News
ciny

kupie kosiarkę dyskową 2.4m oraz przewracarkę

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ciny    0

Witam interesuje mnie zakup  używanej  kosiarki 2.1 - 2,4 w dobrym stanie marka bez znaczenia oraz przewracarkę ok.5.2 - cztery gwiazdy hydrauliczna,może posiada ktoś do sprzedania w niezłym stanie cena jaką mogę wydać  to około  po 5 - 6 tys za maszynę najchętniej woj. podlaskie

corrado    359

A może 6 gwiazd Cię interesuje?

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

corrado    359

Jak do c355 to fakt 4 gwizdy, 6 to jednak trochę za dużo.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez WujekMajster
      Sprzedam korpus tylnego mostu pasujący do Ursusa 1634, 1734 oraz do Zetora ZTS 16245 i w górę.
      Nr. katalogowy 64015783
      Korpus wzmacniany (duże pochwy i mokre hamulce), pod łożysko wałka atakującego NJ406.
      Korpus nowy, nieużywany. 
      Cena: 6100zł
      Możliwość wystawienia faktury VAT. 
      Odbiór osobisty lub wysyłka (+150 zł)
      Tel. 602461037

• Przez Sorek
      Witam
      Szukam Sampo rosenlew 2055 lub 2065  z napędem hydrostatycznym i hederem 4,2 m do 4,5m.  Znacie kogoś kto zajmuje się sprowadzaniem tych kombajnów ? Niestety są mało popularne w Polsce i ciężko trafić na te modele . 
      Pozdrawiam 
    • Przez Łukaszewski
      Kupię ciągnik Ursus 1614 . Konkretnie chodzi mi o ciągnik ze zdjęć poniżej. Proszę o pomoc w kontakcie z obecnym właścicielem.

• Przez Miro010
      Witam kupię ciagnik +- 110km kwota jaką dysponuję to 90tys oferty proszę na PW najlepiej z podkarpacia i okolic ale biorę pod uwagę całą Polskę jeśli będzie coś ciekawego Pozdro
    • Przez kubawiesniak
      Witam sprzedam łyżkę 4w1 tzw krokodyl szerokość 170 cm masa łyżki ok 250 kg części są nowe brak tylko siłowników i węży mam tez widły na tuz bardzo mocne masa 140 kg. Oraz płytę krokodyla szerokość 90 cm waga koło 100 kg

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.