Skocz do zawartości
News
BatonKN

Ustawianie Wiatrów John deere 1075

Polecane posty

BatonKN    0

Witam. Mam pytanie. Jak ustawić wiatry, aby zboże było jak najbardziej czyste?
Jak ustawić te 2 dźwignie znajdujące się na zdjęciu? (Wiem ze one są od tego na które sita ma bardziej wiać, ale nie wiem czy są dobrze ustawione bo zboże nie było czyste w tamte żniwa i chce już wiedzieć na przyszłość :)
Prośże o odpowiedzi jeśli ktoś wie jak to ma być ustawione. Pozdrawiam:)

post-48040-0-25144800-1455548487_thumb.jpg

STANK    11

tymi prętami ustawia się kierownice wiatru , dłubiąc przy kombajnie też poprzestawiałem przed żniwami i zapomniałem jak były , a nie mam instrukcji , najlepiej ustawić wiatr na sita , dużych zakresów tam nie ma więc ustawiając można luknąć czy dadzą  wiatr na sita , to jest ważne ale  też sama regulacja sit i siły wiatru , masz nawet znaki na obtartej farbie w jakim przeważnie były położeniu

Edytowano przez STANK

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sebek6544
      Witam grupowiczow mam problem z zaczynaniem beli w prasie john deere 550 problem polega na tym że często zapycha się podbierak i ciężko ma obrocic proszę o pomoc z czym może być związany ten problem
    • Przez Grześ220
      Witam Całe Forum
      Jestem zainteresowany zakupem ciągnika John Deere 1640,2140 . Jestem w stanie wydać do 30000 tyś zł
    • Przez Kierownik
      Ok. Co byscie wybrali? Kto użytkuje jeden z tych modeli? JD interesuje mnie z autopowr. Jakie są plusy i minusy jednego i drugiego? Nie miałby to byc ciągnik główny, ale dobrze zeby z 4 skibowym polatał jak i z jakims agregatem uprawowo siewnym.
    • Przez Supron1
      Witam. Mógłbym prosić o podesłanie mi jakichkolwiek książek do kombajnu John Deere 1075. 
      Z góry dziękuję,
      pozdrawiam!
    • Przez johniy861
      Witam, od pewnego czasu mam problem z uciekajacym powietrzem z układu hamulcowego. Ogólnie przez większość roku powietrze nie jest potrzebne ale w żniwa z przyczepami juz jak najbardziej a denerwujace jest to ze za każdym razem gdy zgasze ciągnik a za 15 min znowu odpale to trzeba czekać aż nabije powietrza do ukladu ( żeby można było ruszyć przyczepy). Podczas jazdy problemu nie ma bo kompresor bije na bieżąco. Wstępnie zlokalizowalem gdzie ciśnienie ucieka i wydaje mi sie ze z zaworu sterowania hamulcami przyczepy ( al160250). Wiadomo john bierze pneumatyke z wabco tylko pytanie czy jest możliwość naprawy takiego zaworu? sa gdzieś dostępne części do nich? Niby na necie są jakieś zestawy naprawcze ale znów ich cena powala no i jak je dopasować do konkretnego modelu zaworu. Może ktoś rozwiazywal juz ten problem u siebie i pomógł by mi z nim?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.