News
JANCZAK1176

Kupno rękawa powietrznego opryskiwacza .Pytanko

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JANCZAK1176    41

Witam porozrywał się rękaw powietrza opryskiwacza ,pytanie czy w Polsce jest producent ,lub podać namiary  na firmę która sprowadza taki towar miał z forumowiczów taki problem   .Dzięki

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez MateuszCiurysek
      Witam mam pytanie do posiadaczy opryskiwacza hardi najlepiej rangera chodzi o linkę od podziałki cały czas się rwie i pytanie czy innym też tak się rwie i czy może ktoś ma sposób na to 
    • Przez ursus-moc
      Witam kuoywak ktoś ten króciec on jest gotowy wystarczy tylko przykrecic. https://sklep.mizar.com.pl/krociec-przelotowy-szczelinowy-ze-sruba-m6-bialy-p-8341.html
    • Przez Vril
      Witam

Chciałbym Was poinformować że już zaczeli wypłacać dopłaty -ja wczoraj dostałem
      Kasa na koncie więc postanowiłem ją zainwestować w opryskiwacz i tu prośba do Was o poradę który wybrać .
      Założenie jest takie że opryskiwacz ma mieć zbiornik 1500-1600 l i belke 15m pracować na powierzchni 60 ha x średnio 4opryski na ha daje nam
      240 ha rocznie.

Znalazłem takie oferty:

Krukowiak -Apollo wesja standart ok. 33000 brutto

Pilmet wersja -1600 + pełna hydrałlika i elektryka zaworów ok.54000 brutto

Bury Pelikan FUll wypas (pełna hydrałlika i elektryka zaworów ) ok.44000 brutto

Dodam że jestem na vacie więc sobie go odlicze.

Proszę Was o porade bo mam mętlik w głowie i nie chcę kupić bubla

nikt nic nie poradzi ?
    • Przez ReverS07
      Witam! Znalazłem pompę od opryskiwacza Pilmet 300l. Posiada ona taki oto wałek i jest inny niż wszystkie . Na wałku znajdowały się oprócz łożysk stożkowych jeszcze na środku 2 łożyska kulkowe (nie wiem może ktoś to wstawił). Jak to jest z tą pompą, i jaki te łożysko korbowe kupić? Dziękuję 

• Przez piotrk1233
      Witam!

Opryskiwacz 400/12m. Pompa polska 120l/min.

Od pewnego czasu mam problemy z opryskiwaczem. Mianowice nie trzyma mi ciśnienia.
      Mam ustawione na 3 bary, a ciśnienie skacze sobie od 2-3,5. W pompie zmieniłem już membranę, zaworki i problem nie zniknął. Co może być przyczyną?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.