Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gregu1203    0

Witam . Ostatnimi czasy poszukuje mocowań do dziabek do kultywatora typu takiego jak załączonego w zdjęciach . Zna może ktoś nr katalogowy tego bądź wie gdzie można coś takiego kupić bo ciężko znaleźć to na aukcjach . 

post-25221-0-22499600-1455656539_thumb.jpg

post-25221-0-35844000-1455656557_thumb.jpg

post-25221-0-21659800-1455656615_thumb.jpg

post-25221-0-68459400-1455656633_thumb.jpg

Edytowano przez gregu1203

gregu1203    0

Niestety nic z tego mnie nie ratuję. Potrzebuje takiego typu jak w załączniku  bo brakuje mi do agregatu uprawowego unii grudziąc  potrzebuję co prawda 6 sztuk . A może ktoś z uczestników forum posiada takie zbędne na sprzedaż . Choć zastanawiam się dlaczego jest tak ciężko znaleźć takie coś właśnie skoro trafiają się kultywatory właśnie z tego typu mocowaniem dziabek  :wacko:

Wiadomość z agroFakt.pl

gregu1203    0

no tak ale wiesz jak to wygląda miałem agregat 2,4 unia grudziąc  w nim 13 dziabek tego typu co na zdjęciu przerobiłem go na 2,70 i potrzebuję 4 takich mocowań a te nowego typu przy tych wyglądają tak jak byś do pługa założyć lemiesz wąski i szeroki do pługa unia grudziąc nie wygląda to ładnie a chodzi mi o stylistykę. A szczególnie że agregat miałem prawie w cenie złomu kupiony 

wojtal24    164

Chłopie ile Ty masz lat przeciez to pokazał @Przemek2203 to jest mocowanie tego typu może zamiast zakładać taki temat to warto odwiedzic sklep z czesciami lub agrome

gregu1203    0

Kolego to nie takie łatwe . Szukałem u siebie w rejonie Konina , Kalisza itd i nie mają tego towaru dlatego założyłem ten temat może ktoś wie czy coś takiego jest w sprzedaży w innych województwach . 

Przemek2203    11

To wymień te stare na te nowego typu i po kłopocie bo wątpie że gdzieś dostaniesz takie nowe jak ty chcesz

Edytowano przez Przemek2203

wojtal24    164

kolego a szukałeś na allegro na jakiś okolicznych rynkach wiejskich a w Grene w Koninie pytales a co się stanie jak te cztery mocowania będą inne niż pozostałe ale będą spełniać swoje zadanie to jakiś problem

Przemek2203    11

Tak czy siak za jakiś czas pewnie te stare się urwą więc i tak będziesz musiał dokupić te drugie. Ja na twoim miejscu bym się tu akurat stylistyką nie przejmował i dokupił te 4 brakujące. Ja kiedyś miałem taki stary kultywator konny przerobiony na ciągnik i przy nim to chyba 3 rodzaje takich cybantów na kwadratowej ramie.

KRISS75    39

Dokup 4 takie jak ci proponuje @Przemek2203,załóż po 2 na każdą stronę i będzie stylistycznie ok. :P Jak to mówią:Mądry nic nie powie a głupi pomyśli, że tak ma być.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się