chuck00

Amortyzator siedzenia Grammer

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Amortyzator
chuck00    18

Czy istnieją jakieś zamienniki amortyzatorów do siedzeń Grammera czy tylko oryginały? Pytałem się okolicznych sprzedawców części i nie znaleźli zamienników. Najtańszy oryginalny jaki znalazłem kosztuje 270zł i mam dylemat, ponieważ nie planuję ciągnika trzymać na zawsze :)

Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

chuck00    18

U mnie jest inny amortyzator. Zobacze u znajomego, może coś z rozbiórki się dobrego znajdzie. Nowy to ostateczność w mojej sytuacji :)

Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Wiadomość z agroFakt.pl

bukat82    356

To może wrzuć jaki masz, to uprości sprawę :rolleyes:

Początek drogi to dzień narodzin. I od tej chwili powoli starzejemy się, dla jednych kwiaty, innym piach w oczy, lecz wszystkich równo na końcu czeka krzyż . . .

bukat82    356

No lipa z tym, chyba że wezmiesz ten z mojego linku i spawniesz drugie ucho :rolleyes:

Początek drogi to dzień narodzin. I od tej chwili powoli starzejemy się, dla jednych kwiaty, innym piach w oczy, lecz wszystkich równo na końcu czeka krzyż . . .

Panowie, rozwiązania typu "spawanie ucha amortyzatora" usuwają problem na chwilę lub wcale.

Amortyzator do fotela musi posiadać odpowiednią charakterystykę aby fotel mógł pracować poprawnie. Stosowanie innych siłowników najzwyczajniej w Świecie jest bez sensu.

Jako oficjalny dystrybutor firmy Grammer w Polsce, zapraszam do kontaktu w sprawie części zamiennych oraz foteli.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.