Tomik1980

Poszukuję osi przedniej do ursusa C-330 ewentualnie C-328

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomik1980    0

Witam wszystkich! Rozpocząłem remont Ursusa C-328 z Silnikiem od 330, przód jest na belce żeliwnej, ale zdekompletowanej, dlatego chciałbym kupić najlepiej płaski przód od 330, albo okrągły. Ewentualnie części do belki żeliwnej od 328. Potrzebuje również inne części do tego ciągnika, jakby ktoś miał coś do sprzedania to proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomik1980    0

Ok, tylko to co jest godne uwagi jest ok. 500 km od mojego miejsca zamieszkania, a ja bym wolał jednak pooglądać tę oś na żywo przed kupnem. Dlatego myślałem że może ktoś ma coś na forum do zaoferowania, gdzies bliżej mnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utek    6

Ok, tylko to co jest godne uwagi jest ok. 500 km od mojego miejsca zamieszkania, a ja bym wolał jednak pooglądać tę oś na żywo przed kupnem. Dlatego myślałem że może ktoś ma coś na forum do zaoferowania, gdzies bliżej mnie. Pozdrawiam

 

 

A my oczywiście powinniśmy się domyśleć skąd jesteś?


Części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych. 

Zapytania i wyceny email: utek1984@wp.pl

Wystawiamy faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utek    6

<p>To może chociaż podaj przybliżoną lokalizację.</p>


Części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych. 

Zapytania i wyceny email: utek1984@wp.pl

Wystawiamy faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez JAREK2402
      Witam moim problemem jest nie dzialajaca klimatyzacja po jej nabiciu.ogrzewanie na minimum nawiew wl klima na maximum a powietrze idzie c*ple?co jest grane???Druga sprawa resorowanej osi przedniej.Lewe kolo idzie zukosa ? remont zrobiony calkowity osi,mial takie skutki przed remontem i po.Probowalem to naprawic tez potencjometrami przy sworzniach od przodu ale nic nie daje.podobno robi sie jakas kalibracje przyciskami tak twierdza w serwisie ale nikt nie chce puscic pary z buzi.moze ktos z was wie jak to zrobic??
    • Przez Jaskun
      Witam! Mam pytanie, czy ktos moze mi napisac jaka powinna byc zbieznosc przednich kol w zetorze 9245?
    • Przez adhock
      Czołem koledzy,
       
      Tak jak w temacie, przy szybszej jeździe na drodze ciapek zaczyna mi wpadać w wibracje, ewidentnie od przedniej osi. Ale pojawiają się one tylko przy pewnej prędkości. Powyżej i poniżej niej drgań nie ma.
      Oś była regenerowana: wymienione tulejki miedziane na osi i na zwrotnicach.
       
      Z czego to może wynikać? Zła zbieżność? Luzy w ukł. kierowniczym?
       
       
    • Przez marcin14-90
      Witam, kieruje do was pytanie czy ktoś próbował przeszczepić oś przednią z Rekorda i jak mógłby ktoś pokazać jak to wygląda w wersjach na podwoziu rekorda(głównie chodzi o mocowanie).
    • Przez PawełWilczewski
      Witam wszystkich czy ma może ktoś z was, wąs do siłownika wspomagania co jest przykręcony do napędu przedniego. Chętnie kupie. proszę o kontakt w prywatnych wiadomościach z ewentualną ceną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj