Runder

Szamba bez dna nie trzeba nigdy opróżniać ?

Polecane posty

corrado    401

Zależy jeszcze od terenu. Kiedyś sąsiad był mądry i nie wylał właśnie dna bo nie trzeba odróżniać. Tak mu mówili. Po 5 latach się zapadło bo podmywało my ścianki. Musiał tą ruinę zebrać i drugie wylać, taki biznes zrobił


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy71    2

Skąd się w ogóle takie mity biorą, przecież to nawet sensu nie ma jak ktoś pomyśli przez dwie sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

No właśnie i tu jest problem. Trzeba pomyśleć...


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olek223    0
Dnia 16.02.2016 o 13:39, ptaszyna napisał:

Ja to bym się spytał gdzie Ty mieszkasz, na Białorusi czy innej Ukrainie?Znasz takie pojęcia jak : ochrona wód, ochrona środowiska? itp. Człowieku czas pomyśleć że ziemia nie jest tylko dla Ciebie ale dla wszystkich.

Chłopie co ty piszesz?! Ukraina walczy o demokrację i Europę wolną od raszyzmu a ty ich wyzywasz od najgorszych. Musimy za wszelką cenę wspierać ich w walce bo jeśli polegną to w następnej kolejności ruskie bomby zaczną spadać na Warszawę. Jak się nie potrafisz zachować w internecie to zamiast klawiatury używaj maszyny do pisania. Zresztą misiu... spotkasz się z prokuraturem w sprawie art. 257 kk to inaczej będziesz śpiewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FENDTFARMER309LSA
      Witam,
      Czy mógłby mnie ktoś poinstruować jak się włącza beczkę itp. ?
       
      Tzn,
       
      1.Właczyc walek czy pompe itp. ?
      Gdzie jakie wajchy pociagac ?
      Czy moglby ktos to pokazac na fotkach ?
       
      Np.gdzie wlaczyc zasysanie itp ? Pierwsze podlaczamy waz pozniej otwiramy komeri wlaczamy zasysanie ? I jak przy rozlewaniu ?
       
      Pozdrawiam
    • Przez PanJanusz
      Witam, znalazłem ciekawą ofertę na stronie http://szamba-betonowe.org/ . Firma w swojej ofercie ma szamba betonowe, zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Transport i montaż w całej Polsce. Komplet dokumentów w tym certyfikat i pisemna gwarancja na 5 lat. Zbiorniki o pojemności od 2 do 20 m3 z gotowym otworem na rurę i instrukcją prawidłowego wykopu. Kontakt e-mail kontakt@abc-szambabetonowe.pl Tel:515 360 795

    • Przez lotnik993
      sporo czasu mi to zajęło więc miłego oglądania
    • Przez Arek84
      Witam, tak jak w temacie we czwartek dostałem zawiadomienie  z sądu zamiejscowego który zajmuje sie księgami wieczystymi o zmianie powierzchni działki z 1 ha 1984 m2 na 1 ha 1440 m2. Co w takiej sytuacji robić? dodam ze działka była mierzona przez arimr we wrześniu 2016 a w marcu 2017 miałem info że będzie mierzyła gmina i widać te 550m2 namierzyli mniej...Co w takiej sytuacji robić gdy się nie zgadzam z tym miał ktos. podobny przypadek??
    • Gość
      Przez Gość
      Witam.
      Szukam jakiegoś nowego ciągnika bez CR i DPF czy któraś marka produkuje takie ciągniki pomijając ciągniki typu Prona i Belarusa oraz ciągnik który nie jest wyposażony w bezstopniową skrzynię biegów.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj