Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Danielson21

Claas Arion 620C Podłączenie dodatkowej lampy sygnalizacyjnej.

Polecane posty

Danielson21    1

Witam. Wpadłem na pomysł aby podpiąć drugiego koguta. I problem jest taki żeby nie rozkręcać całej kabiny to podłączyłem się pod pierwszy kogut (kable wychodzące z kabiny do uchwytu ). I gdy łączę się z drugim kogutem  pali bezpiecznik 5A. Ponieważ fabrycznie traktor ma rozdzielenie na dwa bezpieczniki ale chciałem pokombinować i na próbę wstawiłem bezpiecznik 7.5A i wszystko ładnie śmiga i chciałbym się zapytać czy nie dojdzie do spalenia kabli w instalacji ? Albo innych komplikacji.

Edytowano przez Danielson21

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Prędzej czy później dojdzie. W porządnych polskich sprzętach instalacja robiona była na zapas. A tam masz przewody ledwo wytrzymujące to co fabryka podłączyła.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Do drugiej lampy podłącz osobną wiązkę od tego bezpiecznika i daj 10A.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Arek3125
      Witam wszystkich AgroFotowiczów.

Przenoszę do "Zielonkowe"
    • Przez celmer5
      Witam tu bardziej kieruje się do elektryków i tych którzy już to robili dokładnie chodzi mi o to gdzie zamontować kogut (gdzie byłoby najlepiej???) i jak go podłączyć bo mam zapalniczkę samochodową i chciałbym żeby był pod to zapalniczkę włączany jak to zrobić gdzie podłączyć i do czego to zapalniczkę ?????? Proszę pomóżcie
    • Przez thomas015
      Witam, posiadam gospodarstwo rolne o powierzchni  50 ha ornego plus łąki a do tego 6 krów mlecznych. Dotychczas na gospodarstwie pracowały dwa ciągniki Renault 133.54 ( 123 Km) i Zetor 5211 (50 Km) teraz planuję zakupić trzeci ciągnik. Myślałem nad dwoma opcjami : 
      Claas Atos 220 ( 3 cylindry 76 Km) Lub Claas Elios 210 ( 4 cylindry 75 Km) chodzi mi o NOWY ciągnik - nie używka
      Nowy ciągnik pracowałby z ładowaczem czołowym, z prasą do beli, z siewnikiem do kukurydzy, podczas żniw w transporcie z przyczepami a także czasem z pługiem obrotowym.
      Teraz moje pytania:
      Który ciągnik wybrać?
      Który bardzie przyda się na moim gospodarstwie ?
      Jakie są ceny tych ciągników - nowych?
      I jakie ewentualnie inne maszyny polecacie do 80Km?
      Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania bardzo solidna kosiarkę bębnową Claas Corto 270 , szerokość robocza 2,7m , bardzo cicha, 4 talerze tnące na każdym po 3 noże , możliwość regulacji szerokości pokosu , składana hydrauliczne , w komplecie wałek , klucz do zmiany noży .
      Cena  7600 zł

• Przez sumek666
      Cześć . 
      Szukam nowego ciągnika w okolicach 100KM. Ma to być główny ciągnik do wszystkiego. Orka, siew, opryskiwacz, nawożenie i transport. W przyszłości może i ładowacz czołowy . Nie prowadzę produkcji zwierzęcej . 
      New Holland miażdży pozostałe 2 typy ceną.  Tu powstaje pytanie czy warto dopłacać 30-40 tyś do Claasa lub Masseya? Może macie jakieś inne propozycje? 
      Pozdrawiam
      Sumek