Polecane posty

same110    69

Witam
Zwracam się do użytkowników w sprawie opinii na temat Fliegla ADS

post-49274-0-61350200-1455101893_thumb.jpg
Zapraszam do dyskusji

Edytowano przez same110

MrJCBx7m    12

Polecam ASW ;)  Uniwersalność (obornik,zboże,kukurydza) przydatny znacznie częściej niż ADS ;) 

Fendt Favorit 514C

same110    69

Tylko że ASW jest dużo droższy , ADS ma mniejsza kaburature ale też może być wykorzystany do przewozenia qq ziarna

Edytowano przez same110

Wiadomość z agroFakt.pl

rudinho11    49

ADS 80 -> 85 netto a prawie taka sama pojemność jak ADS 100. Ciekawe czemu taka różnica w cenie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Sprzedam rozrzutnik obornika prod. Czarna Białostocka. Rocznik 82. Jest praktycznie cały w oryginale, bo od nowości smarowany olejem i burty są bez zarzutu. Jedynie podłogi nie udało się tak zachować, co widać na foto. Samochód na drodze może wyprzedać bez obaw, że go nagle rozrzutnik w rów zepchnie  
      Cena 4700. Trasa Międzyrzec Podl.-Siedlce

• Przez Famer21
      witam. mam okazję 20ton obornika konskiego za darmo, czy będzie dobry na pole pod zboża, rzepak?
    • Przez Zibo123123
      Witam! Chciałbym prosić o dobrą radę.
    • Przez zacx18
      Witam pisze ponieważ  nie wiem jaki olej zalać do skrzyni na każdej stronie internetowej są inne dane dotyczące oleju  na jednej jest stou na innej utto tak samo z parametrami 10w30 ,10w40  jaki jest prawidłowy ?
    • Przez Grz3g0rz
      Witam,
      Ostatnio w moim rozrzutniku UNIA TYTAN 7 cieknie olej z przekładni adaptera. Aby usunąć usterkę musiałbym otworzyć przekładnie, lecz potrzebowałbym jej schemat (którego nigdzie nie umiem znaleźć), aby wiedzieć czego się spodziewać i jak się za to zabrać. Niestety do rozrzutnika mam jedynie instrukcje obsługi. Więc gdyby ktoś był w posiadaniu katalogu części, bardzo bym prosił, aby podesłał mi zdjęcie tego schematu
      Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.