Skocz do zawartości
Przemo188

Przyczepa wywrotka do zetora 7745

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Przemo188    6

Witam,

Poszukuję przyczepy wywrotki do zetora 7745 , posiadam 8ha wiec tego zboża aż tak  dużo nie ma ale nie zajmuje sie wyłącznie gospodarką wiec zależy mi żeby w miarę szybko np wywieźć zboże na skup . Fajne są jednoosiowe albo tandemy ich nie trzeba chyba nawet rejestrować a z dwu osiowych to podoba mi sie d732 z nadstawkami albo ewentualnie HL6011.

Cena jaką chce przeznaczyć to 10 tys z możliwością  dorzucenia oczywiście trochę. 

Botannick    19

Jeśli mogę Ci doradzić popatrz na 7t brandyski. Bardzo fajne zgrabne i mocne przyczepy a zetor tez nie powinien mieć większych kłopotów z nią w polu.

Przemo188    6

A co myślicie o przyczepach po kapitalnym remoncie co są na sprzedaż tak po 15tys trochę lepiej warto takie brać i dołożyć ? 

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    464

każdą przyczepę musisz rejestrować jeśli chcesz się nią poruszać po drogach publicznych, tylko nie każdy wyrób rzemieślniczy można zarejestrować i tak powstają takie bajki

732 bardzo dobre przyczepy, ale jak dla mnie na 15 to nieporozumienie a na 20 jest za bardzo wywrotna, do tego cena jak za taki wagon spora, lepiej poszukać HL czy brandys 6t

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się