News
fendt1992

Claas Arion 610 problem z skrzynia

Polecane posty

fendt1992    0

Witam. Mam problem z claasem arion 610.Traktor nie przechodzi calibracji skrzyni po paru minutach zaczyna swiecic kontrolka "n" mała na przemian z strzałkami?? Orientuje sie ktos co moze byc powodem?? Drugi problem to jest to ze na połówkach " b.c.d" wchodzi w tryb awaryjny (tylko największy półbieg) a na "a" nic się nie dzieje. problem występuje na wszystkich biegach. Byłbym wdzięczny za jakas podpowiedz. Pozdrawiam

Tomek90    337

Sam przeprowadzasz kalibracje skrzyni?? 

Olej wystarczająco rozgrzany?? 

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil1616    25

Kolego jak strzałki migają przód tył to w tym momencie dźwignia rewersu ma byćdo przodu. W tym czasie kalibruje się ciągnik. Dopiero gdy na wyświetlaczu będziesz miał samo N to wtedy przekładasz rewers na środek i kończy się kalibracja

tomi_86    5

proponuje ściągnąć serwis żeby podłączyli się kompem i sprawdzili na którym kroku kalibracja się sypie lub czy warunki do kalibracji zostały spełnione. powodem wysypania może być posadzone któreś sprzęgło, spalone lub pęknięta sprężyna cylindra  to z poważniejszych bo częstą awarią jest słaby styk czujników pozycji "N" przełożeń mechanicznych, jeśli chcesz spróbować sam to kup preparat do czyszczenia połączeń elektrycznych nie wd czy inny badziew tylko coś co usunie tlenki i wg instrukcji zastosuj, czujniki masz 4 każdy ma inny kolor i znajdują się po prawej stronie skrzyni cewki przy okazji też możesz trącić tylko to później ładnie powpinaj żeby gumki na złączach zamknęły hermetycznie kostki, daj znać czy coś Ci wyszło 

fendt1992    0

witam. zapowniałem napisac ze temat zamkniety. kalibracja przeszła. i te n co zaczynało sie palic na przemian z strzałkami oznaczało koniec kalibracj.dzieki za podpowiedzi.pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez GRWielkopolska
      Witam mam problem z ciągnikiem Renault 133.14 chłodnica jest umyta a ciągnik się grzeję.Proszę o odpowiedź
    • Przez Arturo1610
      Witam.
      Mam wycinak bvl na 6 kos i moj problem polega na tym że te kosy są stępione i cięzko jest juz coś uciąć ( odrazu dodaje ze mechanizm jest dobry po przegladzie i wgl bo ten temat nie jest mi obcy ) lecz po prostu kosy sie stępiły a sumie to zdarły sie te małe ząbki i kosa za mało bierze.
      Moje pytanie jest takie czy zna ktoś jakis warsztat bądz osobe ktora mogła by te kosy profesjonalnie naostrzyć ?
      albo moze ktoś podpowie jak sobie z takim problemem poradził ? 
      poniżej dodam zdj jednej kosy ktora jest około 80% i zdj tych moich stepionych ( dodam iz wysokość obu jest taka sama tylko ze te 80% maja głebsze te ząbki) i właśnie w tych moich chciałbym te ząbki pogłębić. 
      Są firmy które ostrzą nożę od pras i przyczep samozbierajacych a od tego nie a przeciez material raczej ten sam.
      Poleci ktos kogos ?

• Przez Niemczol
      Witam, mam problem ze skrzynią auto power, podczas jazdy wyłącza bieg I za chwilę ponownie załącza. Kod błędu jaki mam zapamiętany to: 365689. Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez TomaszStach
      Witam was serdecznie. Potrzebuję pomocy. Chciałem wymienić płyn chłodniczy w dominatorze 76 z silnikiem Mercedesa. Z chłodnicy spuściłem ok 10l. Ale śruba w silniku do spuszczania jest nie do ruszenia. Okrągła, pozbijana przecinakiem itd. W związku z tym, czy jest jakieś inne miejsce, żeby ten płyn z bloku spuścić? Nie wiem, jaki to płyn, jaki rodzaj. Wiem tylko, że jest gęsty, zielono niebieski, i na przeglądach nie mógł odczytać go refraktometrem. Inne bez problemu, a przy tym mówi, że wogóle nic nie widzi. Czy można go zmieszać w ciemno z jakimś innym koncentratem? Nie zważy się, czy coś? 
    • Przez adrianochmański2
      witam mam następujący problem z moją ładowarką manitou 634 lsu gdy po zakupie oglądałem maszynę zastałem odłączony moduł sprzęgła i zrobiony mostek na k2 kupiłem nowy przekaźnik wsadziłem na miejsce mostka podłączyłem moduł myślałem że wszystko już będzie grało . lecz jakie było moje zdziwienie gdy odpaliłem ładowarkę a ona nie chciała jechać ani do przodu ani do tyłu wyjąłem więc przekaźnik i zrobiłem z powrotem mostek teraz dało się jeździć lecz moduł zaczął wydawać piskliwy dźwięk . nie mam już pomysłu co może być nie tak proszę o pomoc .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.