PaweKluczek

Case JX 80

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
PaweKluczek    0

Witam.
Od niedawna jestem posiadaczem ciągnika rolniczego CASE JX 80.
I mam parę pytań odnośnie tego ciągnika.

1. Od czego jest przewód który znajduje się z tyłu? (zdjęcie w załączniku)
2. Czy jest możliwość założenia siłowników wspomagających do tylnego podnośnika? (zdjęcia w załączniku)

post-158959-0-28635500-1455107682_thumb.jpg

post-158959-0-48931000-1455107702_thumb.jpg

post-158959-0-77280300-1455107730_thumb.jpg

lukbold    715

odpowietrznik tylnego mostu... a po co siłowniki? trza było większy traktor kupić a nie teraz kombinować

Wiadomość z agroFakt.pl

PaweKluczek    0

#lukbold zadałem pytanie czy jest możliwość a Ty zaraz wyskakujesz z większym ciągnikiem...
Co do tego przewodu odpowietrzającego tylni most, gdzie dokładnie on powinien być wpięty, bo u mnie jest on 'luzem, nigdzie nie jest wpięty'.
Dzięki za odpowiedź na moje pytania.

Edytowano przez PaweKluczek

marcin1701    3

i tak powinno być, bo gdy olej w skrzyni i moście się zagrzeje to wzrasta jego objętość i wtedy odpowietrznik wypuszcza nadmiar powietrza.

yanki    0

Co do podnośnia pogadaj z chłopakami z serwisu, żeby Ci ciśnienie na podnośniku zwiększyli

andzin    3

Jest możliwość dołożenia siłownika wspomagającego podnośnik. Firma polagra Płońsk ma takie zestawy w cenie od 1230zł do 1850zł. Można sprawdzić.

malkolm    23

jest tutaj na forum cały temat kilku stronicowy o siłownikach do NH TDD, poszukaj, 

chłopaki już montowali te zestawy 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez groszek
      Proszę o pomoc które styki połączyć do kalibracji wom 

• Przez MarJas1973
      Witam, czy są osoby na forum które miały okazję bliżej poznać serię ciągników Case Puma x, użytkują je.
      Jak się sprawują, jaka jest cena, bo dilerzy nie za bardzo telefonicznie chcą udzielić takiej informacji, dążą do spotkania, później naciskają i się uprzykrzają.
    • Przez daniel20v
      Witam. Mam parę pytań odnośnie podnośnika w moim IHC.

Interesuje mnie ta dźwignia od tempa podnoszenia (prawa górna), domyślam się że chodzi o to że odpowiada ona za szybkość podnoszenia, u mnie niestety nie ma reakcji na nią (czy odpowiada za coś innego a ja błędnie podejrzewam ?)

Dwa to problem z podnoszeniem. Są dwie dźwignie, pierwsza od strony błotnika to poziom opadania / podnoszenia drugą to natomiast standardowa dźwignia od podnośnika do ustalenia  uniesienia wysokości ramion . Problem w tym że u mnie ona nie zostaje w wymaganym położeniu , a zawsze opada maxa (stąd ta blaszka tam dokręcona by się trzymał na górze ).
      Pytanie teraz co mogło ulec uszkodzeniu że ona się nie zatrzymuje w wymaganej pozycji ? 

Na chwilę obecną by mieć wymagana pozycję podnośnika postanowiłem te dwie dźwignie połączyć i tak oto dwoma dźwigniami steruje na raz w wachlarzu od skrajnie dolnego poziomu do maxymalnie uniesionego . Pytanie tylko czy tak może być ? Czy nic się nie zepsuje w dźwigni która ustala ograniczenie odpadania i unoszenia gdy będę nią cały czas robił ?

• Przez Agrotechno
      Witam, mam pytanie do was, posiadam case 5120 z turem. Niestety ale czasami jak się jedzie to przerywa mu jazdę, ale wystarczy wcisnąć sprzęgło lub zmienić półbieg i jedzie dalej. Gdy przerwie jazdę świeci się kontrolka w lewym dolnym rogu. Chciałbym się dowiedzieć co może być przyczyną przerywania tej jazdy.
    • Przez Emlo
      Witam, sprowadziłem z Niemiec ostatnio Case cs 130 do swojego gospodarstwa. Po krótkim szkoleniu u niemca na podwórku, myślałem że zapamiętałem wszystko albo większość, ale jest zupełnie inaczej hehe  . Po przyjechaniu nim do Polski, niektóre cenne wskazówki po prostu zostawiłem w Niemczech. A mianowicie chodzi mi o kontrolkę DIAGNOSE która miga i uniemożliwia mi podnoszenie i opuszczanie joystickiem. Podpowiedzcie co mam zrobić, co wcisnąć przycisnąć żeby działało. Proszę też o jakieś oznaczenia tych wszystkich przycisków na panelu bocznym. Zaznaczę że z joysticka reszta czyli hydraulika, rewers i półbiegi działają tylko opuszczanie. Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.