mateusz-w

Case skrzynia biegów,czarny dym, pompa wtryskowa, katalog części

Polecane posty

mateusz-w    1

 

witam. w moim case 5130 1994 r po odpaleniu zimnego ciągnika nie ma żadnych biegów, po zgaszeniu i ponownym odpaleniu biegi są (odpalam zimny - nie ma biegów, zaraz gaszę nawet nie czekam aż się rozgrzeje bo to nic nie pomaga,odpalam i są biegi) ,gdzie szukać przyczyny?

 drugi problem to ciągnik kopci na czarno. w ubiegłym roku była wymiana wtrysków i sprawdzona pompa, (pompa LUCAS typ 1044) sprawdzone ciśnienie w cylindrach-ok. nie bierze oleju - trzyma stan ,dodam że wymiana wszystkich filtrów ,oleju i płynów jest na oryginałach i odbywa sie dwa razy w roku co około 500 a 600 mth.

 

 

sporo osób szuka katalogów do case, prosze bardzo   http://partstore.cas...m/us/index.html

na podanej stronie wchodzimy w zakładkę PARTS CATALOG . Następnie klikamy w FIND BY MODEL pojawi się okno gdzie wpisujemy nasz model CASE .  katalog w języku angielskim ( najlepiej włączyć sobie google tłumacz). Wszystko jest dokładnie zobrazowane i podane są numery części..

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz-w    1

Jeden problem rozwiązany. Mianowicie kopcenie było przyczyną złego ustawienia  pompy paliwa. Ale pozostałe nadal czekają, nikt nic nie podpowie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez robert983
      zakładam temat dla tego że nie ma dla naszych maszyn takiego tematu może komuś się przyda a i mi też ponieważ potrzebował bym katalog części do deutz fahr m900 najlepiej po polsku może być xero lub inna forma.oczywiście odpłatnie
    • Przez przemo0284
      Poszukuje materiałów,instrukcji napraw,katalogów massey ferguson serii 54xx.z gory dziekuje za pomoc.pozdrawiam
    • Przez glazu1991
      Witam. Posiada ktoś katalog części do ładowacza Pol Mot Warfama TUR 6?
    • Przez Semen
      Witam użytkowników SAME i nie tylko. Służę pomocną dłonią wszystkim który poszukują czegoś o naprawie naszych ciągników oto strona z katalogami do starszych jak i nowszych WWW.TRATTORE.IT są tam wszystkie części od A do Z..
      Odpalanie w zimie układ paliwowy, pojedyńcze sekcje osadzone w bloku. mój same chociaż silnik nie najlepsiejszy ale w -17 pali z pierwszego strzała(testowane wczoraj, jak i wcześniej). zaciągasz ręczny gaz od kabiny na 1 sekcji jest taki mały okrągły cypelek dajesz gazu wyciągasz go słychać tyknięcie rozrusznik i chodzi maszyna. nie wiem dokładnie co to jest, na włoskich stronach piszą że to coś podobnego jak ssanie ale mi się wydaje ze to jakiś odprężnik. u mnie jest tak że aby tylko wał raz się przekręcił silnik pracuje.
    • Przez maly00
      chcialem zapytac użytkowników renaulta 90-34 o przedni naped czy slychac go podczas jazdy po asfcie? bo mam zamiar kupic taka i przy predkosci 20 km slychac go jakby troche wyl.
       
      druga sprawa ile wytrzymaja wtryski i pompa w takich reniach? mozliwe ze przy 6500 tys mtg pompa bedzie do wymiany?bo ciagnik ma niby taki przebieg a pompa bya juz regenerowana nie dawala cisnienia.....
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj