrzebnego rozsiewacza części do lejka ?

• Przez Krisman1985
      Witam. Poszukuje takich zębatek do przystawki Claasa. Mogą być używane, nie są na wielowpust tylko na klin. 

• Przez sulek1234
      witam, potrzebuje takiej belki, nie moge nigdzie znalesc

• Przez grzesiek648
      Witam
      Jestem w trakcie remontu opryskiwacza Pilmet ŚLĘZA-1002, naprawa  ramy nośnej, pomp, przewodów, itp, itd. Okazało się też że trzeba wymienić jedną z opon tzw."balonówek". Jako że sprzęt już trochę wiekowy jeździł na starych oponkach STOMIL z oznaczeniem 10x15.
      Postanowiłem więc zamówić oponkę na Allegro, wpisując rozmiar 10/75 15.3 wyświetla się mnóstwo opon, zamówiłem więc oponę Stomil Poznań 10/75 15.3, sądząc że będzie to dokładnie to czego potrzebuję. http://allegro.pl/opona-10-0-75-15-3-am21-12pr-stomil-10x15-i5890837952.html 
      Opona przyjechała bardzo szybko, lecz radość trwała krótko! Gdy tylko przystawiłem nową oponę do starych okazało się że jest o kilka centymetrów niższa od starych opon  , oraz rozmiar balona opony jest również mniejszy.
      Pytam się więc was jak to naprawdę jest z rozmiarami dzisiejszych opon, czy są one odpowiednikami opon z czasów PRL czy to całkiem inna bajka? :wacko: