Marekkkk2

JCB 525-67 problem ze skrętem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marekkkk2    3

JCB 525- 67 przy przestawianiu skrętu na KRABA, zniknęła kontrolka od skrętów. I prpblem jest w tym że nie można przełączyc żadnego trybu. Działa tylko przednia ośka. Nie da się nic zmienić, zakładałem nowy przełącznik i nic nie pomogło :) gdzie może tkwić problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOSSSMETOWO    1

Problem tkwi w czujnikach ktróre są na osi ona załanczają kiedy ma się zmienić skręt zobacz czy one działają. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marekkkk2    3

kolegą, jak je sprawdzić ? czy czujnik musi być ustawiony w osi z tym wystajacym małym sworzniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkodnik14    3

połoz  podkładki na  czujniki i zobacz czy bd działać ostatnio znajomemu pomagałem   i kład podkładki ze by ustawić skrent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marekkkk2    3

Podkladki Nic nie dały. czujnik jest moon zdaniem dobry bo kontrolka znajdujaca Sie na nim Sie swieci. Co moze byc, skoro to nie czujnik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akv    0

Przekaznik skretu lub brak sygnału z czujnika. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, podpinam się pod temat , mam jcb 536-60 agri 2014r . U mnie wystąpiły takie objawy ze skręcając w lewo zaczęło przycinać na kierownicy , poczułem opór , kręcąc w prawo było Ok. Później zablokowało mi całkowicie tylna oś na skręconych kołach . Poodpinalem kostki od cewek na rozdzielaczu skrętu i akumulator i przeszło na jakiś czas , ale problem znów wystąpił , objawy takie same z tym ze teraz skręcaja obie osie ale co jakiś czas przycina na kierownicy , zarówno kręcąc w lewo jak i w prawo . Odpalając ładowarkę , mryga cały czas ikona od pozycji wybranego rodzaju skretu i kiedy przekręcę przełącznikiem na inny tryb jazdy to nic się nie zmienia .  Ktoś ma jakieś pomysły ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Problem rozwiązany?

Gdzie powinno być zasilenie w takiej wtyczce w czujniku skrętu?

Screenshot_20230210-182419.png


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez case-and-case
      Witam , mam do was pytanie , może głupie ale wolę się dopytać . Mianowicie niedawno stałem się posiadaczem ładowarki JCB 526s 2004r ze skrzynią 4 biegową mechaniczną . I tu się rodzi moje pytanie które kieruje do posiadaczy tej maszyny . Czy powiedzmy jak jadę na 1 biegu i dojeżdżam do np rozrzutnika to muszę wysprzęglać przyciskiem albo rewersem i dopiero hamować , czy można po prostu bez niczego zahamować ? Z góry dziękuję za wyrozumiałość 🙂

    • Przez szy1993
      Chciałbym dowiedzieć się czy są jacyś użytkownicy i jakie mają opinie 
    • Przez Ducatex
      Witam mam dylemat jaki traktor wybrac fenda czy fastraca pod maszyne do prac lesnych  
    • Przez ŻBKIU1999
      Mam problem ze wskaźnikiem paliwa w JCB 531/70 . Wskaźnik pokazuje ze zbiornik jest cały czas pełny .  
    • Przez wpz
      Witam posiadaczy ładowarek jcb.Poda mi ktoś jakie są zalecane oleje i pojemności od mostów poprzez hydraulikę i na silniku kończąc w modelu jcb 536-60 agri rok 2011 silnik jcb 444.Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj