Skocz do zawartości

Polecane posty

elgrado91    3

Cześć mam dylemat, który wybrać ciągnik. Rozmyślam nad Pronar 5340 i Ursusem 10014H. Który jest lepszy pod względem awaryjności, spalania paliwa i wykończenia?

Wiadomość z agroFakt.pl

elgrado91    3

a jak ze sprzęgłem nie wysiadło za szybko w ursusie ? noi nie ma wycieków bo słyszałem że uszczelniacze nie za mocne.

przezdziec    1

bierz Pronara w cenie 120 tysięcy netto masz bardzo bogate wyposażenie standardowe. Z jakich okolic mniej wiecej jesteś? Pomogę

przezdziec    1

bym pomógł ale tylko w woj. podlaskim bądź polowy mazowsza. Okolice Rzeszowa musisz idac sie do dealera Pronaru

bobcat2250    354

Za Pronarem przemawia bogatsze wyposażenie- wałek o 4 prędkościach, mocniejszy podnośnik, a także na plus duża masa własna, no i cena ...
Aczkolwiek o tym traktorze w sumie mało kto może coś powiedzieć, bo naprawdę tylko nieliczni nim pracowali. Ursus wydaje mi się trochę pewniejszym wyborem ;)

Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mrlighter99
      Witam,
      Mam pytanie jakie traktory (oprócz fenda )posiadają osobny zbiornik na olej hydrauliczny. Ponieważ posiadam ursusa i chce kupić ciągnik. Pozdrawiam.
      Proszę o przykłady
    • Przez Fujitsu
      Sprzedam Ursusa 6 cylindrowego nowy typ silnika, zaczepy do poprawek blacharskich i ogólnego ogarnięcia technicznie w dobrym stanie cena 11.500
    • Przez denis914
      gdy ciągnik jest zimny słabo reaguje na dodanie gazu i niema mocy
    • Przez pafeu
      Witam. Posiadam pronara 82a i niedawno był robiony remont skrzyni biegów, ponieważ nie było można zmienić biegów na szosowe. A podczas wczorajszej orki pod górę kiedy ciągnik miał opór wyskakiwały nonstop co kilkanaście metrów biegi polowe. Bieg był wduszony natomiast musiałem zmienić na luz i spowrotem na bieg polowy. Na biegach szosowych jest wszystko w porządku. 
    • Przez matek98
      Witam mam problem z ursusem c-380 z roku 2017 już z dpf. Wyskoczył mi błąd 3719 może ktoś miał z tym doczynienia. Mam też pytanie jakie macie obroty na postoju bez gazu bo u mnie wynoszą prawie 1000 obrotów i z serwisu sie upierają ze takie muszą być, sasiad ma ft 675 i ma duzo nizsze obroty a praktycznie taki sam silnik 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.