Skocz do zawartości
wojtek1312

Agregat uprawowo-siewny jaki wybrać

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wojtek1312    2

Witam proszę o pomoc i opinie o agregatach uprawowo siewnych zastanawiam się nad wyborem agregatu i mam dwa typy BOMET i SPAW-MET chodzi o szerokość 2,5 metra do zetora 8011. Co byście polecili i wybrali ?

mariuszd93    489
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez MtrzeszczM
      Witam jak w tytule czy jest znacząca różnica w jakości  zębów  do brony wirowej Amazone kg 303  bo z tego co sie orientuje w cenie 2 x drozej orginał  ale czy to sie przekłada na żywotność ? moze ktos sie orientuje?
    • Przez jprzemko
      Witam, Posiadam nowego poznaniaka na talerzu i kółku kopiujacym(420 l).  Planuję do niego dokupić agregat uprawowo siewny taki jak w linku: https://m.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-lekki-agro-system-CID757-IDv6qcA.html/#position=9&page=1
      Producent powiedział że agregat waży około 700 kg. 
      Czy Proxima 8441 z podwójnie wzmocnionym podnośnikiem i turem na przodzie da sobie radę???
      Jakie opinie o producencie Agro System? 

• Przez kolba12
      witam zastanawiam się który agregat wybrać oba z UG ares sprężynowy czy talerzowy i z jakim wałem na 4 klase ziemi.
    • Przez karol
      wiecie może ile może kosztować używany agregat np: Rabewerk albo inny z hydropakiem??
    • Przez TomaszN
      Witam od pewnego czasu przymierzam się do kupna agregaty talerzowego. I mam pytania . czy lepiej wybrać 1.8m czy 2m ? jakiej firmy wybrać . Bo ja przeglądałem tolmwy i euro masza Ma służyć do uprawy scierniska i pod siew . pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.