Skocz do zawartości
D-e-x-t-e-r

Wniosek o dopłatę do sprzedanych świń i mleka z IV kwartału?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
MLEKA
D-e-x-t-e-r    2

Witam, czy można pobrać gdzieś w internecie wniosek o doplate do sprzedanych świń w IV kwartale 2015 roku. Nie mogę nigdzie poszukać.

Wiadomość z agroFakt.pl

freetaxi    169

Chyba jeszcze nie ma. Na stronie ARR jest informacja, że będzie dostępny na dniach. 

DANDYS    16

Witam ,miałbym takie pytanie ,gdzie można otrzymać papiery do dopłaty do trzody ?  jedynie co widziałem to jest do pobrania ale czy będą też dostępne w oddziale ARiMR  ?

Piter72    0

Witam. Wie ktos czy xero faktur ma byc jakos potwierdzone za zgodnosc z oryginalem i kto moze to zrobic? (soltys, wojt)?

Slavo    6

sam kserujesz fakturę i na niej piszesz odręcznie że zgodne z orginałem, data i twój podpis. natomiast faktury na dopłaty do materiału siewnego muszą być potwierdzone notarialnie bądź przez pracownika ARR

dachu127    77

jak ktoś ma da fv tylko kg a nie sztuki to pośrednik musi wystawić notę do każdej fv ile było sztuk, zgodnie z tym co jest w agencji

plapla123    0

Jak wypełnić wniosek jak stado i NR gospodarstwa jest zarejestrowane na mnie a faktury vat. są na żonę.

Piter72    0

Jak wypełnić wniosek jak stado i NR gospodarstwa jest zarejestrowane na mnie a faktury vat. są na żonę.

Na stronie ARR jest do pobrania oświadczenie małżonków o wspunoości majątkowej.

hamlet131    0

Właśnie pobrałem ze strony ARR wniosek o dopłate do świń sprzedanych na ubój miedzy 01paź 2015 a 31grud 2015, do wniosku trzeba dołączyć orginały faktur sprzedaży i złożyć do 18marca 2016, podobno majom dopłacić do każdej sztuki sprzedanej w tym okresie tylko nie wiem dokładnie ile, słyszałem że 60zł ale może ktoś ma więcej info na ten temat

Patryk1222    23

Nie trzeba oryginału wystarczy ksero z "potwierdzeniem że zgodne z oryginałem " sam podpisujesz i starczy kserowka.
Poczytaj na stronie arr wszystko jest opisane...:(

Lizelotta    4

A orientujesz się ile dokładnie będą dopłacać do sztuki

Wg rozporządzenia w cyklu zamkniętym do sztuki będzie dopłacane 70 złoty a w otwartym 35 złoty, ale tak naprawdę wszystko okaże się koło 18 czerwca jak będą rozpatrywane wnioski.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się