Skocz do zawartości
PaweKluczek

Case JX 80

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
PaweKluczek    0

Witam.
Od niedawna jestem posiadaczem ciągnika rolniczego CASE JX 80.
I mam parę pytań odnośnie tego ciągnika.

1. Od czego jest przewód który znajduje się z tyłu? (zdjęcie w załączniku)
2. Czy jest możliwość założenia siłowników wspomagających do tylnego podnośnika? (zdjęcia w załączniku)

post-158959-0-28635500-1455107682_thumb.jpg

post-158959-0-48931000-1455107702_thumb.jpg

post-158959-0-77280300-1455107730_thumb.jpg

lukbold    436

odpowietrznik tylnego mostu... a po co siłowniki? trza było większy traktor kupić a nie teraz kombinować

Wiadomość z agroFakt.pl

PaweKluczek    0

#lukbold zadałem pytanie czy jest możliwość a Ty zaraz wyskakujesz z większym ciągnikiem...
Co do tego przewodu odpowietrzającego tylni most, gdzie dokładnie on powinien być wpięty, bo u mnie jest on 'luzem, nigdzie nie jest wpięty'.
Dzięki za odpowiedź na moje pytania.

Edytowano przez PaweKluczek

marcin1701    3

i tak powinno być, bo gdy olej w skrzyni i moście się zagrzeje to wzrasta jego objętość i wtedy odpowietrznik wypuszcza nadmiar powietrza.

marcin1701    3

w sensie że nie jest wpięty w korpus? tylko tak sobie jest, że równie dobrze mogłoby go nie być, tak?

yanki    0

Co do podnośnia pogadaj z chłopakami z serwisu, żeby Ci ciśnienie na podnośniku zwiększyli

andzin    3

Jest możliwość dołożenia siłownika wspomagającego podnośnik. Firma polagra Płońsk ma takie zestawy w cenie od 1230zł do 1850zł. Można sprawdzić.

malkolm    23

jest tutaj na forum cały temat kilku stronicowy o siłownikach do NH TDD, poszukaj, 

chłopaki już montowali te zestawy 

Jest zestaw silownika z lewej strony tylko można założyć koszt przez serwis czesci i robocizna 2700zl i okolo 700kg.
Z drugiej przeszkadza rozdzielacz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zetor7045xD
      Cześć mam pytanie odnośnie odpalania Case MX 100c( 4cyl perkins). Rozkładam już ręce ponieważ zmiana akumulatorów nie pomaga. Chodzi o to że zakręci dosłownie 6-8 razy i akumulator rozładowany. Tak samo z prostownikiem rozruchowym (840a) pare razy  kręci i nic. Akcja sie dzieje przy temperaturze poniżej 0. Nie wiem czy silnik coś blokuje jakaś pompa czy coś ? Dziwne jest to że od razu  akumulator pada. Dodam że  akumulator ma 180ah i 1000a. Rozrusznik jest po regeneracji ale nic nie zmieniło. (wymienialiśmy już na inne szybko obrotowe bez efektu) Inne ciągniki w gospodarstwie Zetor czy Ursus można kręcić i kręcić i nie rozładowuje on akumulatora. Miał ktoś  może podobny przypadek albo wie może co jest przyczyną ?(silnik jest po remoncie i przed remontem był ten sam problem)
    • Przez scoutMonster
      Witam co użytkownicy modelu MXM  powiedzą o skrzyniach biegów w tych modelach? Jak z awaryjnościa i na co uważać przy zakupie? 

• Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Horsee4
      Tak jak w temacie,proszę o pomoc jaki jest luz zaworów ,silnik 4 cyl turbo MWM
    • Przez Lubago
      Cześć , Nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat CASE MX 285 i 270 .  Ciągniki nie są zbyt drogie jak na taką moc , dlatego zastanawiam się  jak jest z ich jakością, spalaniem,słabymi stronami itd.
      Wiem ,że modele MX 150 i 170 miały bardzo dobrą opinie ale jak z tymi mocniejszymi???
      Mam na oku model MX 285 z 2003 roku, przebieg niby ok.9 tys mtg.
      Będę wdzięczny za każdą informacje