Skocz do zawartości
News
Rolnik221

Paszowóz poziomy czy pionowy? Który wybrać?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rolnik221    2

Witam chciałbym wiedzieć które paszowozy są lepsze poziome czy pionowe do 12 m3. Które chodzą lżej? Może polecacie jakieś? Czekam na odpowiedzi :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez martin0000
      Zna ktoś jakiegoś dilera najlepiej z warmińsko mazurskiego tych wozów paszowych?
    • Przez mariusz19890807
      Witam panowie.Co może być przyczyną iż sensory nie odczytują wagi.Nom stop pokazuje zero a przedtem waga pokazywała dobrze.Kombinuje na wszystkie strony i nie wiem co tutaj wymysleć.Dodam że to jest wóz Sano 3. Panowie proszę o radę bo wiecie że bez wagi w paszowozie to jak bez ręki
    • Przez marioc14
      Witam
      Pytanie do użytkowników wozów paszowych ? Czym może być spowodowanyubytek oleju w przekładni hydrokinetycznej ? Czyżby przecieki pod slimakiem ale nic nie zauważyłem. 
      Pozdrawiam
    • Przez grzegorz19941
      Witam, niedawno kupiłem paszowóz strautmann verti mix 1050. Paszowóz posiada komputer tylko jest pewien problem- nie mam zielonego pojęcia jak nim się obsługiwać. Komputer to moba mc 1050. Jeżeli ktoś ma taki komputer prosiłbym o wytłumaczenie od czego poszczególne klawisze. Pozdrawiam serdecznie Grzegorz
    • Przez przemek1000
      Witam, z racji dość wąskiego korytarza ( ok 2.8 m) myślę nad zakupem poziomego wozu paszowego o pojemności 10 m3. Budżet jaki mam to max 90 tysięcy netto. Myślałem nad intermixem r10 czy jest to dobry wybór? A może w tej cenie są jeszcze inne wozy godne uwagi? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.