Skocz do zawartości
News
EdvardNescer

Ceny na przywozka transportu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ceny

Czesc. Jestem z Litwy. Planujemy zakupic przyczep i ciagnik. Chcielismy dowiedziec sie jakie ceny na transportowania z Polski do litwy ?

Moze ktos tym zajmuje sie ?

Dziekuje :)

Majcin    7

Za 1-2 zl nikt nawet nie odpali auta, chyba że sam jemu zawieziesz. Średnio 3zł/km

Edytowano przez Majcin

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtal24    261

nie wiem czy Ci ktoś za 3zł z km pojedzie naczepą za granice lepiej weś jakąś spedycje to zapłacisz w jedną stronę a tak bedziesz płacił w 2strony 

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maniek20
      witam panowie nie znalazłem cen usług na ten rok to czas chyba założyć nowy 
      i moje pytanie ile brać za ha za usługę koszenia traw kukurydzy  mulczerem  2.5 m na nożyku i traktor  110 km 
      Kontynuacja tematu: 

• Przez nodenode
      Natrafiłem w necie na taki film, Lehmann agrotechnika kosi kukurydze na Łotwie. Kosi rzekomo tysiące hektarów. Gospodarstwo z ponad tysiącem hektarów kukurydzy na kiszonkę to raczej rzadkość ale jak ktoś ma setki hektarów kukurydzy to nie opłaca się mieć własnego sprzętu? Jaki waszym zdaniem jest próg opłacalności aby mieć własną sieczkarnie? A może Lehmann agrotechnika daj jakieś duże upusty dla klienta np: 500ha kukurydzy? W mojej okolicy jak kosiła sieczkarnia na biogaz to w ramach wygranego przetargu kosili kukurydze za 100PLN mniej niż cena rynkowa za jeden hektar.

• Przez Bartys12
      Witam 
      Czy ktoś orientuję się jaki jest koszt pakowania  kukurydzy w rękawa ?
      interesuje mnie cena rękawa oraz koszt jego uzupełniania od ha 
      oraz ile ok hektarów wejdzie w taki rękawa przy wysokości roślin średnio 3 m 
    • Przez Marcin199027
      Witam czy kosil ktoś kukurydzę jednorzedowka na usługę. I ile taka usługa kosztuje? 
    • Przez SamaPrawda
      Witam, jakie są ceny wożenia kukurydzy na kiszonke? ile mogę wołać za zestaw ciągnik+przyczepa d47 nadstawki 70 cm?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.