News
Rolnik221

Paszowóz poziomy czy pionowy? Który wybrać?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rolnik221    2

Witam chciałbym wiedzieć które paszowozy są lepsze poziome czy pionowe do 12 m3. Które chodzą lżej? Może polecacie jakieś? Czekam na odpowiedzi :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez suprun27
      Witam,  kupiłem ostatnio wycinak na sześć pił, ogólnie wszystko chodzi fajnie, lecz mam problem z tym jak zostawić wycięta kostkę kukurydzy (nie z suwa się z widel) a jak poszarpie to się ta kostka rozpada,  może ktoś mógł by mi dać jakieś wskazówki jak się takim sprzętem obsługuje,  z góry dziękuję. 
    • Przez kizak
      Jak  szybko przygotować paszowóz bez przestojów w dokładaniu bel,słomy,siana ,śruty......Jakieś patenty na całe bele...
    • Przez kubi
      Witam wszystkich bardzo powaznie sie zastanawiam nad zakupem tego wozu.Mam 38 stanowisk i tyle krow dojnych,chcem sie w końcu przestawic na TMR.I właśnie mam na oku wóz sano.Można u nich wziąć ten wóz na raty na 4 lata po 457 złotych,i tu pytanie czekać na nowe SPO czy brac juz teraz na raty.Nie wiem też czy taki wóz dobrze radzi sobie z balotami kiszonki z lucerny(duże bale od quadranta) czy może lepiej z okrągłymi(zamierzam kupić rolowaną prasę).Cena z tego co słyszałem to 40 tysięcy złotych polskich.A może propunujecie jakąś inną firmę.Ograniczeniami są cena takiego wozu oraz jego wysokośc-max 230cm.Pozdrawiam kubi
    • Przez AgroLaik
      Witam
      Czy samojezdny wóz paszowy może samodzielnie rozdrabniać bele, tak jak pobiera z pryzmy, czy potrzebny jest pojazd z widłami do załadunku? 
    • Przez Lukasz16
      Witam!!!
      Chciałbym się dowiedzieć czy z zarejestrowanych na Agrofoto jest rolnik, który posiada samojezdny wóz paszowy. Piszcie!!!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.