tomek73

Kradzież ciągników w Powiecie Świdnickim

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek73    576

Uwaga. W  ostatnim tygodniu w Powiecie Świdnickim w okolicach Strzegomia doszło do  kradzieży 3 ciągników, i przynajmniej jednej próby.  U kolegi splądrowali magazyn i garaż ale ciągnika nie udało się wyprowadzić.

Z Morawy  ukradli JD  z  turem i agregatem prądotwórczym, na szczęście odnaleźli go w lasach pod Środą Śląską   w lesie,a agregat leżał w polu, pewnie go zgubili.

W Wieśnicy pod Strzegomiem DF pojechał i ślad zaginął.

Podobno jest to grupa z pod Świdnicy co w dzień jeździ i obserwują robią zdjęcia w w nocy przychodzą.

Jest mowa o jakimś samochodzie terenowym, lub podobnym.

http://www.strefaagro.gazetawroclawska.pl/artykul/plaga-kradziezy-ciagnikow-rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

to mojemu koledze ukradli w Wieśnicy , dzis na przeciwko domu stał moj Jd to podjechała jakaś babka terenówka ale zobaczyła mnie ze ja obserwuje to zaraz odjechała , ale numery spisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitercork    0

to najlepiej idz na policje i niech sprawdza na wszelki wypadek moze to jakis slad bylby dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klj    54

pewnie że zgłosić te nr.rej !!! Jak policja w porządku będzie to napewno uda im się tych złodziei już niedługo wyłapać i na jakiś czas napewno będzie spokój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad2510    98

ale jaja... zamiast pisac ze masz nr to dzwoń od razu na policje no chyba ze to co mowisz to bajeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Każdy trop jest ważny. A my teraz nie śpimy i biegami po wioskach, ciągniki pozastawiane, porozłaczane co się da,  nawet policja mówi żeby potrzeć i dawać znać jak coś nie tak się dzieje.

Koledze z 2 km ode mnie próbowali, ale coś im nie wyszło, podobno  mocno zastawiony był.

Teraz u nas wszyscy zakładają alarmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

Toż z reguły i tak te lepsze stoją pod bramą żeby ludzie widzieli że jest drogi sprzęt. I kusi złodzieji i wiedzą do kogo iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Rolnik1973, Ty serio jesteś taki głupi, czy tylko udajesz?
@rzeznik13 na Twoim miejscu dawno zgłosiłbym te numery, może akurat pomogą w odnalezieniu złodzieji.

Edytowano przez KubaNowosielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W moich okolicach piroman szaleje a u was złodzieje... Ale dziwi mnie to, że nikt nie usłyszał odpalanego ciągnika w nocy ? czy oni go wyciągają gdzieś i dopiero odpalają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramzesss    35

w tym kraju niema dla takich kary, ręce takim dla przykładu zeby ucieli to dla dziesiątego by zakazał i by sie skończyło . Tam jak rowerzystę ujmo ciapniętego to mu dopieprzą i sie popiszą działaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Rolnik1973, Ty serio jesteś taki głupi, czy tylko udajesz?

@rzeznik13 na Twoim miejscu dawno zgłosiłbym te numery, może akurat pomogą w odnalezieniu złodzieji.

 

 

Po co obrażasz Rolnika1973? Prawda w oczy kole?

Akurat tu często ma rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincc360    70

Wracając do tej terenówki to jaki jej kolor ? bo ostatnio faktycznie kręci się po mojej okolicy taka biała/kremowa terenówka .. :D


Gdy Ci smutno, gdy Ci źle weź URSUSA przejedź się!!!
Poszukuje ciężkiego ursusa może być nie na chodzie byle by miał przedni napęd.:)
Kupię przedni napęd do szóstki !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

A kradzione ciągniki z zachodu to niby co jest to samo co u nas wreszcie i nasi załapali że to chyba lepsze niż samochody i se postanowili poszaleć po wsi jednej czy drugiej. Kradną za granicą przywożą do nas a ciekawe gdzie pojadą nasze na zachód? wiem że to nie śmieszne i nie życzę nikomu ale chyba słabo są zabezpieczone te sprzęty tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

to fakcznie macie problemy  Nawet boje sie pisac jak zabiezpieczone zostaja na noc moje ciagniki A nie tylko moje dzis odbieralem zboze od goscia z sasiedniej wsi ktory w tej chwili jest za granica Zeby wjechac do stodoły trzeba było przestawic JD 69.. Nawet nie bede pisał jak był zabiezpieczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincc360    70

No i dobrze nie pisz, bo po co ? wiadomo jacy ludzie tu siedzą i przeglądają to forum może akurat Ci złodzieje ..


Gdy Ci smutno, gdy Ci źle weź URSUSA przejedź się!!!
Poszukuje ciężkiego ursusa może być nie na chodzie byle by miał przedni napęd.:)
Kupię przedni napęd do szóstki !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stannis    0

Niedaleko mnie powiat Węgrowski i Sokołowski też ostatnio kradną, nawet dziś w agrobiznesie o tym było.

 

Edytowano przez Stannis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

To słabą policję macie.... W parafii obok ukradziono z kościoła puszkę z darami a w niej 200zł, sprawcy już złapani  :) Co do kradzieży ciągników- policja nie złapie ich na gorącym uczynku bo się ich boi, to nie kradnie żulik który nie ma na wódę tylko zorganizowana grupa. Kiedyś u nas gonili terenówkę, nie wiem za co, terenówka wjechała w las, z niej ktoś oddał kilka strzałów w powietrze to radiowóz wyhamował przed lasem, postał 30 min i powrót na bazę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Dzisiaj słyszałem ze w Budziszowie pod Jaworem ukradli 2 ciągniki JD.

Rolnicy pod Świdnicą w nocy straż mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą strażą to pomysł dobry tyle że to robota policji. Mam nadzieję że jakby rolnicy złapali tych złodzieji to nie będą wzywali policji do momentu połamania łap. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Pod Świdnicą to i policję rolnicy w nocy złapali,.

Gorąco podobno było zanim policja zdążyła się wytłumaczyć po co jeździ po wiosce cywilnym samochodem w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Dzisiaj słyszałem że ten DF 100 km  co pod Strzegomiem ukradli znalazł się pod Złotoryją w polu, w czasie uprawy pola.

Raptem z 50 km od domu.

Policja się  jednak wykazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamber310    4

Pod Świdnicą to i policję rolnicy w nocy złapali,.

Gorąco podobno było zanim policja zdążyła się wytłumaczyć po co jeździ po wiosce cywilnym samochodem w nocy.

Świdnica i Dzierzoniów to najczarniejsze okolice Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj