ZetorPower

kuhn mds 921 jaka to szerokość?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ZetorPower    0

Witam mam do kupienia taki właśnie rozsiewacz MDS 921 ale nie wiem na jaką szerokość om mi wysieje ja potrzebuje na 15m w linku mam zdjęcie talerza na którym są 2 łopatki jedna wysuwana ma oznaczenie AL BL a druga NIE wysuwana jest na niej napis RAUCH XL-C obie łopatki maja regulacje na talerzu od 1 do 6 znaczy na tych dziurkach. Na talerzu nie ma żadnych oznaczeń. I moje pytanie brzmi na ile one rozieją a jeżeli na wiecej niż 15m to jakie ewentualnie potem kupić łopatki z jakimi oznaczeniami, ja będe potrzebował przeważnie 15m czasem 12m

 

 

 

http://pokazywarka.pl/55u6vy/

Edytowano przez ZetorPower

zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

na tych talerzach które są na zdjęciu właściwie łopatkach one są pewnie do wysiewu na 20 -24 metry to będą M1X , u mnie są dwie łopatki wysuwane to będą M1 w zależności jak się ustawi sieje na 10,12,15 m , jeśli byś dokupił drugą wysuwaną to pewnie rozrzucał by na 12, 15 m  można je regulować np. A3-A1 , C5-A2 w zależności na ile chcesz rozsiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0

Dziękuję Panowie za pomoc wyjaśnione profesjonalnie. Więc kupuje go wymienię te łopatki a macie może jakiś namiar gdzie można je dostać ? kupować orginalne czy zamienniki też dadzą radę?


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

U dealera Kuhna powinny być od ręki, możesz jeszcze szukać w internecie

Numery katalogowe to 

4021204 komplet łopatek stałych (L+P)

4021206 komplet łopatek wysuwanych (L+P)

4021073 uchwyt do przestawiania łopatki- montowany pod spodem tarczy, nie wiem czy w przypadku dużych łopatek jest on zamontowany, musisz zobaczyć bo na zdjęciu nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mitek93ns    0

Dobra a jeżeli na talerzu mam łopatki jedną: AL BL (te rozsuwane) a drugą łopatkę: XL to dobrze myślę żę będzie rozsiewane na 20-24m ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ceston
      Witam jakie opinie o tym rozsiewaczu i jak dostepnosc czesci? rocznik 2010
       
    • Przez PiotrekMTZ
      Co sądzicie o tych rozsiewaczach?
      Bo planuje Kupić MDS 700l :lol:
    • Przez ceston
      Witam proszę o opinię na temat tego rozsiewacza i dostępność części rocznik 1999
    • Przez ARTURO04
      Witam potrzebuje pomocy może ktoś pomoże, poleci kogoś, a mianowicie problem dotyczy rozsiewacza a konkretnie wydaje mi się, że sterownik coś szwankuje konkretnie po kilku kalibracjach zaczyna zaniżać dawkę nawozu trzeba przywrócić do ustawień fabrycznych i kilka kolejnych kalibracji można wykonać i znowu robię próbę na 300kg i tyle w próbie wychodzi a już na polu ok.180 kg i na nowo do ustawień fabrycznych... Może ktoś miał podobny przypadek rozsiewacz kverneland ds-ew bez wagi z czujnikiem na koło zdjęcia sterownika  


    • Przez kingway
      Witam , czy są tutaj posiadacze rozsiewacza do nawozu Amazone ZA M 1501 ??? Czy polecacie i na co zwrócić uwagę ??? Mam na oku taki no moim zdaniem full wypas no polskie menu,komputer Amatron +,limiter,osłony przeciwblotne,plandeka nadstawka L1000,czujnik prędkości,tarcze 24 -36 m.  i cena trochę też duża ponad 30 tys.  Na co zwrócić uwagę przy zakupie ?  A może polecacie coś innego ?? Co oznacza ten czujnik prędkości ?? To oznacza , że jaką prędkością będę rozsiewał to on mi sam dawkę poda ? Sorry za te pytania , ale nigdy nie miałem z takim do czynienia rozsiewaczem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj