jaroWM

program 500+ dla rodzin rolników

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Ile osób tyle pomysłów nigdy wszystkim nie dogodzisz jakby nie zrobili to dla kogoś było by niesprawiedliwe  ale ogólnie jest na +


Nie wiem co słyszałeś ale ja słyszałem jak Tusk obiecał likwidację abonamentu i co nie zlikwidował a podwyższył jeszcze to oszukał czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal25791    25

Tutaj chodzi o 500zł, miał być gotowy program i "dobra zmiana", jednak wszystkich szczegółów wtedy nie ujawniono. Zgodzę się, że Tusk też oszukał, ale teraz miała być "dobra zmniana".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

A dlaczego rolnik który kupuje ciągnik za 200 tysięcy bez dotacji musi dołożyć 50 tyś dla tego co kupił z dotacją przez to że kasy nie starczyło dla wszystkich uważasz że to jest uczciwe?

A w czym te dzieci z patologicznej Twoim zdaniem rodziny zawiniły że ich rodzice tacy są ? To wina państwa bo nie stworzyło warunków do godnego życia są  często bezsilni w walce z systemem

Ciekawie ludzi oceniasz że jak nie mają pracy to są nieuczciwi a kto pracuje to już uczciwie ;)

Pytanie brzmiało: czemu pracujący ma dokładać na niepracujacego? Odpowiedzi dopraszam się uniżenie ;)

Co do uczciwości i sprawiedliwości to nie było to wogóle przedmiotem pytania. Chodzi mi o logiczą odpowiedz na pytanie powyzej

Zaskakujesz mnie coraz bardziej komunistycznymi wywodami - "To wina państwa bo nie stworzyło warunków do godnego życia są  często bezsilni w walce z systemem"  Najlepiej jakby Państwo stworzyło warunki do nic nierobienia. Niech nie walczą z systemem tylko niech  biorą sie  za robotę.

Jeśliś łaskawy , zaspokój moją ciekawość w zakresie pierwszego pytania.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

i 7000 urzędników do obsługi programu... by żyło się lepiej... i teraz trzeba zorganizować wypłatę dla nich w ramach programu... dlatego brakło kasy dla każdego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ci urzędnicy podejrzewam że nie będą siedzieć za biurkiem tylko latać po domach z alkomatami i zaglądać do lodówek  :lol: Coś nie tak to pa pa 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pytanie brzmiało: czemu pracujący ma dokładać na niepracujacego? Odpowiedzi dopraszam się uniżenie ;)

Co do uczciwości i sprawiedliwości to nie było to wogóle przedmiotem pytania. Chodzi mi o logiczą odpowiedz na pytanie powyzej

Zaskakujesz mnie coraz bardziej komunistycznymi wywodami - "To wina państwa bo nie stworzyło warunków do godnego życia są  często bezsilni w walce z systemem"  Najlepiej jakby Państwo stworzyło warunki do nic nierobienia. Niech nie walczą z systemem tylko niech  biorą sie  za robotę.

Jeśliś łaskawy , zaspokój moją ciekawość w zakresie pierwszego pytania.

 

Ale pracujący nic nie dokłada bo to pracodawca płaci a nie pracownik jakbyś nie wiedział tłumaczyłem Ci już kilka razy a Ty ciągle coś chcesz udowodnić Dobrze napisałeś niech KOD nie walczy tylko do roboty i alimenty płcć a nie łapy wyciągać z moich podatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Kto płaci to ja wiem bo kilka osób zatrudniam. Ponawiam pytanie po raz ostatni  "czemu pracujący ma dokładać na niepracujacego?"


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Staszek aleś Ty głupi jak but... Pracodawca płaci bo w ten sposób państwo ma pewność że dostanie pieniądze, ale to pieniądze wypracowane przez pracownika, tyle ma na umowie!!! Jak by pracownik dostawał pensję brutto to zus by się zesrał i zdechł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

i 7000 urzędników do obsługi programu... by żyło się lepiej... i teraz trzeba zorganizować wypłatę dla nich w ramach programu... dlatego brakło kasy dla każdego dziecka

 

Może już obliczyłeś jaki to koszt będzie?

Kto płaci to ja wiem bo kilka osób zatrudniam. Ponawiam pytanie po raz ostatni  "czemu pracujący ma dokładać na niepracujacego?"

 

A kto powiedział że dokłada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon    186

Nie wiem, bo 11 lat w gębie wódki nie miałem.

To po co sie wypowiadasz o polskich wódkach skoro takich praktycznie nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeśli prowadzisz działalność na pewno korzystałeś ze środków UE więc odpowiedz czemu inni którzy nie korzystali mają dokładać do Twojej firmy ? Czekam


Post dotyczy Ulmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon    186

Trza jechać pod wegierską granicę i zaadoptowac kilku małych ciapatych Do pracy w polu jak znalazł, 500 zł wpadnie i kryzys imigracyjny się zmniejszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finlan    62

Gorzej jak będą czekali tylko i wyłącznie na "DAJ" :D a robić nie będą chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Oni wcześnie rodzą dzieci, dadzą sobie radę  ;) Zaraz będziesz dziadkiem i kolejne 500 w rodzinie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

 

 

A kto powiedział że dokłada?

 

Wynika to z ponizszej kalkulacji.

Niech będzie że patologia wydaje 1000 Pln miesięcznie. Połowe przepija czyli dostarcza do budzetu 400 Pln skoro jest tam 80 % podatków. Resztę czyli 500 Pln wydaje ze stawka 23% czyli odprowadza ok 95 Pln podatku. W sumie zasila budzet kwota prawie 500 Pln. Jeśli ma 2 dzieci dostanie 1000 Pln czyli 500 PLn uczciwie pracujacy muszą dołożyć. Dlaczego wytłumacz mi prosżę bo jestem ograniczony?

Pytam więc poraz ostatni : czemu pracujacy ma utrzymywać z podatków ze swojej pracy niepracujacego. Jeśli czujesz się intelektualnie na siłach to proszę o odpowiedz. Wiecej nie poproszę bo zaczynam się czuć jakbym kopał leżącego


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skoro tego nie ogarniasz to prawdopodobnie jesteś osłem


Nigdy nie dyskutuję z idiotą sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem B)

+1 punkt ostrzeżeń za prowokowanie do kłótni

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Staszek to proste pytanie - nie poddawaj się, oswieć nas  ^^

Miałem na studiach profesora który nie otrzymujac odpowiedzi mawiał "denko mistrzu, denko"

Niniejszym dedykuje ci powyzszą frazę!


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Ulman - nie oczekuj zbyt wiele od osiemnastolatka po gimnazjum który siedzi na tatusiowym garnuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

A niech się uczy że jak sie coś mówi to trzeba to umieć logicznie uzasadnić. Młody jest to i błądzić ma prawo ale jest szansa że jeszcze zmądrzeje mimo że uparty cholera jest jak osioł.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrczem    67

nie dziwcie się młodym, ja stary nie jestem ale pamiętam jak się spało 3 dni z czymś ala trampki pod poduszką,  cudem zdobytymi 

z okazji świąt Bożego Narodzenia albo jak się zebrało opierdziel za napoczęcie jedynej paczki rodzynek na wielkanocną babkę.  

A mimo to wspomina się to z radością. teraz jest wszystko dostępne a radości brak i charaktery ludzkie stają się dziwne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek90    7

to ludzie (obywatele) dziela dzieci na lepsze i gorsze, duzo mozna sie rozpisywac

tak jak to juz nie jedna osoba pisala ze czesto warunkiem zatrudnienia na dobrych warunkach sa znajomosci, wiadomo, nie kazdy bedzie mial takie same znajomosci, czyli ktos jest w tej sytuacji gorszy, 

inny przyklad Modernizacja gospodarstw rolnych, nie kazdy spełnia warunki, czyli jeden skorzystal drugi nie, te dosyc duze sumy jakie wzieli co niektorzy gospodarze napewno sa zdecydowanie wieksze niz sumy jakie moga wziac rodziny przez wiele lat, jesli utrzyma sie ten program, zaraz posypial sie setki komentarzy bo przeciez wsparcie na MGR mi sie nalezy, ale oczywiscie ze sie nalezy, wiec pozwolmy innym skorzystac z programu 500+,

 

pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Masz 100% racji a najwięcej o te 500 zł to szumią Ci co z UE najwięcej nabrali i ciągle im mało bo też mają dzieci a tak ich PiS potraktował niesprawiedliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

I tu koło się zamyka, z dofinansowań nie skorzystali w większości ludzie co nie stać ich na nowe opony do T-25, a co dopiero na 50% nowego JD za 200tys... Czemu jeden z 20ha potrafi oddać dziennie 500l mleka a drugi obsieje żytem i narzeka jak to ciężko..... Każdy jest kowalem swego losu, bieda w 90% spowodowana jest lenistwem, reszta to ludzie naprawdę chorzy, nie zdolni do pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Bzdura co z tego że dużo sprzedaż jak cena nawet kosztów nie pokrywa ? Pieniędzy z PROW nie starczyło dla wszystkich  tak samo MR przez chore przepisy jedni skorzystali a inni nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonju77    56

Zycie samo z siebie jest niesprawiedliwe,jeden się rodzi zdrowy w bogatym domu a drugi niepełnosprawny w domu gdzie bieda ,dobrze płatnej pracy nie dostaniesz bez znajomosci ,itp.ŻYCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj