gospodarz7745

Jaka szkoła na młodego rolnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Interesuje mnie jaką szkołę trzeba skończyć żeby dostać MR bo słyszałem że weszła nowa zasada że trzeba ukończyć studia rolnicze aby dostać dofinansowanie bo wcześnie było że po technikum rolniczym i po kursie można było się ubiegać  dofinansowanie a wy jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kendzior15    87

teraz też można ja złożyłem wniosek na MR z kursem r.3 i przyjeli w. między czasie zrobiłem r.16 i teraz mam tytuł technika rolnika. A studia dają tylko więcej punktów także spokojnie możesz składać
oczywiście wniosek skladalem. we wrześniu 2015 r. także w nowym PROW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2469

@gospodarz 7745 nie lepiej spawdzić u żródła to znaczy na stronie agencji niż słuchać głupot od ludzi i zakładać tematy na forum jak jest obszerny temat o naborze 2016r


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

teraz też można ja złożyłem wniosek na MR z kursem r.3 i przyjeli w. między czasie zrobiłem r.16 i teraz mam tytuł technika rolnika. A studia dają tylko więcej punktów także spokojnie możesz składać

oczywiście wniosek skladalem. we wrześniu 2015 r. także w nowym PROW

Wystarczy samo R.3 nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@wojtal24 wiem że jest już jeden temat ale ta piszą tak że nie idzie zrozumieć więc chcę aby jedną odpowiedzi czy to prawda czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

palmiszon masz racje wystarczy samo r. 3

Ja to już tony internetu przeczytałem co i jak i każdy co innego aż freetaxi napisał co i jak ...

Ja to po TI piszę o młodego i w ciągu 3 lat uzupełniam innego wyjścia nie ma :( szkoda ale takie przepisy możę przynajmniej do 12 pkt obniżą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek6674    0

Obniża do 12 bo byłem w Agencji w Lublinie i wałśnie mają obniżyć do 12 punktów tak mi tłumaczyli ale zobaczymy jakie wymogi będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Obniża do 12 bo byłem w Agencji w Lublinie i wałśnie mają obniżyć do 12 punktów tak mi tłumaczyli ale zobaczymy jakie wymogi będą

Bardzo bym się ucieszył z tego faktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenek714    0

Dobry. Czy po ukończeniu kierunku "technika rolnicza i leśna" na uniwersytecie przyrodniczym (akademia rolnicza) we Wrocławiu, w dyplomie mgr inż będę coś musiał jeszcze jakieś kursy robić aby być rolnikiem?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj