D-e-x-t-e-r

Wniosek o dopłatę do sprzedanych świń i mleka z IV kwartału?

Polecane posty

D-e-x-t-e-r    2

Witam, czy można pobrać gdzieś w internecie wniosek o doplate do sprzedanych świń w IV kwartale 2015 roku. Nie mogę nigdzie poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Agencja Rynku Rolnego, wejdz na jej strone i bedziesz mial


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Chyba jeszcze nie ma. Na stronie ARR jest informacja, że będzie dostępny na dniach. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Wniosek już jest na stronie ARR. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3216

Witam ,miałbym takie pytanie ,gdzie można otrzymać papiery do dopłaty do trzody ?  jedynie co widziałem to jest do pobrania ale czy będą też dostępne w oddziale ARiMR  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter72    0

Witam. Wie ktos czy xero faktur ma byc jakos potwierdzone za zgodnosc z oryginalem i kto moze to zrobic? (soltys, wojt)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    54

sam kserujesz fakturę i na niej piszesz odręcznie że zgodne z orginałem, data i twój podpis. natomiast faktury na dopłaty do materiału siewnego muszą być potwierdzone notarialnie bądź przez pracownika ARR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dachu127    80

jak ktoś ma da fv tylko kg a nie sztuki to pośrednik musi wystawić notę do każdej fv ile było sztuk, zgodnie z tym co jest w agencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plapla123    8

Jak wypełnić wniosek jak stado i NR gospodarstwa jest zarejestrowane na mnie a faktury vat. są na żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter72    0

Jak wypełnić wniosek jak stado i NR gospodarstwa jest zarejestrowane na mnie a faktury vat. są na żonę.

Na stronie ARR jest do pobrania oświadczenie małżonków o wspunoości majątkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hamlet131    0

Właśnie pobrałem ze strony ARR wniosek o dopłate do świń sprzedanych na ubój miedzy 01paź 2015 a 31grud 2015, do wniosku trzeba dołączyć orginały faktur sprzedaży i złożyć do 18marca 2016, podobno majom dopłacić do każdej sztuki sprzedanej w tym okresie tylko nie wiem dokładnie ile, słyszałem że 60zł ale może ktoś ma więcej info na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Nie trzeba oryginału wystarczy ksero z "potwierdzeniem że zgodne z oryginałem " sam podpisujesz i starczy kserowka.
Poczytaj na stronie arr wszystko jest opisane...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lizelotta    9

A orientujesz się ile dokładnie będą dopłacać do sztuki

 

Wg rozporządzenia w cyklu zamkniętym do sztuki będzie dopłacane 70 złoty a w otwartym 35 złoty, ale tak naprawdę wszystko okaże się koło 18 czerwca jak będą rozpatrywane wnioski.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj