Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
same110    65

Witam
Zwracam się do użytkowników w sprawie opinii na temat Fliegla ADS

post-49274-0-61350200-1455101893_thumb.jpg
Zapraszam do dyskusji

Edytowano przez same110

MrJCBx7m    12

Polecam ASW ;)  Uniwersalność (obornik,zboże,kukurydza) przydatny znacznie częściej niż ADS ;) 

Fendt Favorit 514C

same110    65

Tylko że ASW jest dużo droższy , ADS ma mniejsza kaburature ale też może być wykorzystany do przewozenia qq ziarna

Edytowano przez same110

Wiadomość z agroFakt.pl

rudinho11    24

ADS 80 -> 85 netto a prawie taka sama pojemność jak ADS 100. Ciekawe czemu taka różnica w cenie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez look9023
      Czy do prac na łąkach lepiej wybrać r2 86, czy r3 100?
    • Przez Famer21
      Witam. Mam pytanie odnośnie nawożenia pola obornikiem. Czy mogę zastąpić obornik jeśli sam nie posiadam z braku hodowli? Kiedyś UG wyszedł na rynek, jako oprysk na słome, który robił z tej słomy coś w rodzaju właśnie obornika, ale nie zdał zadania. Potrzebował bym na 20ha żeby rozwieść po polach.
    • Przez Radan
      Witam.

Miał ktoś styczność z tą maszyną w warunkach polowych.
      Pytam bo zamierzam kupić a interesuje mnie sprzęt zarówno do zastosowań w transporcie sieczki jak i rozrzutnik obornika.
      Fliegl ASW 391 w identycznej konfiguracji jest prawie dwa razy droższy.
    • Przez Damiq
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć, ile ton obornika spodziewać się po 100szt. tucznika odchowanych od 30 do 125kg ? Chodzi mi o głęboką oraz płytką ściółkę.

• Przez Primorac
      Panowie, zmagam się z problemem wyboru rozrzutnika obornika, obecnie mam Cynkomet 8t. na tandemie, od 12 lat pracuje u mnie w gospodarstwie i nie jestem z niego zadowolony. Początkowo razem z ojcem wpadliśmy na pomysły aby wymienić go na nowego Ursusa z drewnianymi burtami itp. również 8t. Po mokrej wiośnie gdy my męczyliśmy się z jazdą po polu 130 konnym ciągnikiem z właśnie tym Cynkometem a obok facet ciągał Apollo 8, 100 konnym ciągnikiem bez większych problemów doszliśmy do wniosku, że zmieniać jedno na drugie w trochę lepszym opakowaniu to nie ma sensu. Stąd moje pytanie. Jaki rozrzutnik wybrać, chodzi mi o te typu Apollo od Unii. Wiadomo jakiś Fliegl albo Brochard to już ta wyższa półka ale może jednak warto dołożyć trochę do takiego ?