News
tomek21894

Wiosenny Oprysk i Nawóz na Pszenice,Pszenżyto

Polecane posty

tomek21894    59

Witam mam na polu Pszenice ozimą i pszenżyto ozime i chciałbym się was poradzić jakie nawozy i jakie opryski stosować by było jak najlepiej :) Czekam na wasze porady :)

Matey    639

wałkowane sto razy na forum, poszukaj odpowiedzi w istniejacych tematach

KS Falubaz

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez wojtii
      Przydało by się dać wapno na pole, tylko jakie? Wiem tylko tyle, że muszę wapnować. Ale jakie dać, ile i gdzie je kupić w okolicy Wrocławia, bliższej lub dalszej?
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Zwracam się do was z zapytaniem jaki polecilibyście mi pH - metr do mierzenia odczynu gleby w zakresie do 500 zł. Pomijając płyn Heliga. 
    • Przez AgroLis
      Pryskałem pszenicę ozimą  Huzarem oraz Mustangiem. 
      Miotla odbiła i teraz wygląda to masakrycznie. Przerosła zboże. Miotła jest już bura. 
      Czy jest jakiś oprysk aby spalić miotle w tej fazie? 
      Czy lepiej sobie już odpuścić. 
    • Gość tess
      Przez Gość tess
      Proponuję założyć nowy wątek FORUM -  wrzucajcie na tagu ciekawostki dotyczce naszych pięknych ogrodów-  krzewów,kwiatów itd. aż po architekturę ogrodową - zdjęcia mile widziane:)

• Przez Lazlo
      Witam, mam posiany slonecznik i wykiełkowal i szukam właśnie środka na Odchwaszczenie. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.