Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
elgrado91    3

Cześć mam dylemat, który wybrać ciągnik. Rozmyślam nad Pronar 5340 i Ursusem 10014H. Który jest lepszy pod względem awaryjności, spalania paliwa i wykończenia?

damin22    0

Bierz Ursusa 11014 h ja go mam o 2 lat i drobne pierdoły i tylko zmiana olejów .

Wiadomość z agroFakt.pl

elgrado91    3

a jak ze sprzęgłem nie wysiadło za szybko w ursusie ? noi nie ma wycieków bo słyszałem że uszczelniacze nie za mocne.

przezdziec    1

bierz Pronara w cenie 120 tysięcy netto masz bardzo bogate wyposażenie standardowe. Z jakich okolic mniej wiecej jesteś? Pomogę

przezdziec    1

bym pomógł ale tylko w woj. podlaskim bądź polowy mazowsza. Okolice Rzeszowa musisz idac sie do dealera Pronaru

bobcat2250    357

Za Pronarem przemawia bogatsze wyposażenie- wałek o 4 prędkościach, mocniejszy podnośnik, a także na plus duża masa własna, no i cena ...
Aczkolwiek o tym traktorze w sumie mało kto może coś powiedzieć, bo naprawdę tylko nieliczni nim pracowali. Ursus wydaje mi się trochę pewniejszym wyborem ;)

Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

damin22    0

A to ,jest silnik Perkins angielski ,JEDNE Z LEPSZYCH widać też się zdarzają wpadki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Vicon95
      Mam problem z uszkadzaniem chłodnicy w ursusie c 385 , kupiłem nawet nowa chłodnice ale niestety za niecałe pół roku pojawiły sie już pierwsze przecieki w rogu chłodnicy , czy ktoś miał już podobny problem ? Jakieś rozwiązanie ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • Przez pawelek1989
      Witam,
      Mam taki problem w moim 4512 pracując podnośnikiem z włączonym wałkiem WOM najczęściej z opryskiwaczem przestaje reagować regulacja podnośnika dopiero muszę opuścić na sam dół i znowu działa co może być przyczyną?
      Z góry dziękuję za odpowiedź
    • Przez Przemq
      Witam forumowiczów.  Mam problem od grudnia posiadam ursusa 1214w wersji de luxe sprowadzony z Danii w 2012 roku jestem drugim właścicielem w Polsce a mój  problem polega na tym, że przy przeglądzie okazała  się  być pęknięta obudowa skrzyni  biegów była dopiero ryska na farbie ale ze strachu , że nie  wytrzyma roboty w polu przy siewach wziąłem dobrego spawacza i mi to pospawal specjalnymi elektroda mi plus do tego całość skleilem klejem Belzona 1321 takzwanym płynnym metalem i wytrzymało to siewy lecz obawiam się czy na dłuższą metę zda to egzamin? Czy trzeba szukać  drugiej obudowy? Silnik i skrzynia mechanicznie są w bardzo dobrym stanie technicznym. Ciagnik bardzo  mało  pali około 9ltr na 1 ha przy agregacie uprawowo i 10 przy pługu 4 skibowym brix. 
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady

• Przez adam1996s
      Ile wam pali taki ciagnik pytam tylko poglądowo
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.