News
dralo5

Czyszczalnia do zboża Spomasz SWZ - potrzebuję pomocy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dralo5    3

Witam wszystkich

Czy może ktoś z użytkowników posiada taką czyszczalnię? Lub może ktoś z waszych znajomych taką posiada, to pomóżcie bo potrzebuję informacji jaki tam ma być silnik, chodzi mi o moc oraz obroty i rozmiar koła pasowego. Za wszelką pomoc będę wdzięczny.

Pozdrawiam

post-19341-0-24018600-1455271500.jpg

Piotrek1985    4

pomierzyłem u siebie i wychodzi

ze na silniku jest szajba 10cm a maszyna 35cm na dwa paski typowe

silnik 1450obr a moc ok 3kW bo niewyraźna tabliczka i ciężko odczytac

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez pic2ek
      Witam
      szukam kogoś kto ma czyszczalnie K 531 GIGANT lub podobną i mieszka w woj. łódzkim lub ewent mazowieckim. Zależy mi by ktoś się odezwał. Szczegół na priv.
    • Przez sobek112
      Mam problem w ustawieniu silosów, chce wybrać jak najkorzystniejszy układ;
      więc tak mają być 4 silosy lejowe, czyszczalnia i zsyp- wszystko ma współgrać i być w jednym miejscu. Posiada ktoś zdjęcia, albo sam robił coś podobnego? 
      Przeglądając forum, galerię widzę same silosy z zsypem bez czyszczalni czy suszarni a to jest dla mnie najważniejsze.  
    • Przez dziki97
      Witam użytkuje ktoś z was wialnię http://separatory.pro/models/separator-wialnia-czyszczalnia-czyszczarka-mlynek-5t-ism.html jakie macie opinie na temat takiej wialni??? 
    • Przez Fujitsu
      Sprzedam czyszczalnie Major dodatkowo kilka sit do zboża i drobno nassiennych. Silnik w komplecie cena 4300
    • Przez decard_cain
      Witam, posiadam na sprzedaż sprawną czyszczalnie Cezet Major z dwoma tryjerami oraz cyklonem do pracy w zamkniętych pomieszczeniach. Czyszczalnia garażowana, nie malowana, posiada jeszcze oryginalną farbę. Brak sit. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny, zapraszam do obejrzenia na miejscu.
      Możliwość transportu. Dołączam Instrukcję obsługi

Cena 7500 zł.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.