Polecane posty

kaziu914    0

Witam mam pytanie czy ktoś z was wie jak nazywa się ten sprzęt zaznaczony na zdjęciu? Posiada ktoś z was taki?post-167716-0-27036500-1455557399_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    359

Zazwyczaj bierze to ktoś w komplecie z pługiem więc ciężko dostać osobno. Niestety nawet z nim jest problem z tego co zauważyłem to mało popularny sprzęt przynajmniej u nas w PL, ponieważ widziałem go może 3 razy.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

cinek1808    56

samemu zrobić do pługa zagonowego kupić jaka stara talerzówke  lub nowa oske z talerzami 

kaziu914    0

do zagonowego to by była super sprawa gorzej do obrotowego trzeba było by cos pomyśleć. No i pług musi miec raczej górny obrót.

sumek666    811

To jest coś w stylu wału tak? Jakie to ma zadanie spełniać?

a poza tym sądzę,że unia europejska powinna być zniszczona. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marcun
      Witam, pomimo przeczytania wielu tematów nadal nie mam bladego pojęcia na jakie pługi się zdecydować. Idąc po kolei - mam do wydania około 16 tysięcy, ziemie mieszane, kamienie raczej nie są problemem, myślę że 3 skiby wystarczą na taki ciągnik. Wolałbym kupić jakieś nowe polskie niż używane zachodnie, jakieś propozycje?
    • Przez nht6030
      Witam !
      W tym roku chcę zakupić pług obrotowy, przymierzam się pod Gregoire Besson, znajomy ze wsi zakupił używanego z 93 roku, i nie znalazł do niego lemieszy zamiennych i bulił po 800 zł za lemiesz z dłutem a to LEKKA przesada. Ktoś się orientuje czy są częsci zamienne do tych pługów czy tylko orginały.. ?
    • Przez Szypcio
      Mam zamiar kupić ciągnik ok. 100 km i chciałbym się zapytać jaki sprzęt warto do niego dokupić? Mam agregat(chyba 2,5m) z dwoma rolkami z tyłu i dwa pługi trójka i piątka (oczywiście bez obrotu). Ten sprzęt ciągnął wcześniej MF 255 z 50km.
    • Przez ZETOREXX85
      Witam
      Posiadam StalTecha U006 4x40.Klasa ziemi 3-5.Jaki bieg jest odpowiedni do orania tym pługiem z Zetorem Proximą 85?Aktualnie jeżdżę na 2-3 biegu szosowym
    • Przez Qba1
      Dzień dobry!

Nasza firma jest dealerem firmy Lemken. Obecnie mamy bardzo dobrą ofertę na kilka pługów, które zostały nam z jesieni 2015!

1. Popokazowy (15ha) Europal 7x4+1 L 100, odświeżony!
               - Siłownik liniowania
               - Pięć skib
               - ścinacze skib
               - zabezpieczenie non stop
               - odkładnice pełne

2. Europal 6x4 L 100
               - odkładnice ażurowe
               - 4 skiby z możliwością dołożenia 5
               - ścinacze skib

3. Europal 6x4 L 100
               - odkładnice pełne
               - 4 skiby z możliwością dołożenia 5
               - ścinacze skib

W przypadku jakichkolwiek pytań, bądź dokładnej specyfikacji oraz zdjęć, proszę o kontakt tel. 500401523 lub na priv. Przedstawię wtedy oferty.

Mamy również bronę talerzową rocznik 2015 nowa, Rubin 9/300U z podwójnym wałem rurowo-strunowym DRF 400/400 oraz ekranami bocznymi.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.