News
mateusz1151010

Nietypowy problem z opryskiwaczem

Polecane posty

maniek83    5

po pierwsze to niekulturalne jest zaśmiecanie forum postem w tej samej sprawie, za to powinien być ban na stałe, nie spodziewaj się, że ktoś Ci będzie odpowiadał na zadane w ten sposób pytanie

witejus    537

maniek ty się dobrze czujesz,forum jest po to by pytać jak się czegoś nie wie i otrzymać dobrą odpowiedz  a nie filozofować   znalazł się mędrzec z brodą po kolana

maniek83    5

oczywiście wiem od czego jest forum, ale czy na pewno jest od tego by w kilku wątkach zadawać to samo pytanie na zasadzie kopiuj-wklej?

Wiesz jestem na tym forum od kilku lat, działa ono świetnie i na pewno nie będzie mu służyć zaśmiecanie wątków. 

Wiadomość z agroFakt.pl

mds212    175

Witam ostatnio opryskiwacz stracil cisnienie na pełnym gazie ledwo dobija do 2 bar na rozkreconym pokretle gdzie wczesniej bez problemu 5 -7 osiagał. Rozkrecilem pompe, membrany i zaworki wydają sie być dobre. Wiec mysle ze to rozdzielacz gubi cisnienie ale czy to mozliwe gdy na przelew podczas op[rysku praktycznie nie idzie woda.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez melgies6
      Witam kupie opryskiwacz ciągany, szerokość najlepiej 21metrów pojemność 2000-3000litrów z komputerem sterującym. Cena maks 30tys. zł.
    • Przez Stachustanislaw27
      Witam mam problem z opryskiwaczem mianowicie wylacza mi sie zawor podczas pryskania dodam , ze zawor jest nowy co moze byc przyczyna? Prosze o pomoc
    • Przez Ylwester
      Witam wszystkich
      Kupiłem taki opryskiwacz
      Z takim sterowaniem 
      Może ktoś by pomógł w kalibracji komputera

• Przez kucharz457
      Witam  potrzebuje pomocy posiadam opryskiwacz Rau z komputerem QUANTOTRON TX 
      są tam dwie ikony nie wiem od czego, żadnej reakcji nie zauważyłem może toś posiada przy swoim  i powie od czego są czy są wogóle istotne,przydatne.

chodzi mi o klawisze z prawej strony na dole . ten z belak i ten z opryskiwaczem(dyszlem)

• Przez Majkelo
      Zapewne temat byl gdzies poruszany....
      Panowie jak rozwiazac problem sciezek technologicznych przy szer. opryskiwacza 18m i siewnika 3m.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.