Farmer79wlkp

Kosiarka rotacyjna Tad-Len 1.65 hydraulika

Polecane posty

Mam zamiar kupić kosiarkę 1.65 z firmy Tad-Len i będąc na placu u jednego ze sprzedawców zaoferowano mi właśnie taką kosiarkę składaną  hydraulicznie (dopłata 600 zł).

Czy ktoś posiada już taką kosiarkę i może się wypowiedzieć na temat wytrzymałości takiej konstrukcji z siłownikiem, bo wygląda to wszystko trochę słabo konstrukcyjnie- cała wieża jest taka sama. 

Co do wygody to wiadoma sprawa tylko czy przy transporcie po nierównościach coś tam czasami nie pęka?

Myślę że 5211 powinien po złożeniu być stabilny ale np c-360 chyba już nie koniecznie ?

Jeśli macie jakieś doświadczenia w tym temacie to proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

składana do tyłu standardowo czy same bębny do góry w pozycji prawej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście tak jak wszystkie można składać standardowo do tyłu.

Siłownik służy tylko do składania bocznego na prawej stronie z pozycji roboczej.

W pozycji bocznej nie trzeba wyciągać wałka przekaźnika przy przejeździe z łąki na łąkę 

Tylko czy konstrukcja kosiarki to wytrzyma?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Napisz do użytkownika @pawlus224 napewno Ci poleci tad lena, tym bardziej hydraulicznego :)

  • Thanks 1

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Wejdź w jego galerie odszukaj zdjęcie kosiarki o którą pytasz i czytaj


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabaz    98

kup se czeską używaną ZTR i będziesz zadowolony. tadlena robią w moim powiecie i tu nie spotkałem tych kosiarek. każdy wie ze to szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

wszystkie te polskie kosiarki rotacyjne to ten zam szajs, nasza po kilku no może 10 latach rozciągnięta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

Bo to jest zupełnie ta sama konstrukcja co wirax itd. tylko kwestia naklejki z logiem "producenta" na osłonie ... jeżeli o tych kosiarkach mowa to jedynie mozna polecic tą ze słupska, niby to samo ale lepiej to sie kupy trzyma ... A jeżeli coś porządnego to czeska ... ale to juz kilka razy drożej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

@maromar jak kosiarka rozciągnela się po 10 latach to napewno nie z winy producenta a użytkownika.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

założysz się?? miałeś taką kosiarkę? ile ha kosisz rocznie? nasza powoli rozciąga się w zawiasie skrzynki przekładniowej z ramą, dzieje się tak przez tarcie bębnów o podłoże, a że słaby byle jaki materiał to ją "rozrywa", dziadostwo i tyle te kosiarki. no chyba że Jak ktoś ma hektar łąki to ok,


kolego withanight jeśli normalne koszenie łąk bez historii typu kamienie i jakieś pnie to złe użytkowanie to masz rację, rozwaliła się z winy użytkownika

Edytowano przez maromar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj