lazarski34

Zboże sprzedaż

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lazarski34    0

Chem sprzedać dla znajomego zboże na paszę wiem że potrzebuję numer paszowy od powiatowego lekarza czy są problemy z uzyskaniem takiego numeru i czy trzeba zgłaszać do jakiejś centrali nasiennej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

Nigdzie nie musisz zgłaszać, a to zaświadczenie od weterynarii na co ci jak idzie dla znajomego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lazarski34    0

Nigdzie nie musisz zgłaszać, a to zaświadczenie od weterynarii na co ci jak idzie dla znajomeo

 

nawet jeśli robisz pasze na własny użytek to musisz mieć ten numer paszowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

No i co z tego? Sprzedajesz mu, bierzesz pieniądze i tyle. Co do nadania numeru, składasz wniosek i weta, płacisz 17 zł na podane konto i z potwierdzeniem przelewu idziesz po nadany numer. Nikt i nic nie pyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

A ile mu tego sprzedajesz, wystawiasz lub on tobie wystawia jakieś pokwitowanie, które ma potem do wglądu dla ewentualnej kontroli? Jeśli nie to, po co komplikować sobie życie? Robisz jak przedmówcy mówili - sprzedajesz, kasujesz i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lazarski34    0

A ile mu tego sprzedajesz, wystawiasz lub on tobie wystawia jakieś pokwitowanie, które ma potem do wglądu dla ewentualnej kontroli? Jeśli nie to, po co komplikować sobie życie? Robisz jak przedmówcy mówili - sprzedajesz, kasujesz i koniec.

 

20 ton on dla mnie bo jaj nie jestem na wacie a on jest a faktura mu potrzebna do banku bo się stara o ten kredyt suszowy

Edytowano przez lazarski34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

Więc masz wycieczkę do weterynarii, jeśli nie wiesz który weterynarz ci wystawi kwitek to spytaj tam gdzie składasz wniosek o dopłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lazarski34    0

Więc masz wycieczkę do weterynarii, jeśli nie wiesz który weterynarz ci wystawi kwitek to spytaj tam gdzie składasz wniosek o dopłaty.

 

ale chyba nie będzie problemów z tego co pisał Jarecki88 składasz wniosek i płacisz 17 zł i wszystko nawet chyba nie przyjeżdza chyba że na kontrolą

Więc masz wycieczkę do weterynarii, jeśli nie wiesz który weterynarz ci wystawi kwitek to spytaj tam gdzie składasz wniosek o dopłaty.

 

najgorzej z nimi się zając potem żeby problemów nie było

Edytowano przez lazarski34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

A czego ty się tak boisz?? Przecież to wszystko pic na wodę, najważniejsze jest to byś zapłacił te 17zł czy ile tam zażądają. A nawet jak by weterynarz chciał zobaczyć jak przechowujesz zboże to co... W studni czy w piwnicy nie trzymasz :D  A gdyby miał jakieś ale, to kary od razu nie nałoży a przynajmniej będziesz wiedział co masz nie tak. Zresztą jestem prawie pewien że z za biurka nie wstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lazarski34    0

A czego ty się tak boisz?? Przecież to wszystko pic na wodę, najważniejsze jest to byś zapłacił te 17zł czy ile tam zażądają. A nawet jak by weterynarz chciał zobaczyć jak przechowujesz zboże to co... W studni czy w piwnicy nie trzymasz :D  A gdyby miał jakieś ale, to kary od razu nie nałoży a przynajmniej będziesz wiedział co masz nie tak. Zresztą jestem prawie pewien że z za biurka nie wstanie.

 

dobrze się kogoś poradzić wielkie dzięki

A czego ty się tak boisz?? Przecież to wszystko pic na wodę, najważniejsze jest to byś zapłacił te 17zł czy ile tam zażądają. A nawet jak by weterynarz chciał zobaczyć jak przechowujesz zboże to co... W studni czy w piwnicy nie trzymasz :D  A gdyby miał jakieś ale, to kary od razu nie nałoży a przynajmniej będziesz wiedział co masz nie tak. Zresztą jestem prawie pewien że z za biurka nie wstanie.

 

a jak w tym roku oziminy u mnie zaje... iscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez volvofh12
      Sprzedam podłoże popieczarkowe z dowozem do klienta lubelskie podkarpackie mazowieckie świętokrzyskie 
    • Przez Klakier125
      Witam!!! Panowie co poradzicie na zwiększenie białka w przenicy?
    • Przez Holder
      Ze wzgledu na mokre warunki dopiero teraz bede aplikowal n2 w postaci RSM. Obawiam sie o poparzenia , rosliny sa juz dość wysokie i rozkrzewione . jakies porady jak zminimalizować to zjawisko?
    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj