Skocz do zawartości
Jurus556

Ładowacz czołowy do Zetora 10145

Polecane posty

Jurus556    0

Witam planuję zakup ładowacza czołowego do Zetora 10145 zastanawiam się nad Inter-Tech IT 1600 a Metal-Fach T229/T241? Który lepszy jak sądzicie? Prosiłbym o opinie na temat tych ładowaczy lub może polecacie inne ładowacze o podobnych parametrach i podobnej cenie?   

BUSTED    60

polecam ci agromasz ł-106 a nawet ł-106A sam takiego użytkuje i jestem bardzo zadowolony

Jurus556    0

Przejrzę również tą ofertę ale z tego co producent napisał wynika że niestety 106A nie współpracuje z tym typem ciągników a właśnie do tego byłbym bardziej skłonny ale szukam dalej dzięki za info. Użytkuje ktoś metal-facha lub inter-techa? Byłbym bardzo wdzięczny za opinie na temat tych ładowaczy.

Wiadomość z agroFakt.pl

BUSTED    60

Na pewno nie będzie takiego problemu ja miałem możliwość założenia 106a do swojego c385 ale nie potrzebny mi długi tur

Nikita_Bennet    125

są jeszcze hydramet giżycko, hydrometal i pomarol biskupiec do tego ciągnika.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez F3rdek
      Witam. Od dłuższego czasu rozglądam się za turem do mojego Ferdka. Mój fundusz to około 6tyś zł. Prosił bym o polecenie mi jakiegoś  godnego modelu (najlepiej linki).
      2 sprawa to pytanie nurtujące mnie od dłuższego czasu, mianowicie czy krokodyl do obornika nadaje się także do bel siana i słomy. Zależy mi na turze 3-sekcyjnym do którego będę mógł takowy założyć. Pozdrawiam.
    • Przez KrowieBieszczady
      Siemanko 
      Czy ktoś z was używa może tego typu osprzętu jak na załączonym filmiku i mógłby napisać jak się to sprawuje? Dodam, że bardziej mi chodzi o wożenie siana, a kicha to sporadycznie ze względu na mniejsza powierzchnie styku niż w tradycyjnym chwytaku  

• Przez witek99
      witam.
      jestem przed kupnem ładowacza czołowego do ciągnik ursus 4512, i nie wiem jaki wybrać (napewno nie chce firm METAL-FACH ani METAL-TECHNIK).
      jaki ładowacz polecacie do tego ciągnika musi być 3sekcyjny i dobrze by było aby miał joystick.dodam ze mam małe gospodarstwo a tur będzie używany do załadunku obornik i do zawożenia i owijania sianokiszonki w liczbie 100 szt
    • Przez SebastianP
      Witam.
      W maju zakupiłem ładowacz Agromax. z którego jestem nawet zadowolony.
      Posiada on 3 sekcje, jednak panowie monterzy podłączyli go pod rozdzielacz na błotniku, gdyż tak wskazuje producent w instrukcji.
      Niestety podczas pracy ładowaczem często "brakuje rąk", gdyż trzeba obsługiwać oba rozdzielacze na raz.
      Dodam także, że ciągnik nieraz współpracuje z przyczepą wywrotką i muszę mieć wolne wyjścia.
      Czy ktoś mógłby mi wskazać gdzie który wąż podpiąć i co będę musiał zakupić?
      Niedługo dodam zdjęcia.

Dziękuję i pozdrawiam

• Przez Filipson
      Witam.  Mam John Deera 2850 z turem JD 640A. Problem polega na tym że tur strasznie trzęsie przy podnoszeniu jak również przy opuszczaniu, nie można normalnie nim pracować.  Obie pompy były wymieniane (ta w środku i ta na zewnątrz).  Tura dokupowałem i podłączyłem zasilanie z tyłu na wyjściu hydrauliki (na zdjęciu nr 1), a powrót wkręciłem w górną pokrywę skrzyni (widoczny na zdjęciu nr 2). Olej strasznie się nagrzewa. Rozrusznik ma ciężko zakręcić jakby w obiegu ciągle trzymało ciśnienie bo poszedł mi wieniec już drugi raz. 
      I stąd pytanie co może być powodem moich problemów ?  Źle podpięty TUR czy coś z jakimś zaworem ? 

Zamieszczam zdjęcia podłączenia TURa

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.