Skocz do zawartości
News
mateusz-w

Case skrzynia biegów,czarny dym, pompa wtryskowa, katalog części

Polecane posty

mateusz-w    1

witam. w moim case 5130 1994 r po odpaleniu zimnego ciągnika nie ma żadnych biegów, po zgaszeniu i ponownym odpaleniu biegi są (odpalam zimny - nie ma biegów, zaraz gaszę nawet nie czekam aż się rozgrzeje bo to nic nie pomaga,odpalam i są biegi) ,gdzie szukać przyczyny?

drugi problem to ciągnik kopci na czarno. w ubiegłym roku była wymiana wtrysków i sprawdzona pompa, (pompa LUCAS typ 1044) sprawdzone ciśnienie w cylindrach-ok. nie bierze oleju - trzyma stan ,dodam że wymiana wszystkich filtrów ,oleju i płynów jest na oryginałach i odbywa sie dwa razy w roku co około 500 a 600 mth.

sporo osób szuka katalogów do case, prosze bardzo   http://partstore.cas...m/us/index.html

na podanej stronie wchodzimy w zakładkę PARTS CATALOG . Następnie klikamy w FIND BY MODEL pojawi się okno gdzie wpisujemy nasz model CASE .  katalog w języku angielskim ( najlepiej włączyć sobie google tłumacz). Wszystko jest dokładnie zobrazowane i podane są numery części..

mateusz-w    1

Jeden problem rozwiązany. Mianowicie kopcenie było przyczyną złego ustawienia  pompy paliwa. Ale pozostałe nadal czekają, nikt nic nie podpowie? 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrek007
      witam mam MF 8110 i przestał mi dziłac podnośnik, blokada mostów ,WOM ale działa mi przedni naped a pól biegi te A B C D moge jedynie znieniać po wyciśnieciu sprzegła przewody i kostki spryskałem WD40 i bezpiecznik ok i nie wiem cio mogło sie stać pomocy dziekuje za odp
    • Przez lemysz1
      Witam. Mam problem, poniewaz od pewnego czasu przestały działać mi halogeny na dachu oraz nie działa obrotomierz(mth liczy normalnie). Bezpieczniki są ok (przynajmniej te które znalazłem, żarówki też ok. Jak włącze światła to normalnie wszystko sie podświetla na tabeli przełączników tam gdzie włącza sie halogeny, ale jak włącze to nie działają. Cóz może być przyczyna? Może ma jeszcze gdzieś schowane bezpieczniki? Pozdrawiam
    • Przez Marcin007
      witam
      posiadam deutz fahr agrotron 135 mk3. Mój problem polega na tym że w wycieraczce tylnej cały czas jest prąd i gdybym jej nie rozłączył cały czas by chodziła. Wtyki, kostki bezpieczniki sprawdzone. Moim drugim problemem są przednie reflektory a mianowicie nie działają , po wyjęciu przełącznika stwierdziłem że nie dochodzi do niego prąd . Może spotkał się ktoś z was z takim problemem lub wie o co chodzi ? Czego to może być wina ?

Pozdrawiam
    • Przez michalkowalski115
      Witam.
      Czasami miałem problem z odpalaniem mojej Renówki, tzn gdy chciałem uruchomić ciągnik pojawiało się charakterystyczne cykanie w rozruszniku, czasami załapał i odpalił a czasami musiałem siedzieć 15 minut żeby odpalił. Pożyczyłem od sąsiada akumulator, prawie nowy ale jest to samo, wymieniłem elektromagnes na nowy, rozrusznik sprawdzony u mechanika, wszystko w porządku. Bezpieczniki wszystkie dobre, prąd tam na rozruszniku 12V, na aku również. Teraz mam pytanie, czy w tym kabelku, który idzie do elektromagnesu (załącznik) powinno być napięcie 12 V? Ponieważ mierzyłem i podczas odpalania jest tam 0.1 V czasami mniej. 

• Przez jaszczur2008
      Witam
      Mam problem z fiatem 80-90dt
      Problem jest ze swiatlami, tzn:
      Kierunki są ok
      Stop jest ok
      Halogeny przod ok
      Problem jest z halogenem tyl i swiatlami przod (drohowe i mijania).
      Mianowicie swiatla bardzo slabo swieci. Odblysniki ok
      Masy tez sa dobre.
      Gdy pod lampe przeciagne plusa prosto z akumulatora to swieci tak jak powinien (bardzo mocno).
      Miernikiem sprawdzilem napiecie przy zarowce i jest 4.46V.
      Akumulator i ladowanie ksiazkowe.
      Co moze byc przyczyna takiegi slabego swiecenia?
      Dodam jeszcze ze swiatla postojowe cieszko mi stwierdzc czy swieca ok czy nie.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.