Skocz do zawartości
nowak28011997

Cielaki ze starogardu gdańskiego

Polecane posty

antoni69    6

Zaoszczędzisz na cielaku ok. 500zł a za 1,5 roku juz ta rożnica wyjdzie przynajmniej 1000zł (zazwyczaj mniejsza waga, a napewno mniejsza cena za kg) a zjedza to samo, a jak kolega tez wspomnial, te cielaki to dla nich odpad, wiec nie dbają zbytnio o jego zdrowie i roznie moze być

Wiadomość z agroFakt.pl

marianek96    1

Bylem u tego za torami w zblewie i ceny moze nie wysokie ale te cielaki to jakies mleczne odpady po 30kg maksymalnie do tygodnia. Zaden ogarniety gospodarz nie kupi takich cielakow.

szkodnik14    3

ja polecam tego w kręgu brałem od niego i było oki

ja polecam tego w kręgu brałem od niego i było oki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tyj123
      poraz pierwszy nam takie coś sie zdążyło parę dni temu zdechł nam cielak mięsny(brąz) 4 miesięczny wszystko rozegrało sie w 15 min zaczął ryczeć potem piana i krew mu z nosa leciała a po chwili sie położył i było po nim . Jak weterynarz przyjechał zrobiliśmy mu mała sekcje nie był on nawet wzdęty ale miał takie dziwne serce gąbczaste miękki czy z was ktoś miał podobną sytuację i co to mogło być bo weterynarz stwierdził że to wada wrodzona........
    • Przez fioletowy
      Witam, zwracam się do was z pytaniem. Być może to pytanie przewinęło się już przez to forum 100 razy, ale nie chce mi się szukać podobnego wątku. zamierzam hodować byki mięsne (myślę o ok 50 sztukach) luzem na głębokiej ściółce, jaka rasa byłaby najlepsza dla mnie, będą dostawały sianokiszonkę, siano i kiszonkę z kukurydzy do jedzenia, a trzymane będą w przebudowanej stodole (dwie ściany murowane, dwie drewniane, dach kryty blachą). Myślałem o rasie limousine ale nie jestem pewien. Która rasa będzie rosła w miarę dobrze na takiej diecie, a jednocześnie nie przeszkadzałyby im niskie temperatury? no i dobrze byłoby, gdyby były dość spokojne. wybieg też mam w planach
    • Przez SkyePie
      Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum
      Jestem ciekawa czy wiecie co może być przyczyną tego że nowo narodzony cielak ma niebieskie oczy.
      Bo w sumie wcześniej nie zauważyłam by któryś cielak miał niebieskie oczy.

• Przez DajanaDoreska
      Cześć wszystkim,
      Mam nietypowe pytanie, chciałabym dowiedzieć się czy jest taka możliwość żeby np. bydło było zarejestrowane w moim gospodarstwie a wypasało się i przebywało gdzieś indziej ??? Chodzi mi np o jakieś kontrole lub inne, czy nie było by albo i byłby kłopot ??
    • Przez rolkam72
      Witam.Ostatnio interesuje się kupnem zastępcy mojego c 360 i znalazłem jakoby pomocnika jakim miał by być Renault 95.12TX lub Renault 75.14 
      I tu moje zapytanie do użytkowników tych pojazdów jak z awaryjnością , spalaniem oraz dostępem i ceną części , co nieco już zasięgnąłem informacji i chciałbym się jeszcze dowiedzieć coś więcej o tym sprzęcie.
      Z góry dziękuje i czekam na odpowiedzi.