Krzysiek9603

maszyna do obierania cebuli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
maszyna
ukaszPrzyby    21

podejżewam że gdyby coś takiego istniało to nie woziliby cebuli tirami po ludziach na usługi obierania. Ale mogę się mylić

Wiadomość z agroFakt.pl

luxer    2

Poszukaj na paru ostatnich stronach o cebuli tam koledzy pisali.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez debrzyna
      Ktoś wie co to za owijarka Chciałem coś o niej poczytać i nie znam nazwy 

owijarka.webp
    • Przez Arturo1610
      Witam.
      Mam wycinak bvl na 6 kos i moj problem polega na tym że te kosy są stępione i cięzko jest juz coś uciąć ( odrazu dodaje ze mechanizm jest dobry po przegladzie i wgl bo ten temat nie jest mi obcy ) lecz po prostu kosy sie stępiły a sumie to zdarły sie te małe ząbki i kosa za mało bierze.
      Moje pytanie jest takie czy zna ktoś jakis warsztat bądz osobe ktora mogła by te kosy profesjonalnie naostrzyć ?
      albo moze ktoś podpowie jak sobie z takim problemem poradził ? 
      poniżej dodam zdj jednej kosy ktora jest około 80% i zdj tych moich stepionych ( dodam iz wysokość obu jest taka sama tylko ze te 80% maja głebsze te ząbki) i właśnie w tych moich chciałbym te ząbki pogłębić. 
      Są firmy które ostrzą nożę od pras i przyczep samozbierajacych a od tego nie a przeciez material raczej ten sam.
      Poleci ktos kogos ?

• Przez Myszyniec
      Potrzebuję informacji o tej maszynie, przymierzam się do zakupu jakiejś prasoowijarki, jaką polecacie .
    • Przez krzy24
      Witam! Prosze o porade w wyborze betoniarki.
      W moim regionie Krasnika i Janowa Lubelskiego sprzedaja dwa typy betoniarek.
      Agro-Wikt niebieskie
      Belle Bwe pomaranczowe
      Ciekawi mnie,ktora jest lepsza przy wyborze kupna...
      Jesli ktos ma jakies wiadomosci to prosze o napisanie co do tych dwoch modeli.
      Pozdrawiam
    • Przez adam268
      Witam, mam pytanie do użytkowników zgrabiarka dwukaruzelowych. Jaki najmniejszy ciągnik daje radę?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.